Jump to content

suplementi , internet


Murinjo

Recommended Posts

Zasto se za dosta tih stvari onda ne preporucuju gazirana pica i alkohol u toku uzimanja? :)

ja koliko znam to nigde ne pise , sto bi preporucivali nekom da pije suplemente sa alkoholom i gaziranim , to je otrov i alkohol i gazirano a i ne vidim zasto bi neko uzimao gazirano ili alkohol sa nekim suplementom u isto vreme [8)] , ti mozes da pijes i jedno i drugo , dosta njih pije i jedno i drugo , mislim na one koji koriste suplemente , samo ne piju u isto vreme kada uzimaju suplemente , mislim ne mesaju , ali kada izadju negde ili posle jela ili sa jelom dosta njih pije light koka kolu zbog varenja , kazu da se blje svari hrana valjda kokakola sprzi hranu [:D]

zato sto ponistavaju njihovo dejstvo :D o jea :D alkohol izvlaci vodu iz tela :D

i on ne prica o steroidima :D mislim mozes pojedes 100 kila proteina :D ali ako ne vezbas izadje kroz dupe :D

da i to , oba su dijuretici , manje vode a to je lose kada se vezba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zato sto ponistavaju njihovo dejstvo :D o jea :D alkohol izvlaci vodu iz tela :D

i on ne prica o steroidima :D mislim mozes pojedes 100 kila proteina :D ali ako ne vezbas izadje kroz dupe :D

A kreatin kroz pisanje tako da ne mozete da preterate, proteini kreatin i amino kiseline tu nema sta da ne valja.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

rambo šta ti tačno može biti od proteina kada kažeš da je zdravije bez suplementacije ? :)

pa jeste :D ali sad :D bolje uzimati tako nego nikako :D to vam je kao sto je zdraviji prirodni babin sok :D nego next :D ali bolje ista nego nista :D kao i c vitamin :D iz tableta :D

a i proteini se brze vare kad su u prahy nego da ih unosis preko mesa : Dtako da ne znam mozda su cak i bolji :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je u novostima pre neki dan, da bash ti suplementi utichu na mozak (u negativnom smilslu)... E sad ko ce ga znati [;)]

koji suplementi i kako , mislim da je to ne vidjena glupost , jer su suplementi ustavri ekstrahovani iz hrane , biljaka , zivotinjskih produkta , izbaceno ono sto ne valja ostavljeno ono sto valja

ginko biloba je suplement i on se koristi u poboljsanju pamcenja i kod senilnih ljudi eto nije stetan a dalje ne pada mi na pamet ni jedan suplement koji bi mogao da ima ikakav uticaj na mozak , ni steroidi nemaju a ne suplementi

Link to comment
Share on other sites

ni steroidi nemaju a ne suplementi

Steroidi su super.

Ja dok sam studirao, nisam mogao da dam par ispita i onda se nazderem deke, napucam bianabola, napunim metanom, i mozak mi procvetao, a kamoli bio ostecen

Ako oces da raspravljas o suplementima, to je ok, al nemoj nam polako vremenom nabacivati teze o zdravlju i neskodljivosti steroida.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Steroidi su super.

Ja dok sam studirao, nisam mogao da dam par ispita i onda se nazderem deke, napucam bianabola, napunim metanom, i mozak mi procvetao, a kamoli bio ostecen

Ako oces da raspravljas o suplementima, to je ok, al nemoj nam polako vremenom nabacivati teze o zdravlju i neskodljivosti steroida.

ja ne koristim steroide i protivim se koriscenju

tema je o narucivanju supolemenata preko interneta

Link to comment
Share on other sites

uticu zbog lucenja hormona, al pazi, ovim rizikujemo da se tema rasplamsa u drugom pravcu :) gde cemo zakljuciti da je hitler postao ghay zbog dekadurabolina koji je uzimao dok su ga jebali crnci OLOLO

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...