Jump to content

Dream gaming konfa ^^


Force

Recommended Posts

Nemam pojma, meni je bas nezgodno da na konzoli pustam pesme, gledam filmove i bilo sta od toga. Mozda je navika, ali na PC-ju mi za to treba 10 sekundi, na konzoli ne ispod minut ;)

To je nista drugo nego stvar navike... Da ceo zivot koristis dzojstik (intenzivno kao misa i tastaturu) ne bi ti bio problem uopste...

da postoje sve sjajne opcije koje je vudu naveo ali je vrlo mizeran broj ljudi koji ih zapravo koristi

Mozda kod nas, u vecini drugih zemalja se usvaja koncept konzole kao entertainment sistema, sa kojim zapravo rade sve to... Evo recimo PS3 ima blu-ray, dok obican blu ray plejer kosta oko 500e, onda normalno da ljudi uzmu PS3 i prikace Dolby Soround II zvucnike i za iste pare imaju blu-ray citac ali i mega igracku konzolu, pristup internetu, reprodukciju muzike itd...To je cela ideja novih konzola... E sad, drugo je to kakvu 90% ljudi ima ideju o njima...

Iskreno, ja sam ceo zivot igrao komp. i uvek sam govorio kako je bolji od konzole, ali jednostavno, vise nije i to je to... Kad vec nece izlaziti igre kao sto su Heroji 3, Baldurs Gate 2, Monkey Island, itd. (ili ce izlaziti ali sa razmacima od 5 godina i razmeri 1 dobar naslov prema 1000 losih) onda je bolje da igram "komercijalne" igre na konzoli nego na PC-ju gde ce ih biti neuporedivo manje i losijeg kvaliteta s' obzirom da ce uglavnom biti portovi sa konzola i da moram svake godine da odvojim kesh kako bi igrao najnoviju igru...

A sto ze dzojstika tice, ja mislim da dobar deo ljudi ima odbojnost od konzole zbog njega (OMG kako da igram FPS/RTS na dzojstiku!!1) ali ne bi trebali...Recimo moj drugar je ceo svoj zivot picio PS1 (naravno dok je bio aktuelan) i jedan dan kad je dosao kod mene na kompjuter, ja mu pokazem heroje i coveku je trebalo oko 5 minuta da zavrsi potez, jer je misem nabadao jedva po ekranu... Dakle, samo se treba navici i to je cela mudrost.

Bash neki dan kad sam bio da se raspitam za xbox, momak sto je radio je na dzojpedu picio C&C3 bez problema, ja nisam verovao, jer mi je RTS bez misha bilo nemoguce igrati, dok recimo gledajuci samo u ekran i da nisam znao da igra konzolu, opusteno bi rekao da radi sa misem i tastaturom sve...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo kupi od mene napajanje,coolermaster realpower pro 1000W :))))

Sta za 150 E ?

Pa ja sam igrao Red Alert keca na sony 1 na jousticy opsteno , a mega pojava je bilo kada se povezu 2 konzlole i igramo u kao nekom lanu 1 vs 1 znaci to je bilo 2000 godine ;)

Ali ovako kada gledam imas son 3 za 700 jura ( plus moras uzeti neki plazma tv ) to jos 600 E , isto tako xbox 360 500 E

Jeste da je pc jako skup ali i jedno i frugo ima svojih prednosti imana tako da ja sam vec rekao da imam 3000 E znao bi sta bi :)

Kupio bih sve 3 stavke pc , sony , xbox 360

Link to comment
Share on other sites

Lol benchmark chat pwnz rur :(

Inace konzole nisu djubre na kojima se igraju igre, koj se moj lozite :)

Sad sto je vecina ucesnika matora pa ne kapira jos uvek da ih "igrice" smaraju to je druga stvar.

Dino idi u jugodatu i kazi ocu dobar gamEing racunar ::roLLajZ::

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Spustila je vecina firmi cene, tako da znate. Medjutim, vazno je i znati da raznorazni tumace zakon na razne nacine, pa cete negde recimo platiti vise na tipa softver, negde cete u paketu za 8% dobiti i stampac iako ne biste smeli, i tako.

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna stvar ... te iste konzole su vec sada mini kompovi ...a isti ti gejmerski kompovi koji se vec sada prodaju sve vishe liche na konzole ... verujem da cemo u budocnisti svi da koristimo neku simbiozu te 2 mashine ... gde ce na kraju opet ljudi da shvate ... zasto bi imao tu konzolu+gaming komp + standardni komp ... kada mogu da imam sve u jednom i da ga stavim u dzep :)

sounds crazy couse its tr00 :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...