Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

not bad za RUR 1st page....

svidja mi se, lepse mi je od onog starog.

@ thread

van drog usrao celo vece veceras svirkom...

osim toga, bila sve neka deca... i jedna sojchica na koju sam odavno bacio oko...

iam neke planove [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bogami, primecuje se da su ljudi krenuli da se vracaju u nas fantasticni grad! Sve je veca guzva, tako da ce to biti interensatno. Takodje, krenuli su da kopaju tamo shine one tramvajske kod ulaza na stari most, tako da sad samo "preti" da preuzme i most, kada ce isti naravno zatvoriti! Jeeeej, bas cu biti srecan!

Link to comment
Share on other sites

pih, pa sta imas od stare grafichke?

probaj da li na njoj radi bioshock kako treba pa ako ne, ond apukni pare ... ja bih pre uzeo 8800 gts 640, cini mi se da je razlika 20ak evra, a prichaju da ce u dx10 memorije na grafickoj trebati

sad imam 7600gt. Probao sam bioshock demo, lepo on radi chak i na maks detaljima, ali ocu da se ponovim nekako :)

A razlika izmedju 8800 gts sa 320 mb i 640mb je oko 70-80eur

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

pa pustite ga ako hoce da baci pare :) sve mu radi super a on hoce pa hoce... tj. svrbe ga pare ;)

MSI NX8800GTS-T2D640E

Grafička kartica, GF 8800 GTS, PCI-E x16, 640 MB GDDR3, DVI

23.076,90 287,38 €

dakle razlika je 20 evra a ne 80

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto u fazonu da sacekam. Imam C2D i trenutno X1900XT, i nema sta na tome ne radi kako treba. Da se zalecem zbog Lost Planeta nemam nameru, posebno sto sam nekoliko puta u proslosti kupovao tako te "prvence" ili "alternativne" stvari, pa posle to niko nece da kupi ;)

Link to comment
Share on other sites

@Maud

Bratemili, nemojmo da pricamo oko forme i sadrzaja, nije to nesto sto se olako izjavljuje. Ne kazem ja da ti o tome nisi diskutovao, ali je ovde potpuno besmisleno jer je receno tako kao da se vec odavno zna sta je prvo, a sta drugo.

@Ivan

Mene pranje sudova smiruje.

@Igz

Nemam reci za tu sliku. Ovo ni u Holandiji ne bi proslo.

@Topik

Moram da spavam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

oh ivane blama, ako u kutji imash sataru kokos se otvara jednim udarcem tupe strane u centar istog, ako nemash sataru uzmesh najveci nozh i sa 3 udarca, opet tupom stranom ucentar, samo rotirash malo posle svakog udarca...

osim ako tvoja izjava nije bila neka kompleksna i tehsko provaljiva prozivka na nechiji rahcun? =o)

smoren sam nesto...malo pishem malo chituckam, shatro uchim...skidaju mi se neke serije al mi se realno ne gledaju...blaah...

Link to comment
Share on other sites

e, da, bole dobro igra tenis ali je i pored toga ženetina.

oh ivane blama, ako u kutji imash sataru kokos se otvara jednim udarcem tupe strane u centar istog, ako nemash sataru uzmesh najveci nozh i sa 3 udarca, opet tupom stranom ucentar, samo rotirash malo posle svakog udarca...

brate, umem i ja da izguglam kako se otvara kokosov orah (upotrebio sam tučak za meso), ali sam prvo hteo da probam onu varijantu da samo napravim rupicu i proturim slamku, kao u filmovima.

odvratan je ukus, btw.

Link to comment
Share on other sites

lol najbolje da cu da guglam kako se otvara kokosov orah, ovo sto ti kazhem mi je objashnjeno u cheskoj 96te (gde su btw, verovatno zbog tropske klime, kokosi jeftiniji 5x nego kod nas...)

sto se tiche ukusa, zavisi kakav je orah...sto je mladji (manji a tezhi) to je mleko sladje. na zhalost nemash nachin da provalish koliko im je stajao orah u rafu i koliko je ciknuo...ono, kad je vec pocheo da poprima ukus deterdzhenta nije dovoljno lagan da bi laik poput nas primetio, a kad je prelagan onda je vec pocheo mestimichno da truli...

Link to comment
Share on other sites

@deda bole

nisam ni mislio u nekoj shiroj prichi kao shto ste se tamo na knjigama raspisali. totalno mi je izlisheno (da ne kazhem glupo) loviti pravopisne/gramatichke greshke negde gde ljudi kucaju samo sa malim slovom, sa w umesto v, sh umesto š, sa uposlenim znakovima interpukcije na iskrivljeni nachin, itd.

@ivan

nije valjda da si sad prvi put probao :) ne mogu da se setim tachno shta se dodaje kad je stariji da ne bi bilo toliko uzhasan ukus, al mozhe da se reshi

@topic

cirkam chaj i pravim pizu. zhivote.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

dobio mail koji obecava...

osim toga, sacu da zapalim kod bake na homemade sladoled, pa posle ko zna.. malo cu se njakam u flashu, da odradim neki player sto mi treba za sajt, pa onda PS za jos neke slikice.. i tako...

sve u svemu kul :]

osim toga prva stvar koja me je danas poprilicno nasmejala :

random shuffle odgovori :)

IF SOMEONE SAYS "IS THIS OKAY" YOU SAY?

Megadeth - Gears of War

HOW WOULD YOU DESCRIBE YOURSELF?

Iron Maiden - Gangland (LOL!)

WHAT DO YOU LIKE IN A GUY/GIRL?

Iced Earth - Black Sabbath

WHAT IS YOUR LIFE'S PURPOSE?

Bruce Dickinson - Omega

WHAT IS YOUR MOTTO?

Pantera - We'll Meet Again (hohhoo.. ovaj je dobar)

WHAT DO YOUR FRIENDS THINK OF YOU?

Bruce Dickinson - Machine Men (uuu.. wicked wicked)

WHAT DO YOU THINK ABOUT VERY OFTEN?

Pantera - Use My Third Arm

WHAT DO YOUR PARENTS THINK OF YOU?

Primal Fear - Church Of Blood

WHAT DO YOU THINK OF YOUR BEST FRIEND?

Down - New Orleans Is A Dying Whore

WHAT DO YOU THINK OF THE PERSON YOU LIKE?

Iron Maiden - All In Your Mind

WHAT DO YOU WANT TO BE WHEN YOU GROW UP?

Iron Maiden - Iron Maiden

WHAT DO YOU THINK WHEN YOU SEE THE PERSON YOU LIKE?

Iced Earth - Curse The Sky (OMFG ROFL)

WHAT SONG WILL THEY PLAY AT YOUR WEDDING?

Judas Priest - Ram It Down (priceless :D)

WHAT WILL THEY PLAY AT YOUR FUNERAL?

Bruce Dickinson - Accident Of Birth (postaje sve bolje i bolje)

WHAT IS YOUR HOBBY/INTEREST?

Iced Earth - Colors

WHAT IS YOUR BIGGEST FEAR?

Iced Earth - Blessed Are You

WHAT IS YOUR BIGGEST SECRET?

Megadeth - Rattlehead

WHAT DO YOU THINK OF YOUR FRIENDS?

Judas Priest - Trobleshooter

HOW DO YOU DESCRIBE YOUR SEX LIFE?

Iron Maiden - The Longest Day (ROFLFAKINGMAO!)

YOUR LIFE IN ONE SONG TITLE?

Iron Maiden - Prodigal Son (hohooh, kvl kvl)

YOU WILL REPOST THIS AS?

Judas Priest - Tyrant (:P)

i druga :

02_pics_82027.jpg

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...