Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dopisivao se sinoc do pola tri sa nekom ribom koju sam upoznao dan ranije... mnogo je kul djevojka :)

edit:

e meni su najkul zivotinje lasice, video sam je pre neki dan kod nekog lika na kalishu i odusevio se :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bio do grada, gledao bornov ultimatum...blago me razocharao film

onda je clNicky reshio da odreaguje neprikladno te sam morao da ga gurnem tamo gde mu je mesto - u pisoar (da, bilo je TAKO interesantno posle tog filma)

onda izblejao sa drugarima kojima nije frka da izadju sa posla 1h ranije...topla chokolada gusta skoro ki puding...mmmm

sad malo troling...pa se mozda saberem i napishem koji text...

e sad

sto se tiche totalne anestezije, ona je super kad sve ide kako treba, ako ne ide onda je nezgodno ;o) zato su anesteziolozi dobro platjeni i ako su savesni predstalvjaju onog lekara koji najvishe prouchi sluchaj at hand i provede najvishe vremena sa pacijentom pre samog zahvata....poenta je da se dozira u odnosu na telesnu tezhinu...sto je pacijent lakshi to je doziranje vishe tricky...najcheshtja komplikacija je "nemiran" pacijent nakon operacije tj ako nije miran/mirna kad se probudi mozhe da pomera glavu blago neprirodno (jer vrat tada ne "zatezhe") pa se iztegne dura i onda glavobolja masna ceo dan sutraH

za vudua - wow je drustvena igra, stekni drugare, zovni da pomognu...i realno mogu 3ca lvl 18 da ochiste taj zigurat/stalivec, no samo cimnesh drugara lvl 30+ da to uradite za 5 min i imash najimba mach za sledecih 5 nivoa....ah taj wow...kad ce beta Lich kinga da opet troshim vreme na to...=o)

Link to comment
Share on other sites

Poceo da cistim sobu posto se natalozilo brutalne kolicine bespotrebnih papira & stuff , kad ono nadjem na dokument koji je doneo isto radosti meni kao i LizzardKingu (tj poziv za vojsku...)

jbt ne moze covek ni normalno da studira , a vec iskomplexirana gerijatrija sa nekakvim shiny sranjima po svojoj odeci trazi novo topovsko meso....

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

OMG, net se neshto istripovao bio, skidao sam oko 180 kb/s. Al sad nema vishe, opet 6-7 :((((

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...