Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

^^ JOJ!!! ;o) Drzim palcheve da uspe :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta uopste znaci da uspe, da se ozeni i zivi srecno do kraja zivota? :)

kad smo vec kod toga pricao mi pre neki dan drugar zenohejterski vic, mada nije toliki hejt, vishe je simpa...u jednoj dalekoj zemlji, nekada davno, ziveo je jedan mladic, i taj mladic se zaljubio u jednu devojku. dugo je skupljao hrabrost, i kada joj je jednog dana rekao da je voli, ona ga je odbila.

ziveo je srecno do kraja zivota [:D]

evo me na poslu, sinoc bas fino veche, lepo sam raspolozen danas ^_^ zazimilo je propisno, prsti mi se koce, a nemam na sta da se grejem u kancelariji, moracu da smestim neku grejalicu, samo nema gde, ima da se popale toneri koji mi smrde u ofisu...tako da ono, mrzni se i kochi se kruko, ko te jebe, mobing! salu na stranu, najgore kod ove zimnotje je zapravo hladna wc solja ujutru, uf.

posle sljakice u teretanu na malo bajsa, a uvece kod kuma na slavu, leci ce mi domaca loza k'o budali shamar. ono sto me brine je sto konstantno imam sve manje vremena za muziku, moram nesto da preduzmem :|

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

najgore kod ove zimnotje je zapravo hladna wc solja ujutru, uf.

Ja srecom imam neku plasticnu dasku koja se ne hladi tako puno, pa jos nekako covek i prezhivi. Mada kad malo bolje razmislim, ja nisam od tih sto idu u klonju kad se probude, meni to dolazi kasnije :)

Link to comment
Share on other sites

Elem krenuo da prijavim ispite, al ne lezi vraze ogladneo odjem is ada sam se najeo ko svinja i ne mogu da se pomerim... Strasno.

Inace juce sam se nesto igrao i uspeo mega elegantno da napravim sinhronizaciju Google kalendara i kalendara na mom mobu. Bas ono extra radi. \o/ Ako me ne bude mrzelo mozda cak i napisem i HOW-TO posto je radi sa 99% telefona.

Link to comment
Share on other sites

ufufuf.. drugarica diplomirala...

bio posle kod je, cirnuo 2 rakije na prazan stomak, pichnulo me lol...

sad dosao kuci da odspavam, pa veceras na nastavak.. treba finishirati preostalih 8 deci rakije [:D]

jos ako me ortak bude vozio, ijaooo...

btw, ako je iko iz drustva zasluzio da prvi diplomira, to je ona.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sta uopste znaci da uspe, da se ozeni i zivi srecno do kraja zivota? :)

kad smo vec kod toga pricao mi pre neki dan drugar zenohejterski vic, mada nije toliki hejt, vishe je simpa...u jednoj dalekoj zemlji, nekada davno, ziveo je jedan mladic, i taj mladic se zaljubio u jednu devojku. dugo je skupljao hrabrost, i kada joj je jednog dana rekao da je voli, ona ga je odbila.

ziveo je srecno do kraja zivota [:D]

evo me na poslu, sinoc bas fino veche, lepo sam raspolozen danas ^_^ zazimilo je propisno, prsti mi se koce, a nemam na sta da se grejem u kancelariji, moracu da smestim neku grejalicu, samo nema gde, ima da se popale toneri koji mi smrde u ofisu...tako da ono, mrzni se i kochi se kruko, ko te jebe, mobing! salu na stranu, najgore kod ove zimnotje je zapravo hladna wc solja ujutru, uf.

posle sljakice u teretanu na malo bajsa, a uvece kod kuma na slavu, leci ce mi domaca loza k'o budali shamar. ono sto me brine je sto konstantno imam sve manje vremena za muziku, moram nesto da preduzmem :|

a klima ? to je sad bagatela

Link to comment
Share on other sites

Al` je ruzno vreme... Pa, jel moze da bude normalno bar nekad? Ili je 50C ili 10C...

Nego, sinoc sam video na MSN-u da me neko, sa RUR-a sigurno, startovao (zbog texta Ae dolazi, fali jedan, a ushao je Kili (ili neshto slichno)), ali sam bio u polusnu tako da sam samo ugasio... Recimo Stanko neshto neshto?? [:)]

Link to comment
Share on other sites

Znajuci tebe Igz, potrosices silne pare na neku glupos. Najbolje im daj pare i to je to, uvek ce te voleti i ceniti, veruj.

a sta ovo treba da znachi? kada sam ja te gluposti kupio? i u svakom slucaju ne postoji glupost koja je toliko bezlichna kao sto su to pare. A i ako ne volim da meni neko poklanja pare, bilo bi licemerno da ja isto tako nesto poklonim nekom drugom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

na svadbu nosish pare brate... nemoj kupovati gluposti koje im ili ne trebaju, ili ce im neko kupiti x3 :)

pare su mi uvek lichile kao da je nekoga boleo qrac da se cima, a ne ovo drugo na shta vi mislite, a i rekao je da netje pare.

realno ko da ih mi znamo i da znamo koje su godishte/gde i kako zhive/u kom su fazonu/dal je trudna ili ne .. pa da mozhemo neshto pametno da kazhemo. kupi im karete za finale zvezde granda na tashu!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

posto dotichni par ide na medeni mesec u sankt petersburg sredinom novembra, mislio sam da im kupim dve lepe subare. Nemam predstavu ni koliko to moze da kosta niti gde da kupim

koliko rtdino mora biti kupovati shubaru nekom ko ide u rusiju [roflmao]

kupi im dugachke gatje =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pare su mi uvek lichile kao da je nekoga boleo qrac da se cima, a ne ovo drugo na shta vi mislite, a i rekao je da netje pare.

vidi se da slabo idesh na svadbe :) moj ortak i ortakinja su platili svadbu od kesha koji su dobili jer su bili kratki, i otishli na honeymoon/kupili komp :) kapiram da ne bi bili toliko srecni da su dobili random sliku * 5 tostera/2 miksera itd.. :)

Link to comment
Share on other sites

bash sam ove godine bio na vishe svadbi nego mozhda ukupno. po meni je glupo praviti svadbu od 3000e jel je kao red, a nemash para da jedesh. to je malogradjanshtina.

pokloniti novac je kao odobriti kredit, tako bezlichno.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pare su uvek pravi poklon, nebitno da li se radi o svadbi, rođendanu, bilo čemu. Zajebite tu sentimentalnost, ja ću s tim novcem kupiti ono što mi srcu godi i biću 3x srećniji.

Za osamnaesti sam se nahvatao para ko nikad u životu i doživotno sam zahvalan gostima što se nisu glupirali sa zlatnim ogrlicama i sličnim tricama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...