Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam i ja Mist juce.. Mnogo je dobar...Odusevio sam se..

Mislim da onaj Stephen King svaki dan uz dorucak napise po jednu pricu...milion ih ima [:D]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

pa nije

mist je po prici steve kralja

a fog je glupost od filma(pricam o 2005)

steva kralj je odlican zato sto uzima obicne ljude i stavlja ih u neobicne situacije

mogao bi da pogledam ovaj film, mislim knjiga ima manje od 100 strana, ne verujem da su tu mogli nesto preterano da zaseru... ali opet... holivud je to :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^ pa hitmenka :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Donnie Darko

konachno sam stigao da odgledam ceo film. kamera odlichna, gluma solidna .. cela pricha je kao baterflaj efekt (tj obrnuto poshto je ovaj film stariji) i naravno depresivni kraj. solidno :)

Koliko ja znam ljudi koji vole zanr Sci-fi / Mystery , Donnie Darko im je numero UNO.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam ljudi koji vole zanr Sci-fi / Mystery , Donnie Darko im je numero UNO.

samo ja ne znam shta je tu sci-fi u celoj prichi :)) ono mislim mozhesh da gledash film iz razlichitish uglova i kapiranja, al scifi mi nikad ne bi palo na pamet u opis tog filma. ono zato me i zachudilo na imdb slesh scifi :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Sweeny Todd

film je mnogo sick i jeben jer je,ako nista upoznati mjuzikl sa lodakom J.depom u glavnoj ulozi gde razvija biznis u potkrovlju kuce sa devojkom koja od svezih ljudi koje Todisha pokolje pravi cuftice,xexe... simpa movie samo i je bio potezak da pratim fabulu dok svi pevaju :P ako "varite" obavezni cimnite po jednu za "UP" and enjoy! :P cheers

Link to comment
Share on other sites

samo ja ne znam shta je tu sci-fi u celoj prichi :)) ono mislim mozhesh da gledash film iz razlichitish uglova i kapiranja, al scifi mi nikad ne bi palo na pamet u opis tog filma. ono zato me i zachudilo na imdb slesh scifi :]

Pa time travel=sf

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa nije

mist je po prici steve kralja

a fog je glupost od filma(pricam o 2005)

steva kralj je odlican zato sto uzima obicne ljude i stavlja ih u neobicne situacije

mogao bi da pogledam ovaj film, mislim knjiga ima manje od 100 strana, ne verujem da su tu mogli nesto preterano da zaseru... ali opet... holivud je to :)

pricam o fogu iz osamdesetih, a ovaj mist je, koliko vidim, kao neka verzija dawn of the dead.

samo ja ne znam shta je tu sci-fi u celoj prichi :)) ono mislim mozhesh da gledash film iz razlichitish uglova i kapiranja, al scifi mi nikad ne bi palo na pamet u opis tog filma. ono zato me i zachudilo na imdb slesh scifi :]

pa kao ima malo putovanja kroz vreme, to im je izgleda bilo dovoljno da ga okarakterisu kao sci fi :) dobar je film, dobar, gilenhal je do jaja tu.

Sweeny Todd

film je mnogo sick i jeben jer je,ako nista upoznati mjuzikl sa lodakom J.depom u glavnoj ulozi gde razvija biznis u potkrovlju kuce sa devojkom koja od svezih ljudi koje Todisha pokolje pravi cuftice,xexe... simpa movie samo i je bio potezak da pratim fabulu dok svi pevaju :P ako "varite" obavezni cimnite po jednu za "UP" and enjoy! :P cheers

gledao sam i ja pre neko vece u deltici, super je film, mada sam hteo da gadjam platno kad je mali gejko po drugi put pevao joaaaaaannnaaa, i feeel youuuu :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

The Kite Runner

stvarno dobar film odavno nisam gledao bolji (mislim u poslednja 2-3 meseca ;) ), obavezno pogledati...

avp 2

standardno, jedino sto bih izdvojio i sto mi se extra dopada sto ne jeb** nikog ni decu, trudnice, plavuse, nikoga.... :D

Sweeny Todd

kolko treba da budes sjeban da napises nesto ovako, jos sjebaniji da napravis mjuzikl od toga i na kraju snimis film?

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...