Jump to content

Moram jos jednu glupu vest da vam saopstim


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg moram da se derem

JEL ZNATE KOLIKO PROSECAN COVEK TREBA DA RADI ZA 11.500 EVRA u SRBIJI?

ti si verovatno za tih par ljada se naradio ko crnac ili dobio na poklon od rodbine a zamisli samo 11.500 tudjih koliko je to lepo, neko se ubio od posla (ili jos gore zajebao nekog) i ispao glup jer je izgubio pare a tebe bog pogledao i rekao doolio sine evo ti koji eur zato sto dzabalebaris po ceo dan, i ti sutra doolio vozis u novom autu cice po Crnoj Gori.....

Ali svaka cast onom ko vrati pare, mislim ako vec oces da uradis neko dobro delo onda odnesi te pare u dobrotvorne svrhe i cao a ne kao vracas u ovom slucaju zeni EJ zeni koja verovatno je popusila 11.500 kurceva dok nije zaradila te pare i jos verovatno crnogorki. Boze blago vama dobrotvorima

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

ako cemo globalno, u zivotu, onda sam video/drzao i vise od par iljada, mada stvarno, nikad dvocifreno:) ja sam se isto ogranicio na tudje pare koje sam nasao ili na drugi nacin imao kod sebe i mogao da dignem bez posledica, ako nista, onda makar deo.

a opet kazem, bole me uvo cije su, kako je taj neko dosao do njih i za sta ce da ih koristi, to nije moja stvar, ja ako nadjem, vraticu vlasniku i cica mica gotova prica. mozda sam time posredno izdrogirao desetoro klinaca, ali jednostavno, tako funkcionisem. isto tako da ja izgubim, voleo bih da mi neko vrati i da na meni bude ocu li mu dati pola ili nista i da ga boli dupe za sta ce mi, mozda ocu da palim cigare s njima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

verujem da bi i ja vratio pare...

jednom mi se desilo da sam video da je coveku ispalo soma dindzhi iz dzhepa, bez razmisljanja sam podigao i potrcao za likom. kada sam mu urucio te pare, nije mi se ni zahvalio, vec je samo onako slegao ramenima.. tu sam se malo razocarao...

e sada, sa druge strane sam u ulazu nasao nekoliko stotina dinara, pogledao okolo, nigde nikog, i reko, necu sigurno da kacim obavestenje na ulazu u zgradu "nadjeno 450 dinara, obratite se u stan 14 za primopredaju"..

znaci sve zavisi od situacije..

u ovom slucaju, ako si nasao torbu sa 10k evra i dokumenta u istoj, verujem da bi svaki covek sa bar malo morala u sebi vratio pare osobi. mislim da ne bi mogao da zivim sa mislju da je nekome tih 10k evra trebalo za operaciju ili nesto slicno..

Link to comment
Share on other sites

ovo shto je brkati rekao je stvarno malo van uobichajenog, shto bi se reklo...

ali ja zaista moram da kazhem da ne bi milisekundu razmishljao dal da vratim ili ne. chak i sa dokumentima bih pokupio i nestao u vidu lastinog repa. dokumenta bih verovatno posle poslao poshtom ili tako neshto. a sa parama pravac kazablanka ( [:D] )!

a dobar chovek kakav sam, kad bih chuo na tv-u ili u novinama da je nestalo 11.5k evra koje su bile namenjene za neko lechenje ili shta vetj, onda bih vratio sve, bez procenta nalazachu.

savest je neshto drugo. ja iako prilichno kvalitetno shvatam koncept dobra i zla, opet imam diskutabilnu savest ako mogu tako da kazhem. if i could make a living out of killing people, zashto bi me par hiljada zaboravljenih evra peckalo :]

Link to comment
Share on other sites

Uzeo bi sve pare i otvorio kladionicu samo da pravim konkurenciju Gruji koji je nasao drugu torbu sa 11k evra...ili bi zajedno otvorili dve kladionice i uzimali mnogo vise para propalim kockarima kao sto smo mi...e pusti snovi ;)))

btw jel se zna da li je ta zena trazila 20% koji joj pripadaju?:)

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa nije valjda da stvarno mozhe da se otvori kladionica sa 11k evra ? realno ovako gledano nisu to neke ogromne pare u smislu da se ne mozhe uzeti neshto mnogo napucano za njih, al daleko od toga i da su male.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Da sam sad na moru(na koje ne mogu da idem:( ) nashao 11k evra,ne bi mi na pamet pala bilo kakva druga pomisao nego da ih momentalno uzmem za sebe.Ne, nisam greedy,ali znajuci da za 2 meseca idem da zivim ko bednik u bg,ne bih uopshte razmishljao.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako uz pare ne nadjem licnu kartu ili neke dokumente od vlasnika zadrzao bi 100 % , kad su tu dokumenti i kad znash kome pripada, tu je druga prica. Vec jednom sam vracao , nekih 400 e sa novcanikom, verujem da bi ponovo uradio isto.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Kada bih nashao pare bez dokumenata, ostale bi u mom dzhepu.

Kada bih nashao pare sa dokumentima, situacija bi bila slichna. Ali bih poslao pismo na adresu iz licne karte da se upravo kupam u vlasnikovom novcu, te da sam mu spalio dokumenta shto tje ga naterati da se pati sa birokratijom i uzeti josh 30ak jura iz dzhepa, a uzgred bih dodao kako sam ukrao i bicikl iz garazhe...

I'm evil like that.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

karma ljudi, kada bi ukrali tolike pare, rak bi vas stigao u roku od 5 godina.

Nemam nista protiv tvog stava, ali to nisu bas ukradene nego nadjene pare. A cak mislim da postoji i neko zakonsko pravo tipa ako se ne javi niko u roku od 30 dana onda je to tvoje, ili tako nesto. A cak i da ne postoji, ako se ne zna cije su pare, sta raditi sa njima? Kao odneses ih u policiju? Mogu da se kladim da bi ih oni uzeli za sebe :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...