Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

^Region Bijeljine,ili ti RS... nisam cuo da negde ovde ima,a iskreno me mrzi da dolazim do vas u Srbiju samo da bi skakao :)Ma jok,nista to nije ozbiljno jos,jos uvjek je to samo zelja :),imam mnogo vaznijih stvari trenutno,ali hvala na pomoci.

Imas jako dobar padobranski centar za obuku u Banjaluci! Cak sta vise bice takmicenje tamo ovaj ili sledeci vikend, ako hoces svrati mozda se vidimo!

A pored toga cini mi se ima i Prijedor.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo prvo kapiram da ni on ne razume al mislim da se odnosi na "dal ste rodjene takve" lol, a ovo drugo nema nikakve mudrosti. pita dal su neke od njih :p>-8: [:D]

btw ne mogu da verujem da josh uvek furash tu psetju ogrlicu lol [jupi]

ma nisu samo poziraju, tako da zbog svih tih pozerki ja sam u penziji

nije psetja nego machja ogrlica

oO

 

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

shtatjesh trudio sam se :) kapiram i da ne mozhe bolje =)

joj, što je ružno ovo dete skroz levo...

realno :]

ma nisu samo poziraju, tako da zbog svih tih pozerki ja sam u penziji

nije psetja nego machja ogrlica

pa valjda si ti tu da im utresh novi put ;)

zaboravio sam, znam samo da je od neke zhivotinje :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e spu a jel mozes da dises na nos ono sve normalno kad si zatvorenog padobrana?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze, ugusi se jer je toliko tezak da ide brzinom od milion na sat pa mu se nos raspadne i glava pukne. Kada otvori padorban, sve se vrati u normalu, pa ode i tresne dva piva i povali dve ribe sa ortakom.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

A ovaj nenad sto je prozv'o nidzu gore nego mi a kao hoce da ga zastiti, lukav je, lukav ;)

Mi se samo malo shalimo sa nidzom, i on to vrlo dobro zna, a vishe je sve to bazirano na nekim stvarnim situacijama, kao na primer parkiranje automobila :)

Link to comment
Share on other sites

A ovaj nenad sto je prozv'o nidzu gore nego mi a kao hoce da ga zastiti, lukav je, lukav ;)

Mi se samo malo shalimo sa nidzom, i on to vrlo dobro zna, a vishe je sve to bazirano na nekim stvarnim situacijama, kao na primer parkiranje automobila :)

Daj onaj video sa automatskim vratima, ono sa Cebita. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...