Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@pirates, potpuno se slazem za Dzefrija, prosto sam ga worshipovao dok sam gledao pirate, josh i ne znam shta me sprechilo pa da na kraju drugog dela nisam vrisnuo k'o devojchica :) Al' se nikako ne bih slozio po poretku filmova; i meni je isto cela trilogija solidna, ali mi kec sije i dvojku i trojku zaa... mnogo :)

Mislim, kul su mi svi delovi, al' nekako mi je na samom kraju trilogije ostao isti utisak koji sam imao i na kraju trilogije matriksa: pare 'ebene. Delovi napravljeni samo da bi se uzele pare, da ne budem shvacen pogreshno, sve se radi za pare, ali kada pravish nastavke nekog dela samo s' kintom kao glavnim motivatorom, dok je na tom mestu kod prethodnika, verujem, to prevashodno bila neka vizija, ne moze to da zasija na kraju onako kao shto je sijao original. Moguce da greshim, al' meni je takav bio ukus u ustima, in the end :)

Prvi deo sa gomilom fora i dosetki, ne pokushava da propagira neke "vise" vrednosti kurac-palac, ne gura obavezno neku poentu, ma vrh. A kad je swanovka krenula da kenja na kraju 3. dela samo shto se nisam ispovracao :)

In otha' news, odgledah Tim Burton's Nightmare before Christmas. Znam da sam bio neshto ravnodushan na Corpse Bride kad sam ga gled'o pre par godina, ali ovo mi je sad tol'ko dobro leglo da nemam rechi :) Catchy pesmice, duzina filma od sat i kusur, taman, sam izgled filma je vrh, kad se uzme u obzir da je u pitanju animiran film iz devedeset-fuckin'-trece, /me zadovoljan :) Idem ponovo da skinem&gledam Corpse bride, mozda sam pogreshio, bio sam mlad.

:-)

Link to comment
Share on other sites

odgledah pirate sa kariba 1, 2, 3 konachno :)

kad bih morao da radim taj nezahvalni zadatak da ih poredjam po boljotji! bilo bi 3>2>>>1. mada dodushe tome kumuje i chinjenica da kad sam krenuo da gledam keca bio sam pod predubedjenjem pricha ljudi "omgomg to je najbolji film ikada lala". maestralna gluma od strane depa (zar se i moglo ochekivati manje), dzefri rash je po meni dao najbolju ulogu u tretjem i prvom delu .. prosto to je pirat :), swanovka nije bila losha .. jedino jebeni orlando feget blum mi uopshte nije lego u sva tri dela. tuzhno shto iz najloshijeg dela (keca) je najbolja fora u sva tri filma, kad zaglave na pustom ostrvu "Welcome to the Caribbean, love." umro sam :) sve u svemu kao triologija nije loshe, kao posebni kec sranje, dvojka so-so, trojka maestralna :)

@pirates, potpuno se slazem za Dzefrija, prosto sam ga worshipovao dok sam gledao pirate, josh i ne znam shta me sprechilo pa da na kraju drugog dela nisam vrisnuo k'o devojchica :) Al' se nikako ne bih slozio po poretku filmova; i meni je isto cela trilogija solidna, ali mi kec sije i dvojku i trojku zaa... mnogo :)

Mislim, kul su mi svi delovi, al' nekako mi je na samom kraju trilogije ostao isti utisak koji sam imao i na kraju trilogije matriksa: pare 'ebene. Delovi napravljeni samo da bi se uzele pare, da ne budem shvacen pogreshno, sve se radi za pare, ali kada pravish nastavke nekog dela samo s' kintom kao glavnim motivatorom, dok je na tom mestu kod prethodnika, verujem, to prevashodno bila neka vizija, ne moze to da zasija na kraju onako kao shto je sijao original. Moguce da greshim, al' meni je takav bio ukus u ustima, in the end :)

Prvi deo sa gomilom fora i dosetki, ne pokushava da propagira neke "vise" vrednosti kurac-palac, ne gura obavezno neku poentu, ma vrh. A kad je swanovka krenula da kenja na kraju 3. dela samo shto se nisam ispovracao :)

In otha' news, odgledah Tim Burton's Nightmare before Christmas. Znam da sam bio neshto ravnodushan na Corpse Bride kad sam ga gled'o pre par godina, ali ovo mi je sad tol'ko dobro leglo da nemam rechi :) Catchy pesmice, duzina filma od sat i kusur, taman, sam izgled filma je vrh, kad se uzme u obzir da je u pitanju animiran film iz devedeset-fuckin'-trece, /me zadovoljan :) Idem ponovo da skinem&gledam Corpse bride, mozda sam pogreshio, bio sam mlad.

Jebote tjile nije mi jasno sta si ti gledao i dal smo gledali isti film :| Enihu ovo boldovano gore je otprilike sve sto i ja imam da kazem za odnos delova pirata ...

Samo da dodam iako je vec receno ... tretji deo je horor ... sa motivima americke mornarice koja ide u sigurnu smrt hrabro i casno ... i sl ... da ne pominjem ostale "govore" ove glupachice i smrdljivog borelanda.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

E G i svi ostali,pre mesec dana je na HBO comedy je bio jedan filma a ne znam kako se zove,fora je sto ima neki trip da kada gledas onaj "tv vodich" ponekad nece da vrati unazad pa nisam mogao da vidim koji je film bio,zove se nesto tipa "kako zavesti xxxx(ne znam ime" melinda mozda...jel zna neko?

FIlm je totalan trip,lik pokusava da smuva neku devojku tako sto njenom decku namesta ljubavnicu a lik ni kriv ni duzan,lik je opsednut njome i na kraju njegov najbolji ortak bude sa njom na jednu noc i ispostavi se da ga je ona iskoristila tako nesto ^^ zna neko?

poznat mi zaplet mnogo, ali daj bar nekog glumca majku mu :)

e da to oko pirata, ubedljivo najgori je treci deo, njega sam chak skinuo i drugi put - ubedjen da ga nisam ni gledao, sve to u razmaku od 15 dana :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dzefri rash je po meni dao najbolju ulogu u tretjem i prvom delu .. prosto to je pirat :), swanovka nije bila losha .. jedino jebeni orlando feget blum

Hm, ako se misli na glumicu, prilično sam siguran da je u pitanju Keira Knajtli (alias dvojnica Natali Portman). Gde grešim?

Inače:

There_will_be_blood.jpg

Majstorija, scena u crkvi kad isteruju đavla iz njega je priceless primer kako se jedan superioran um spušta međ ovce da bi mogao da ostane superioran. Alijenacija od sina takođe majstorski prikazana, a kraj je perfect [:D] Zaslužio je oskara, čak i ovaj što glumi ljigavog sveštenika nije bio loš, ali bila jaka konkurencija ove godine, jbga.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

there will be blood majstorija? vece govno skoro nisam gledao, dosadno u pichku materinu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nemoj to jao, nego objasni sta je to toliko fenomenalno u filmu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a?

Nego, gledao Shooter, bolji je nego sto sam ocekivao, sad cu gledam Goodfellas.

Ps Dz. sledeci put stavi spoiler, posto mozda neko nije gledao Brookback mountain :P.

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

poznat mi zaplet mnogo, ali daj bar nekog glumca majku mu :)

e da to oko pirata, ubedljivo najgori je treci deo, njega sam chak skinuo i drugi put - ubedjen da ga nisam ni gledao, sve to u razmaku od 15 dana :)

Ma da znam glumca otisao bi na IMDB i nasao :( MORAM ZNATI IME!

Link to comment
Share on other sites

G > e slazem se apsolutno

meni je prvi>drugi>>>treci

prvi je nekako celina, savrsen pocetak, sredina i kraj

drugi je odlican ali sam ispizdeo sto nema kraj

treci ima par genijalnih scena ali kraj mi je glupost teska...

mislim sve ono oko kalipso i 9 delova 8mice mi je teska glupost

trudili su se da previse stvari ubace u film po mom misljenju

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

uf, kako sam iznerviran u pm

dakle, pogledao sam Slipstream

http://www.imdb.com/title/tt0499570/

kad je bio okacen na eucu, pisalo je da mu je tada bila ocena 8.5, + na sve to imamo entoni hopkinsa, kristijana slejtera.

brutalno izgleda. ali... ali ja bukvalno nisam mogao da ga zavrsim. 20min do kraja, ja nisam mogao da ga svarim ,koliko je.... tezak!

necu reci retardiran, da ne ispadnem glup.

i pisuci ovo, setio sam se jos jednog filma, koji sam odgledao pre mesec-dva.

The Nines

http://www.imdb.com/title/tt0810988/

dok ne odgledate ovaj film... niste svesni sta znaci glup film.

skinuo sam ga zbog glavnog glumca, koji je vaistinu dobro glumio. ali.... ISUSE KAKAV OCAJ OD FILMA

Bring It

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0417791/

super film

ali ono sto je simpaticno jeste da glavni glumac http://www.imdb.com/name/nm1017414/ je toliko dobro odglumeo da je zapanjujuce, cudi me sto nema nijedan win ili nominaciju ili bilo sta za ovaj film

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...