Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovi mentoli poceli da posipaju asfalt napolju, a meni ostao otvoren prozor nocas - uzivam u miomirisu. Popodne da se nadjem sa ortakinjom da mi vrati neki kesh i tako...

Lupam recke i placem...

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

@ nikola - nemam pojma :)

@ hide - i ja sam imao slican problem, s tim sto su kod mene asfaltirali po onoj vrucini negde oko 15-16h, i onda ne moz' da zatvoris prozor jer ces da umres od vrucine, a opet ne mozes ni da otvoris jer ces da umres od smrada :)

Link to comment
Share on other sites

Konacno se malo odmorila, naspavala.... Ali.... Nema meni pravog odmora, opet me ceka ubitacna nedelja....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Гуча!!!

рке крке, тулум, табла...

сваке године кажем себи, више нећеш у Гучу. [:p]

изгубио дукс.

изгубио и телефон, али ми га вратили добри људи.

не памтим овакво прекидање...

значи... јединствено, јбт. умили су се ове године, изасвалтирали, дотерали, почистили, направили још мостића, па није кркљанац, итд. нема више каљуге, мада је пијани Енглези направе пивом да би могли да се ваљају. Брега није био лош, севао му нос као јелка, покидао и себе и нас.

Веља, Додик, Бубало, Коштуњави... све по пс-у. Додик рек'о нешто као "ми у РС више волимо Србију него РС". частио нас Брегом, донација Владе РС. [:D] Воја рек'о "Гуча престоница Србије". Бубало и Веља нису причали, него кркали и пили, грлили се и љубили. општенародно весеље. [:D]

под шаторима стандардно. Салијевић САБИО. али СА-БИ-О!!! свирају као да нема сутра. чак су и цене ниже ове године него прошле, и то чак и до 30%, јањетина 1200 до 1500, прасетина 700 до 1000, купус 200 до 250. али, опет скупо за просечног Србина. зато је под шаторима било полупразно.

и све наплаћују, јеб'о их ја. клоња 30 кинти. улаз колима 500 кинти. приметан је као неки умор, као нека комерцијализација, много странаца, мање прекидања, мање вајба. јебемлига...

спавали смо у Ариљу, врх опуштенција, има и на Рзаву кафић Боса Нога. тамо идемо опет крајем месеца, значи тропико стил, плажица, екс џанки газда, музика права, џез, евергрин, латино, реге... у петак био Рахмани тамо. 'ладно...

одо'да радим.

УЗДРАВЉЕ!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

počinjem da spremam neke ispite. pomozi bože.

nego, jeste izvalili da je federerova slovenka sve deblja i deblja? možda je loš seks razlog rodžerovog poraza? :(

Link to comment
Share on other sites

nego, jeste izvalili da je federerova slovenka sve deblja i deblja? možda je loš seks razlog rodžerovog poraza? :(

Ja je uvek pamtim kao tako debelu, valjda zato sto nisam imao prilike da je gledam dok je bila pro :) Samo me zanima, gde je nju nas'o ... mis'im, jeste slovenka, ali opet :)

Link to comment
Share on other sites

ja sudim po faci pošto telo nikad nisam video (niti želim). pre se videlo da je debela ali je imala relativno slatko lice, nazirale su se tu crte neke, jagodične kosti i tako to... a sada je pravo ono debelo praseće lice koje je tako popunjeno salom da ne možeš da izvališ kako bi izgledala da je mršava. bljak.

Link to comment
Share on other sites

a jeste, ima tu pacovsku facu.

@topic ustao sad cu da odem do grada da popijem kahvu i popusim cigaru pa kuci :)

volem kapucino dobar kad ustanem

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast Novaku!

Sedim na jednom poslu i ne radim nishta, dok me na drugom cheka milion stvari, ali k*rac ne mogu to da radim sada... Blah

@Totentanz: Da znash da lichi malo.

Ponavljaj zamnom.

Hello my name is ZerBah and I am workaholic!

Od pocetka meseca sam potrosio oko 1k din kredita na mobu... bah...

Gledam ove nove mekove i placem. Evo sada se zvanicno zaklinjem da vise necu trositi pare na hw nego pocinjem da skupljam za ono jujujuju ala sam se nalozio....

design_imackeyboard20070807.jpg

ahhhh uffffff... idem u neki ugao da placem :/

Link to comment
Share on other sites

pocheli su mi horor tripovi pri spavanju i pored svih mera da predupredim :(

sad treba da se drkam oko jucherashnjeg sjebanog akumulatora, da merim, da kurac-palac .. umesto da se odmah uzme nov jel je vreme.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

^^ zamka za snove cuda cini

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

e i mene isto smara, posto je prvi na listi, i pride zauzima puno mesta, i ima gooomilu aktivnih topica i povrh svega gif animacije sanducheta koje se otvara i zatvara i male guske koja trchi u krug i nosi pismo.

a onda pogledash i drugi post koji je sledio za tim i sve ti je jasno.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti internet, i dalje ne mogu da proverim mail niti da aploudujem ništa duže od par redova teksta :|

Kakva je to zemlja gde jedna olujica urniše mrežnu infrastrukturu? Bitno je da puteve asfaltiraju triput godišnje, pa mogu da se vozikaju skupim kolima kupljenim finansijskim malverzacijama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...