Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

лол за "туборг клабер" : ) радо, али не могу. Што није у потпуности истина, јер бих се испрсио да долази неко за кога сам уверен да неће подбацити. Сада када размислим мало, мислим да чак нисам никада преслушао неки микс Ковалског, па и не знам какав је као диџеј.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тјуб већ трећу годину не промовише имена која доводи циљној групи коју претежно чине клабери, једноставно прешалтали су се на нови еманциповани сплаварски талас, јер клабери нису исплативи из више разлога, куповина пића, спискови, падавичарско наркомански имиџ клуба итд. Јес да не пратим више сцену као пре, али за много кул имена сам чуо да су били у Тјубу а да нигде нисам видео најаву ван самог клуба и његових чланова.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to je zato što nema karata u slobodnoj prodaji nego dođeš i platiš na vratima. ja sam bio 2,3 puta u poslednjih mesec dana i uvek je bilo puno. što se tiče ekipe, nisam primetio neku baš tešku šabaniju koja bi mi zasmetala, manje više je ok, šta znam.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Екипа на коју сам мислио је фенси, скоцкана за излазак, спремна да вече проведе у клубу где музика није David Guetta's November chart 2012, можда и не зна ко пушта музику, већ само да је у питању "страни диџеј" звучног имена. Уместо да им људи долазе само због музике, екипе сада обрћу туре пића као у сваком клубу, што није пракса на рејвовима : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Добро, не видим јел то само наводиш као чињеницу или мислиш да се то коси са оним што сам рекао јер ме допуњујеш, ја сам описао своје виђење једног места које је избегло такву судбину увидевши на време неперспективност старог бизниса, који са оваквом економском ситуацијом повлачи само катанац на врата.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U potpunosti si u pravu Kori, ali naravno, ne treba generalizovati. Dolaze i oni koji stoje na ivici separea i snimaju i ispijaju case sampanjca, a iza njega igraju devojke koje su dosle da slusaju DJ Ronalda i skockane su za splav.

Ali na onom glavnom dance flooru se stvarno osecam kao da sam u pravom underground klubu (ali to je samo petkom) jer sam okruzen ljudima koji igraju, izgledaju i ponasaju se 'underground'. Ja ne znam toliko o underground-u jer sam mladja generacija ali govorim onoliko koliko znam i koliko sam upoznat njime .))

Pomenuo sam petak zato sto tada dolaze oni strani DJevi koji mogu kolko tolko da predstavljaju underground scenu, ali ni to necu generalizovati. Pricamo o underground klubu a samo petak (i to ne svaki) lici na underground...

Subota je dosta komercijalnija i tada se moze ocekivati vise gore pomenute klijentele koja je za splav.

Link to comment
Share on other sites

Ma jebo te Vath bre! [roflmao]

@ Corey: Citam sta si sve ispisao gore i mogu samo da kazem GG, manje vise svaka ti je na mestu,

i rejv ekipa manje vishe izbegava Tjub upravo zbog hordi kvazi-klabera i naravno pljacke za shankom...

Moje drustvo se uglavnom sada krece na relaciji 20/44 i eventualno KC Grad i par sitnijih rejv bircuza,

knjiga je spala upravo na 2-3 slova, no to je samo logican sled desavanja u zemlji na svim nivoima...

Znaci puno jeftine zabave, "omg strani DJ-evi" ili velike "pivske" zurke, ili pak druga krajnjost - spaljeni

rakuni iz Mamola i sl. narko-jazbina, gde horde sundjer bobova stezhu vilice na svaki trek koji ces im pustiti...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...