Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sad isho da shetam kera, a masa okupirala sve nadstreshnice. startovala me neka zhena da mi se podvuche pod kishobran, reko idem u drugom pravcu. da joj je tjera pa josh i da razmislim. vreme ko vreme je jaaaako prijatno, tako da kishobran/kabanicu i u shetnju.

Link to comment
Share on other sites

e maude, rekoh ja da bi ti bolje bilo na chillu =]

ja sam juche vaskrsao posle 3 dana kome i agonije, i ceo dan proveo na nogama. cimovi raznoliki. naveche neko veselje, sestrino oproshtajno veche u stvari. posle toga nastavili do povetarca i tamo se glupirali neko vreme, dok nismo skapirali da tje nam biti bolje u chill kutjnoj varijanti. i bilo je :]

a mene sada hvata neka neopisiva seta/tuga/shtagod... za par minuta sestri poletje avion. ali kako to obichno biva samnom, neki tuzhan dogadjaj trigeruje ceo niz setnih osetjanja, kojima ni ne znam izvor. znam samo da sam mentol, mnogo bi bilo lakshe da plachem, a nekako sam nesposoban za to. mislim da nisam plakao od sedmog osnovne :s

Link to comment
Share on other sites

danas qpila nove baterije za photoaparat, u poslednjoj sekundi stigla u weg na kanarevom brdu. jupijej! =] sutra putujem za kg na dan dva, chisto da promenim okolinu.. dosadio mi bgd.. sve me poDsetja na uchenj! :( zlo! pre neko veche probudila se ko ludak i nikako da isteram iz glave citohrome, i tako sat vremena.. :( sve u svemu pritisak raste! ispiti se priblizhavaju.. aaaaaaaaaaaaaa.. odoh u shetnju..

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa ortakinjine svadbe pa pokusavam da dodjem do daha od prezderavanja...

Ali ne znam da li sam se vishe smorio dok sam se osushio od proklete kishe ili dok sam doshao kuci ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

pakovanje. i put.

anticipation of death is far worse than death itself :)

kojom aviokompanijom letish do AmerikU? prekjuche sam isao do lufthanze i karta do njujorka je oko 670 evra kod njih

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

arandjelovac ume da bude kul, zavisi sta ocekujes od odlaska u mesto...

@ ivan

picko, sto se nisi javio usta te bolela ?

@ thread

na svirci bilo dojaja, ja se nasisao piva hardkor, i sad cu da se komiram ovako ozderan...

trcace soba oko mene, ali I shall prevail!!!

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...