Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bash..

;]

ai nije bitno..

http://www.mycity.co.yu/Blog/zeleo-bih-da-...ojila-dete.html

zlo!

cao zowem se Aleksandar Simic,zeleo bih da upoznam porodicu,koja bih uswojila dete,ali da je ta porodica iz dijaspore!!!

Ja sam rodjen 22.08.1988,pa ako je neko raspolozen neka se jawi na

sajt simkebmw@gmail.com!!!

weliki pozdraw.....

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

i josh ste u komshiluku :)

danas retko aktivan dan, banjica baskset, banjica uterivanje dugova, vrachar, prva ekonomska, dorcol pizda materina, slavija, kuca i sve to od podneva do sad. trenutno bleja i football manager, vecheras neka zhurka na brdu (dudo javi se \o/).

izbahanalishi za mene \o/

sad dosho iz shkole...zavrshila se prva nedelja koja je bila veoooooma smorna.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Sad gledao dolazak nasih pilota koji su ucestvovali u gasenju pozara u Grckoj i sad intervjuisu jednog od njih : "Videli smo veliku nesrecu naroda nase susedne zemlje!" [roflmao]

Izgleda da u pilotskim skolama ne uce geografiju ili baja misli da SFRJ i dalje postoji...tuga...

Link to comment
Share on other sites

Krajem septembra mi stize Swift, ipak sam uzeo automat poshto bi manuelni trebalo da chekam 6 meseci [:0] i tako.

omg vi rusi niste normalni :)

E, ovaj, hm, glupo pitanje ali kako to da ti uzimas samo Swift? Nekako imam predstavu da tvoj posao, tj. ono sta radis je moglo da omoguci i bolji auto...? Barem veci, jer sad imas i ozbiljnu porodicu. :)

I to je to! Do kraja meseca sam u ovoj firmi, a onda idemo na druge poslovne frontove. Živeli!

Evo i zvanicno da cestitam, spasio si se!

ontopic: Drajvao se, isao do faxa, pisao tekstove, sada sedim i tako... Dogovorio jedan giga-mega uporedni test za sledecu nedelju, me happy. :)

E da, piski mi se takodje.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Stig'o sa RHH-a ... bas sam se fino proveo, s tim sto sam posle ugazio u govno, pa sam smrdeo ... ne mozes imati sve ;)) Onda sam stajao na cosku ulice gledajuci kako zena u jugu ne zna sta ce sa sobom (ali bukvalno). Stoji joj lik ispred u suprotnoj traci, a jedan drugi radi polukruzno na ostrvu, a ona u skroz desno koja cak ni "ne kachi" ovog sto radi polukruzno. Onda je ona stala, pa gleda, pa da krene i ugasi joj se auto ... strava.

Link to comment
Share on other sites

a-ha! a kad sam ja komentarisao one puteve od boletove gajbe do stilgara i kako mozhe da se nagazi u poop-pile onda je bilo da izmisljam ;oP

isto na rhh-u bio, tamo uvek veselo - kao i prosle nedelje bavio negovanjem tudjih ega, terapeutske usluge drugarima takoretji

nakon toga dragocene face ljudi u 16ici koja ne ide tunelom (jer rade nesto od 23h u petak do ponedeljka u ranim jutarnjim chasovima) ...zaista ljudi iz gsp moraju smiliti pametnija obavestenja ljudima od a4 printouta zalepljenim neupadljivo po stanicama...

nesto umoran sad...razmisljam dal da knjavam il da chekam neki tenis...

e da, updateovala se tabula rasa na novu verziju...treba levelovati malo ovih dana, mozda mi se i svidi igra iz treceg puta...no to za sutra.. =o)

Link to comment
Share on other sites

idem spavati.

i ja D:

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

malo sam se smorio nesto bio veceras, u gradu bilo sve tako jebeno presporo... doslo ladno, svi se zakucali negde bem ih kilave...

ali, instalirao sam cabal, i to me je obradovalo.. eto kako cu ja provesti ovu dugu i hladnu zimu, osim ako ne nadjem neku zensku zanimaciju u skorije vreme...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...