Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

od tih sitnijih automobila,ne znam zasto,ali smart mi je skroz gotiva,ali dobro on je ultra sitan,kad bih birao tu neku klasu o kojoj Igi pricha,definitivno bih uzeo seat ibicu ili novu korsicu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da je bilo tako, ne bih je kurvao tracareci po forumu

bah, pa nemate vi 17 godina pa da si ti neki zajebant a ona klinka koja ide s jednog na drugi.

nego, respect za izbegavanje kredita, i ja se grozim dužničkog ropstva. samo keš.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

recimo c1,c2, ajgo bi mi odgovarali. eventualno stari klio ili 206 kao nesto najvece.

Od tih pomenutih Aygo je bez ikakvog razloga skuplji od C1 (i 107) a realno nije nista bolji. Medjutim, C1 mi deluje bas nekako zenskasto, a i plus nema mesta unutra covece, veruj mi ;) C2 je jos i djene djene, ali ti je u tom smislu verovatno bolje da juris novije polovne tako te klije i 206ice (mada bih ja izbegao pezho). Ali posto sad izgleda kao da sam ja mnogo veliki poznavalac automobila, ipak cu prepustiti da te ovi nasi ucheni posavetuju :)

definitivno bih uzeo seat ibicu ili novu korsicu

Seat Ibicu? :))

Link to comment
Share on other sites

seat ibicu.

krenuo dalje, naidje na neke klince i pita ih sadistickim osmehom "Gde su vam karte klinci?" kad klinje upere prst i kazu "Kod njega su!" pokazujuci na onu mrcinu od koje je kontrolor malopre pobegao :D

[roflmao]

stigao iz ns-a

konacno qpio rechargeable baterije za player, no more njakanje \o/

ne rise da u zrenjaninu nema baterija na punjenje?

nešto gledam ove igijeve postove o ivinoj guzi, i shvatam da sam alkoholičar.

Link to comment
Share on other sites

od tih sitnijih automobila,ne znam zasto,ali smart mi je skroz gotiva,ali dobro on je ultra sitan,kad bih birao tu neku klasu o kojoj Igi pricha,definitivno bih uzeo seat ibicu ili novu korsicu

smart je ipak gej auto koji sigurno nije ispod 10k evra.

a ako cu da kupujem gej auto kupicu novi fiat 500, mada nije da mi se kupuje zaista

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

recimo c1,c2, ajgo bi mi odgovarali. eventualno stari klio ili 206 kao nesto najvece.

Od ovoga, samo klio dolazi u obzir.

Jako dobar, udoban, solidno velik i pouzdan auto. Sve generacije.

dovla pomagaj, koji je bese ono mini auto sto se meni svidja? :)

Pa - MINI. :)

Znas ti sta valja..

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Danas sam se vozio u Miniju Cooper S. Nista nisam zadovoljan. Pretpostavljam Laki da si ti ulazio u taj auto. Ne znam kako ti se i dalje dopada s obzirom da nemas gde da drzis noge. Jes onako sav sportski, ali kada se zagrebe ispod povrsine jadno je odradjen. Za te pare, bratemili, kapiram da u toj klasi ima 200x bolji auto. Uostalom pre bih dao silne novce za stari Mini, da se sredi i nacvrca nego za ovaj novi. Mada pare nisu problem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam napred na vozacevom mestu i za Lakijevu konstituciju. A nazad ima mesta, ako se ovaj napred skupi malo (suvozac).

Naravno da sam sedeo, gde da nisam sedeo :) Ali opet, malo je drugacje kad vozis a kad ovako samo sedis. I opet, to sto ja gotivim mini ne znaci da bih, kada bih bio u prilici, kupio isti, jerbo je isusvise skuplji od konkurencije. Sve ja kapiram, ali prosto ne bih dao te novce.

Link to comment
Share on other sites

instalirah msn, napokon, posle 2 god ubedjivanja

Daj adresu da te svi smaramo!! [:D]

Juche sam prespavao pola dana, danas takodje...izgleda da me more previshe izmorilo.

Malopre bio ortak, doneo mi slike sve, devojchica odmah posle svratila da pokupi iste...i tako.

Kako je budjavo kad se vratish od negde u obichan zivot.

Link to comment
Share on other sites

@ ivan

ima naravno z0mg, samo sam sad bio u rodicu, pa sam uzeo... u zr-u uvek ima neko pivo da se popije za te pare koje namenim za baterije [:D]

@ thread

odo da si spravim kaficu, pa da raduckam neki sajt.. bice posla bice kesha ijaoo sokole bice i piva [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Josh jedna neprospavana noc :(

Skidam neke replayove i razmishljam da li da ponovo pochnem da igram WC 3...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam neobicno kasno ustao i neobicno se brzo spremio i krenuo iz kuce ... nadam se da nisam nesto zaboravio (sad ono - nisam obukao pantalone i samo sam u gacama ;))

Nego, sve ocu da pitam, sta su se to ovi neki nashi poshibali tamo u Grckoj? Jel neko citao detalje? Ja sam uspeo da pohvatam samo ponesto, pa mi je neobicno ... Kao, nashi turisti na Krfu (znaci tu obicno ima miksanih muskaraca i zhena, pa i poneko dete) su se potukli sa Grupom grckih mornara. Onda su ih sve pohapsili i vec sada i osudili na valjda 32 do 46 meseci zatvora, no medjutim pusteni su uz kauciju i mogu da se vrate u Srbiju. I sad:

1) Koliko je to tih nasih likova bilo uopste koji su ucestvovali u fajtu?

2) Kako su uspeli da prebiju grupu grckih mornara, osim ako ti mornari nisu bili gejevi a ova nasa grupa zapravo ultimate fight team building na krfu ;))

3) Kad ih pre osudishe?

4) I to na 46 meseci, to uopste nije malo?

5) Kako su ih onda uopste pustili i jos pustili da odu u Srbiju? I sta sad, osudjeni su, ali su u Srbiji i nikom nista?

Ah da, pohapsili i neke grke zbog lazhnog svedochenja ... kazhem ja lepo grci cigani :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bolestan, slinav, fuj, ne znam odakle to doslo u sred leta. Neobicno kasno sam stao i zaboravio sam da obucem pantalone. Sreca pa nigde ne idem danas jer sam u gacama.

Kako nema negde da se procita o ultimate fajtu? Ili jos bolje, DOA fajtu, oni su se tukli na ostrvu tamo u filmu.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...