Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hah, navikavanje na blagodeti samostalnog zivota. Posto mi keva vise nije tu zakljucio sam da ima nekoliko prednosti, tipa "prazna gajba" (i dalje mi je baba tu, ali to i nije bas neki problem, posto uglavnom samo gleda tv i ne cuje bas najbolje :), ali i nekoliko ozbiljnih nedostataka, koji se prvenstveno ogledaju u tome da se ves ne pere sam, da sendvici kao osnovni vid ishrane dosade posle odredjenog vremena i sl. Ali dobro, poceo sam da se adaptiram, nedeljom idem u vece nabavke, nabavio sam novu peglu sa kojom mogu da se snadjem (staru je uspevala samo keva da kontrolise), skpirao sam supu iz kesice, jos mi samo ostalo da nabavim novu mikrotalasnu kako bih mogao neke sitnice da spravim brzo bez baktanja sa sporetom. Sve u svemu ovo i nije tako lose kad se malo usemis :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

upravoh posl e nesto votke i boter lemuna videh nekih flajer n a kojem pise da odredjeni dj vlada alibasic aka FATBOY dolazi u jmoj skromni gradic 15. septembra i bash se odushevih u napred slushanju dobrte muzije i dobrom provodu! mislim bice kul valjda iako moj grad nije pozenat po takvoj atmosferi na vakim aprtijima....

bez brige, samo spremi rakiju. dolazimo.

btw koliko si se ti dobro napio sinoć, joj joj :)

evo necu vise da prozivam tjileta da je deda (a nadam se i ivan mene da sam prodaja [:p] )

TPAHC :*

"12M" se koristi da oznachi hemijske i/ili kozmetichke proizvode koji ostavljaju kritichne posledice ako se konzumiraju kao opijati. "M" u toj oznaci predstavlja jedinicu intoksikacije, a u shirim masama je poznata i kao "Militj". u sluchaju da stjoji "MM" ili mozhda "Mx2" ili varijacije na isto... u pitanju je retko korishtena oznaka "MilitjMohi". ako vidite to, znachi da su dotichna dva gospodina vetj proverila proizvod i on je spreman za konzumaciju.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

kako sam uzeo shmelijanerskih bokserica,joj,steta sto ce ih jedino Kjoot videti :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e Sheyn,Sheyn,bicu kulturan i pitacu,i pritom cu se nadati da ti nisi kriva?

E da,Kori brate,sto hejtujesh Maru,to je sooo summer2007

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam kriva....izletela sam,jer sam zbog drugarice nesto bila sva pogubljena i u poslednjem trenutku sam htela da skrenem i on je naisao a ja ga nisam videla ..... itd..... naravno moram da platim kaznu i sve tako ....

ma "usrecila sam se" u svakom slucaju.....

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...