Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Ne brini se, pisemo. Evo uzmi za primer zadnjih par dana mog zhivota, preveo sam pitajboga kakve tekstove sa struchnim terminima nikad vidjenim + seminarski radovi koje radim celi jebeni dan, jer se likovi ne znaju shta da rade od sebe, pa kao evo ti nishta a ti napravi puno svashta.

Tako da da, pishe se.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

Hahahaha, tako sam ja govorio svake godine i svake sam ucio 3 nedelje pred kraj kako bi imao dovoljan broj ocena :))

Nista, svaki dan naucis ono sto ste danas ucili, dovoljno ti je 1-1,5 h, kako samo jednostavno zvuci :)

Svaka cast ako uspes:D

edit: vudu jebi se, odnosilo se na malog butu from tibet. :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

^

Hahahaha, tako sam ja govorio svake godine i svake sam ucio 3 nedelje pred kraj kako bi imao dovoljan broj ocena :))

Nista, svaki dan naucis ono sto ste danas ucili, dovoljno ti je 1-1,5 h, kako samo jednostavno zvuci :)

Svaka cast ako uspes:D

edit: vudu jebi se, odnosilo se na malog butu from tibet. :)

Ma ne ucim ja zbog ocena,manje vise mi se jebe za to :D

Nego ima jedna cura u razredu pali se na strebere ,i jos je slatka i pametna, a svi znamo da se suprotnosti privlace ;)

Eh sta sve necu morat radit zbog ljubavi :(

Link to comment
Share on other sites

saznao da ipak nisam dobio nogu iz firme, ne znam ni shto sam panichio kad sam bash dobar radnik ^.^

i sad gledam shta i kako u sledetjih par dana. fazon, drug ima rodjendan sutra, drugarica u petak, exi isto u petak a dotichni tje se valjda pojaviti u vrshcu, u petak je taj put u vrshac na bahanalije, u subotu josh jedan druagr ima rodjus. a sve to vreme je i "ovo je moj grad" na tashu.

samo da ne bude jedna od onih "sve sam hteo, nishta uradio nisam" akcija :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...