Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sam vam ja rekao da mrzim zubare iz cisto kukavickih razloga ? E zamislite scenu gde ja koji se boji zubara kao djavo krsta ulazim u ordinaciju sam samcijat i sedam na stolicu jer je dosao taj magicni trenutak gde se rupa izmedju keca i dvojke neda ignorisati. Donja crta? 500e i dva nova zuba u glavi. Umesto da sam pare popio i dao na kurve ja bacam na zdravlje. Gde je tu pravda ?!!?!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

U jebote, 500 evra? Meni su uzeli tipa 50 evra sa sve čišćenjem i sređivanjem desni, za nadogradnju i rekonstrukciju dobro sjebane dvojke.

Slamarica slamarica i vamo grafička 100 evra zbog "igrice", e moj vudu

E moj Corey, doplata me izašla negde oko 15 evra. Ekonomisanje, bato.

Link to comment
Share on other sites

nema boga nema pravde :)))

ja sam se kao klinac uzasavao zubara medjutim kad sam presao kod jednog privatnika, onda mi uopste nije problem, stavise volim da idem kod ovog novog zubara, ima mnoooogoooo dobru asistentkinju koja ima veliko... srce? u uvek se nesto nagne da nemesta neke gluposti, a ja u fazonu sreca sreca radost :)

secam se jednom mi je nesto sredjivao zube i pita svakih pet sekundi "jel boli" posto je isao bez anestezije, a ja buljim u sisatu asistentkinju i kurchim se "ma jooook ne boli, sta vam je"... a hocu da vristim od bola... :))

mogao bi ponovo kod zubara makar na kontrolu :)

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Moram ici da se shisam, a mrziiiiiiii meeeeee...

Btw, sutra stizhe 19" widescreen :)))

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Kad odvalish pola nokta to je sranje, pogotovo ako je to nokat na kazhiprstu desne ruke - kucanje i korishtjenje misha...zlo.

Ratatuille je odlichan film!

Nidzha i Bole su cvrsto uvereni da je onaj drugi budala, ali je super zezanje kad si oko njih.

Buljuk press materijala sa gc je superishka, pochinjem da razmisljam o nabavci ogromnog TVa (kao prvi korak ka konzolama).

Novi Klanrur sajt je veoma ubav, chak iako je pepeljast i lolurbano maskiran, bolji je mnogo od starog, mada nema tenktonskog to mi je zhao.

Laza je nadmena budala koja misli da zna sve, za razliku od mene koji sam nadmen i znam tachno sta znam. Koprcanje iz stopostotne sigurnosti u shatro komicharsko zezanje, popustanje i diskusiju je simpatichno, no zaista, to kad on ispravlja ljude koji su rekli nesto tachno sa nechim sto nije je moj problem, poradicu na tome.

Odoh da klopam nesto i da se odmorim malo pre Tabula Rasa playsessiona.

Link to comment
Share on other sites

ne svidja mi se bash neshto ta maskirna pozadina, zaglavlje ok, ne znam samo kako ce to funkcionisati kada ne bude slika cica na naslovnici, ali svaku promenu s vremena na vreme podrzavam:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...