Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni se jedinom to kuglanje izgleda nije nešto mnogo svidelo? jebem li ga, daću mu još jednu šansu, jer je ekipica bila super, ali sport kao sport mi je totalno meh.

idem sad da pokupim neke pare pa da ih potrošim, oujea.

inače, neću da odvaram +1rip topik, bolje ovde da napišem - umro pavaroti :( - neka počiva u miru.

Link to comment
Share on other sites

kul je uz neku cirkicu i has koji su tamo preskupi :P cini mi se da je mnogo kratka staza, i da su kugle prevelike. kaze mi burazer da je na adi skroz kul, male su kugle i bash je zajebano oboriti ih sve iz dva puta, a kamo li iz cuga.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

skroz sam se frapirao... u petak/subotu sam popunio obrazac da mi posalju informator za master studije u svajcarskoj.

danas je stiglo... a kad pokusam da posaljem nesto iz srbije u srbiju treba minimum nedelju i po da stigne...

sta ti je svajcarska preciznost

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da je mnogo kratka staza, i da su kugle prevelike. kaze mi burazer da je na adi skroz kul, male su kugle i bash je zajebano oboriti ih sve iz dva puta, a kamo li iz cuga.

to na adi je skroz druga varijanta kuglanja.

Link to comment
Share on other sites

meni se jedinom to kuglanje izgleda nije nešto mnogo svidelo? jebem li ga, daću mu još jednu šansu, jer je ekipica bila super, ali sport kao sport mi je totalno meh.

Ne znam, meni je kul. I taman mi je merka prava, jednom mesecno, dovoljno da ne smori i da ti brzo ne dosadi. Naravno da je ceo stos u zezanju i ekipi (zato se i prave timovi za kuglanje) a ne u samom pogadjanju.

kul je uz neku cirkicu i has koji su tamo preskupi :P cini mi se da je mnogo kratka staza, i da su kugle prevelike. kaze mi burazer da je na adi skroz kul, male su kugle i bash je zajebano oboriti ih sve iz dva puta, a kamo li iz cuga.

Pa sta znam, nije da je jeftino, ali nije valjda ni skupo toliko. Sok je 110 dinara, tj. ono pepsi, sveps i to ... ne znam koja je cena po kaficima, ali mi deluje slicno. No sto se tice velicine staze i kugli, kako nisam igrao nigde drugde, ne mogu da budem siguran sto posto, ali valjda postoje pravila oko duzine staze i velicine kugle, ne mozhe to da se pravi "kako hoces".

Nisam ni znao da na Adi postoji teren za kuglanje? Gde je? Takodje, ne treba zaboraviti da postoje kuglanje i bowling, odnosno da to nije isto ... jedino je sa onim manjim kuglama koje nemaju rupe, drugo je ovo sto mi radimo sa kuglama razlicitih velicina i sa rupama.

Link to comment
Share on other sites

e pa tamo je teren za "ono drugo" :)

neam pojma, kaze na wikiju da bi duzina staze trebala da bude 18 metara, deluje mi krace nekako tamo.

a za cene i ja serem, ne mosh' i da se kuglash i da se nalivas jeftinim pivom ;) to je jos uvek kod nas malo fensi :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kuglanje je vrh! Samo da Ivanu nadjemo i neke cice da mu tamo daju motivaciju i nema nikakve frke :D

@Pavaroti

RIP! Smorio sam se kad sam cuo, gotivio sam ga...

@topic

Vozikao se jutros po gradu, sad bleja do kraja radnog vremena jerbo nesto nema mnogo posla...

Link to comment
Share on other sites

Treba mi definitivno neki regularan posao, od 09 do 17h, da me malo razdrma..

Neizlecivo sam lenj ovih dana. Uchmalost vlada...

to sam i ja mislio, pa bih sad opet da se vratim na lencharenje [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da nece da ide u Crnu Goru ako ne puste vladiku unutra.

Jeo sam neku spansku salatu, kao krastavac, sunka, majonez, pavlaka i testenina. Kapiram da se sa tim imenima drzava gadjaju kako stignu, samo da nadenu neko ime proizvodu. Kako mozhe na kraju krajeva da bude spanska salata a da nema u sebi paradajz? :)

Link to comment
Share on other sites

meni se jedinom to kuglanje izgleda nije nešto mnogo svidelo? jebem li ga, daću mu još jednu šansu, jer je ekipica bila super, ali sport kao sport mi je totalno meh.

+1 (I meni je bezveze)

Elem spavao sam od proslog javljanja ovde koji kurac ista pisem ?!?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...