Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ishchitao i poslednjeg potera \o/

mali laf!

nisam radio danas, ceo dan se tako izlezhavao i chituckao. a za 3 chuke imam dejt sa devojkom koja mi se bash svidja... a ja uglavnom ne umem sa devojkama koje mi se bash svidjaju, pa me hvata trema :s

a i igra mi se cw vecheras, mada ga ionako netje biti. petak veche, ovo ono :[

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doshao sa rhh, tachnije zverko me dovezao na kosu svaka li mu chas' i sr josh jedared =o)

tokom vecheri telekom mi ikljuchio net koji su tokom popodneva iskljuchili, ofc opravdano jer oni majstore svasta nesto po tom netu...bla bla

sad mislim da odspavam 3-4h pa da se probudim za tipsin mech sa nadalom...verovatno mi nije dobro =o)

Link to comment
Share on other sites

neam vise pljuga... osim toga, danas sam krenuo da radim php, i svidja mi se sto ide... nije da sam stao u fazonu "wtf?"

sutra planiram vec da napravim svoj news system [:D]

hohoho...

mda, videcu sta ce od toga ispasti, al bitno je da ja planiram [^]

a sad, posto neam vise pljuga, palim na kunt... bemti zivot :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sjajno vece nema sta

izasao u grad, obrtao ture, i vratio se kuci sa dvesta dinara vise nego koliko sam imao kad sam izasao. znate onu akciju obrnes turu, neko nece da mu obrces pa ti da pare, koliko god ih ti odbijao on ti ih turne u dzep... u pocetku sam se bunio, ali kasnije... brate moj :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pluca puna smrada od prokletih paprika , pa sam morao da se probudim posle 3 sata spavanja...

Jebem ti zemlju, kad ljudi u 8 ujutru pocnu da peku paprike u sred zgrade...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...