Jump to content

suplementi , internet


Murinjo

Recommended Posts

evo vec danas se potvrdjuje ono sto sam napisao u prvom postu , deo iz obavestenja sa pansport sajta :

Preparati na bazi Whey-a iz stare i nove ture koja tek treba da pristigne će se po ovim cenama prodavati dok traju zalihe, a potom Pansport do daljnjeg neće biti u mogućnosti više da naručuje ove proizvode, jer je njihova cena više nego neprihvatljiva ( nova cena Elite Whey 5 lb. 6830 din.,a Elite Whey 10 lb. 12390 din.).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako ce mi admini dopustiti da off topicharim na 'zablama

ali koji je ovo deal? chovek je doshao na mp-gamer forum da pricha i blago reklamira dodatke ishrani za sportiste?

jesam li ja jedini koji vidi problematiku/ironiju cele situacije na vishe nivoa? =o))

mislim ok, nije chudno vec neko vreme da gameri znaju sta je teretana i sport ali ovo...dunno...smeshno mi je...

Link to comment
Share on other sites

ako ce mi admini dopustiti da off topicharim na 'zablama

ali koji je ovo deal? chovek je doshao na mp-gamer forum da pricha i blago reklamira dodatke ishrani za sportiste?

jesam li ja jedini koji vidi problematiku/ironiju cele situacije na vishe nivoa? =o))

mislim ok, nije chudno vec neko vreme da gameri znaju sta je teretana i sport ali ovo...dunno...smeshno mi je...

sto i ja sam gamer pa vezbam i koristim , mislim gamer u smislu igram igrice , koliko ja znam Wolfgard koji je valjda ovde moderator ili je bio takodje (covek zna sve o treningu ) , Corey , vidim da ima jos ljudi a i ovo je offtopic deo foruma a ostali bi trebali da krenu sa vezbanjem [:D]

a veza je internet :)

Link to comment
Share on other sites

pa evo novog momenta za one koje uzimaju suplemente to je da ce od septembra whey koncentrati biti minimum preko 5000 din a verovatno i preko 6000 din , evo dymatize whey se nece uvoziti pa eto prilike da ljudi narucuju sa neta , a sve sam opsao u prvom postu , usteda je dupla kada se narucuje preko neta

Link to comment
Share on other sites

valjda sam objasnio u prethodnim postovim da nije reklama vec da ce poskupljenje koje sledi onemoguciti ljude da kupuju whey , ne znam ko ima da da 6000 din za 2kg proteina a preko interneta mozete da kupite i sve paltite za 3200 din , usteda od 3000 din mislim da nije mala , ako je to sto ja nekome hocu da pomognem da ustedi reklama ja ne znam stvarno , ali videse te u septembru jedan uvoznik je vec najavio te cene a zbog tog skoka cena ja sam postavio ovu temu

Link to comment
Share on other sites

ovaj forum je veoma posecen :D tako da ti mozes reci nekome kome ce to znaciti ;)

upravo tako

zato sam i postavio , ja znam da ce cene whey proteina biti veoma visoke i da ljudi nece moci da kupe , ko ce da da 5000 din. minimum i to za whey protein loseg kvaliteta , a ovako mogu da nauce kako da kupe protein najveceg moguceg kvaliteta jer verujte mi ovo sto mi pijemo je vecinom low grade kvalitet proteina i zato sada npr. ljudi u BiH imaju mogucnost da kupe nutrabolic i misle a u od cega ovo prave , isto kao i sa drugim i ovde imate razliciti kvalitet proizvoda , ja sam objasnio trueprotein i fore koje pomazu da se uzme najbolji moguci dil sa tog sajta jer je to najbolja kompanija sto se tice kvaliteta a i sto se tice usluga i na vecini drugih sajtova je zabranjeno da se pominje , a zasto zato sto polako uzima primat na trzistu , probajte na forumu bodybuilding.com da ukucate treuprotein.com i u roku od 10 s bice vam obrisano i na drugim je tako , a to sve zato sto ljudi kada probaju whey sa treuproteina ne vracaju se na drugo , to je razlog zasto sam pre svega pomenuo njih , mogao sami sa proteinfactory ali zasto bi placali vise i za cenu i za shipping

videcete uskoro , sada su zalihe tu posto je leto i nije sezona za kupovinu ali od kraja augusta i pocetka septembra kada stignu posiljke po novim cenama , videce te kolike ce biti cene , bili pa videli pa onda da vidim ko ce moci da kupi ovde , ko moze da da 5000 din i vise mislim da ce minimum biti 5000 din za 2kg proteina i to ne neki kvalitet , ovako vec sada polako , posto je klanrur veoma posecen , da mogu sve to raditi drugacije i proci jeftinije i kvalitetnije

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...