Jump to content

Zasto Hejtujete Maru?


Recommended Posts

Nadam se od smeha jer si imao mentalnu sliku svih rurovaca onako zagrljenih kako se ljujaju levo-desno pevajuci tu pesmu :)

nije od smeha, nisam mogao podneti toliku kolicinu nostalgije odjednom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mara i Chizra su mi na ignoreu od danas

zato mi je i glup taj ignore,zajebi to,ako mi 100ljudi kaze isto,onda cu se sigurno zapitati da li ja gresim ili njih 100

@ gruja (videce vec nekako)

ne, nije nista zlonamerno, samo ono, odluci se jbg.

@ thread

kjoot je dobro kazao sto zali sto je otvorio thread uopste... gomila zle krvi je izronila niotkuda, i sve je to nekako fino iskanalisano kroz pricu o mari, besnoj rulji, i hejtu...

mene licno nikad nijedan marin post nije dotakao (cak ni poziv na saginjanje celom forumu), niti sam do sad video da je ona prva zapocela pljuvanje (mada nije da sam jurio da proveravam, ako sam pogresio, my bad). svako njeno"pfffff" i "sagnite mi se" je koliko se ja secam, bilo iskljucivo odgovor na neciji post u kom joj se zeli duga smrt, glavobolja, ili makar da zakasni na bus.

iskljucivo zbog toga sam se deklarisao.

nit mislim da cu je ikada upoznati, jos manje kresnuti, ili stajaznam...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

rekao sam da mi je glup ignore zato sto ne resava problem,vec ga samo sakriva

dokaz je to sto sam upravo procitao tvoj post

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ali realno, obicni useri na forumu ne mogu da rese problem.

mogu da ga iskuliraju i to je to.

cak ni admini ne mogu da ovakav problem rese lako, zato sto je ovo (IMO) problem odredjenih ljudi sa odredjenim korisnikom, ne problem celog foruma. mislim bemumisha, nece mara crashovati bazu RUR-a [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ne mozes ubijati ljude po ulici ako ti se ne svidjaju, ali mozes da ih kuliras:)

ne znam, meni je taj ignore potpuno debilan, ne vidim potrebu za tim, mislim, ako covek moze da ide u skole, na poslove, na sportove sa ljudima koji mu ne odgovaraju i koji pritom smaraju aktivnije, opipljivije i na mnogo vise nacina nego sto likovi koji nesto pisu po netu na nekom forumu mogu da smaraju uz najveci napor, onda valjda moze bez ikakvih problema da bivstvuje bez ignorea...

a i 'ne resava problem', ne mogu nikako na osobu koju (u vecini slucajeva) ne poznajem i koja bleji, cita i pise po slobodnom i besplatnom forumu isto kao i ja, a ciji mi nacin prezentacije ne odgovara (ili cak otvoreno smatram da je degen) da gledam kao na 'problem'...

ali dobro, to su vec globalne posledice 'feudalizacije po forumima' i prebrzog razvoja vidova komunikacije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa jebem mu mater,sta sam ja rekao,zasto mi je glup ignore :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam shvatio da ti hoces da kazes da nije dovoljno efikasan, a ja hocu da kazem da mi je sama koncepcija takve opcije odvratna:) (mozda ne u nekom znacajno vecem okruzenju, ali na forumu sigurno)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vi sto ste sad odjednom stali na Marinu stranu(Chizra&co),posisajte penis,ta vasa kontra je tu cisto jer ste inadzije....

necu vise smarati

ne nego imamo savest i trudimo se da se ponashamo civilizovano

Ti znas da li ja hocu da budem urban?Da hocu da budem urban isao bih na chill i pisao slovima u boji

Bitno da si ti goth/bisex urbana...Otkad sam na forumu nisam video da si sklopila vise od dve prostoprosirene recenice

Da sam goth/bisex urbana nosila bi neke crne haljine crni karmin izbeljivala facu i koznashtajosh, kao shto ti nosish zemunku/shabanku i idesh na popularna mesta ako cemo tako. Inteligentniji ljudi ovde kapiraju da kad postujem neshto tipa 'Krv i chast gotika i mast oneleven!!!11' da je to zajebancija a ne da stvarno bacam magije pijem krv i slichno. Mada uopshte nisam mislila na to ko kakav fazon fura, samo sam htela na pristojniji nachin da kazem kako sisash penis Lagu i ostalima. Ochigledno moram da se izrazhavam kao ti da bi shvatio shta sam htela da kazem, tako da zarad tebe i tebi slichnih cu se truditi da ne pishem prostoproshirene rechenice jer ti to zamara mozak i kad god sam pisala neshto duze verovatno si skrolovao.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ne nego imamo savest i trudimo se da se ponashamo civilizovano

Da sam goth/bisex urbana nosila bi neke crne haljine crni karmin izbeljivala facu i koznashtajosh, kao shto ti nosish zemunku/shabanku i idesh na popularna mesta ako cemo tako. Inteligentniji ljudi ovde kapiraju da kad postujem neshto tipa 'Krv i chast gotika i mast oneleven!!!11' da je to zajebancija a ne da stvarno bacam magije pijem krv i slichno. Mada uopshte nisam mislila na to ko kakav fazon fura, samo sam htela na pristojniji nachin da kazem kako sisash penis Lagu i ostalima. Ochigledno moram da se izrazhavam kao ti da bi shvatio shta sam htela da kazem, tako da zarad tebe i tebi slichnih cu se truditi da ne pishem prostoproshirene rechenice jer ti to zamara mozak i kad god sam pisala neshto duze verovatno si skrolovao.

ja kad dodjem i napisem "smorili ste sa hejtom ka Darjanu" smatram da sam time pokazao mnogo vise civilizovanosti nego neki svojim ogromnim pasusima trudeci se da odbrane Maru...ne vidim gde ja to nemam savesti i kako se ne ponasham civilizovano,jer sam svoj hejt kao i svako od nas obrazlozio...ja mogu reci za tebe da se ne ponasas civilizovano na osnovu onoga sto sam video i da si u tom nekom goth tripu(izvini sto ne znam tacne podele,to mi dodje ko kad bi ti rekla da sam ja tehnash,a ja ti kazem,ne ja nisam tehnash,ja sam houser lol)...i ne razmisljas uopste,Ivan isto nosi shabanku i ide na "popularna mesta" omg,znaci ti vredjas i tvog druga omg ako cemo tako,i to na osnovu frizure...nisam ja ni mislio da bacas magije i pijes krv,vec se jednostavno oblacis u crno,bleda si,bisex i pijes lekove i otkud znam sta jos da bi pokazala drustvu kako si ti urbana i alternativna

I ne znam otkad je sinonim za drugarstvo "sisanje penisa Lagu i ostalima",kad god mi se misljenje suprotstavilo bilo kome od njih,to sam im isto rekao kao i kad nam se misljenja poklapaju,ljudi ovde jednostavno vide sta zele da vide a ne zapravo kako jeste,da je Darijan gej,da je Mara retard,da je Ivan limeni iz carobnjaka iz Oza a Gruja shaban

I ne,ne zamara mi mozak prostoproshirena recenica,nekima od nas nije usporen mozak pod uticajem antidepresiva

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja kad dodjem i napisem "smorili ste sa hejtom ka Darjanu" smatram da sam time pokazao mnogo vise civilizovanosti nego neki svojim ogromnim pasusima trudeci se da odbrane Maru..

??? :))))

ne vidim gde ja to nemam savesti i kako se ne ponasham civilizovano,jer sam svoj hejt kao i svako od nas obrazlozio...ja mogu reci za tebe da se ne ponasas civilizovano na osnovu onoga sto sam video i da si u tom nekom goth tripu(izvini sto ne znam tacne podele,to mi dodje ko kad bi ti rekla da sam ja tehnash,a ja ti kazem,ne ja nisam tehnash,ja sam houser lol)...i ne razmisljas uopste,Ivan isto nosi shabanku i ide na "popularna mesta" omg,znaci ti vredjas i tvog druga omg ako cemo tako,i to na osnovu frizure...nisam ja ni mislio da bacas magije i pijes krv,vec se jednostavno oblacis u crno,bleda si,bisex i pijes lekove i otkud znam sta jos da bi pokazala drustvu kako si ti urbana i alternativna

A gde si ti to video moje necivilizovano ponashanje? Bleda sam takvu me majka rodila. Ne vidim kakve veze moja sexualna orijentacija ima sa bilo chime niti sam ikada bila u fazonu da izvodim neke egzibicije sa ribom pred gomilom. LOL za Ivana

I ne znam otkad je sinonim za drugarstvo "sisanje penisa Lagu i ostalima",kad god mi se misljenje suprotstavilo bilo kome od njih,to sam im isto rekao kao i kad nam se misljenja poklapaju,ljudi ovde jednostavno vide sta zele da vide a ne zapravo kako jeste,da je Darijan gej,da je Mara retard,da je Ivan limeni iz carobnjaka iz Oza a Gruja shaban

I ne,ne zamara mi mozak prostoproshirena recenica,nekima od nas nije usporen mozak pod uticajem antidepresiva

Antidepresive retko pijem a i bolje piti antidepresive svaki dan nego gutati speed, exere i slichno. Nisam ih nikada uzimala iz fazona vec da sluzhe svrsi a i nije mi poznato da su ikada bili 'in'

Enivej LOL za tvoj odgovor, aj razmisli malo pa probaj opet ;)

oO

 

Link to comment
Share on other sites

OK OK, dosta je dosta.

Imate onaj moj post, procitajte ga jos jednom ako vam nesto slucajno nije jasno. Manje vise smo pojasnili sta je trebalo, neki su ispisali citave romane i lepo je sto su se potrudili. Kako je ovo forum gde se ljudi zabavljaju a cesto mogu da nauce i saznaju ponesto novo, onda cemo se truditi da ga takvim i odrzimo.

Necu pisati neka posebna saopstenja, imate pravilnik, imate post, po tome cemo se nadalje upravljati. Vodite ljubav a ne rat, i tako to :) Lepo je kada covek dodje ujutru (popodne / uvece) i ismeje se fino, a ne treba da cita ovako teskobne stvari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...