Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

meni trebalo 2 sata do grada i nazad, a veceras moram opet, bljuv. uzeo tike, nisu nista posebno, ali ono, moram da imam nesto da obujem..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od autokomande do gajbe (okolina starog merkatora) 45minuta.. i to kolima..

nismo znali da je terazijski tunel zatvoren, pa smo umesto preko gazele gde je neverovatna guzva isli preko slavije i grada, brankovog mosta (ali do brankovog ne tunelom, vec preko narodnog i kalisa) i bulevara nikole tesle...

btw sve to cimanje zbog toga sto je caletu pukao kljuc od kola i nije imao rezervni pa sam morao da mu nosim isti...

edit- ne reche da je kljuch noshen u bubanj potok?!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

pojeo sam prvu konzervu tunjevine u zivotu!

i odvratno je!

wtf? ja obozavam tunjevinu :)

@ daki - kako bre nisi jeo tunjevinu iz konzerve do sada? Meni je to jedno od top5 jela koja bismo mogli staviti u grupu "kupis u prodavnici i odma mozes da jedes" :) Jos one sa paradajz sosom, sjajno. A da ne pricamo da je puna omega 3, sto je svima vazhno i potrebno, jel tako kole? :))

upravo :)

@ topic

spremam se polako na sedeljku za rodjus kod best friendice. sad se vratih iz knjizare, isla da kupim sveske. funny, ali ova me nekako potseca na moi:

Daca005.jpg

;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

u gradu je saobracajni kolaps. radim subotom. poludecu. narucicu nesto lepo da jedem da ne bih pobio sve.

Ja sam krenuo danas od kuce do bigza, i izadjem dole na autokomandu, ono guzva na autoputu neverovatna. I onda sam skrenuo levo i otisao na dushanovacki most, i odatle se pravila guzva na autoputu. Katastrofa. Onda sam preko kruznog toka na autokomandi otisao gore preko partizanovog stadiona, stvara jedna.

Link to comment
Share on other sites

gledam noleta i navijam za njega !! (naravno ne sa terena :D )

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

danas sam imao bas divan dan...

sunce sija, pticice pevaju, e da umalo da zaboravim, sjebalo mi se napajanje i sprzilo mi je maticnu plocu i ko zna sta jos, sad sam dosao u stan da bi saznao da mi je garancija istekla pre fazon 3 dana... jipi ka jej madr fakr...

zaista krasan dan...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...