Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

tjub svakako ne moze da ga isplati na tu cenu karata,tako da je to "jeftino" kada se pogleda sa te strane.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam, pošto ne znam ni koliko košta nastup adama beyera, ali tipujem da je par hiljada evra (6,7 možda). i dalje imam utisak da je sve to na granici profitabilnosti a čuo sam par priča da sve te klubove drže ozbiljne glave (inb4 ma ne seri) pa mi realnije zvuči da peru pare kroz klub nego da zapravo zarađuju od ulaznica i pića.

 

opet kažem, to je neki moj dojam, moguće da sam se iskenjao :(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

not sure if trolling ...

0.33 pivo u veleprodaji - 70 din

0.33 pivo u Tjubu - 59430 din

cena pica je ko cena pica u Beogradu,naravno da je tu zarada cesto 1:3 ili 1:4,ali hocu da kazem da takva "jaca" gostovanja se izmedju ostalog verovatno isplacuju i iz tog pranja novca,i da zapravo ta jaca gostovanja i radis sa nekom idejom da budes na nuli,zbog promocije,a ne samog profita

pre nego sto je ispalio prvi put,tad je karta bila soma dingera,pa mi je ortak koji je PR tamo rekao da ga i po toj ceni karata ne isplacuju.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

On kosta oko 2500 soma, mozda malo jace, zavisi kako su se dogovorili prvi put


Od karata ne moze da se isplati on nikako u svakom slucaju, ali nije njima toliko do zarade, odlicne pare se peru kroz taj klub to svi znaju, od toga je glavna zarada.
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...