Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

gledao sam v for vendetta juce, da sam znao da je tako dobar, odgledao bih ga i ranije :)

Dobar je film, pricali smo o tome jos kad je bila premijera u bioskopu kod nas. Meni se skinuo DVD, videcu da mozda bacim pogled za vikend, ne verujem da cu moci da stignem pre.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledao sam v for vendetta juce, da sam znao da je tako dobar, odgledao bih ga i ranije :)

V: No, what you have are bullets, and the hope that when your guns are empty, I'm no longer standing, because if I am... you'll all be dead before you've reloaded.

&

Creedy: Die! Die! Why won't you die?... Why won't you die?

V: Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Serenity

mozhda zato shto nisam uopshte gledao seriju, al mi je film totalno bzvz. i da ima veze toliko sa serijom opet je hevi napraviti film u kome toliko detalja nedostaje. kamera josh kako tako nije losha, al gluma je horor.

Hitman

poshto sam od vishe ljudi chuo da je film sranje pocheo sam gledanje sa predubedjenjem da je sranje i moram da priznam da me je sa tog aspekta odushevio. znachi nije da je neko remek delo (daleko od toga) al je totalno gledljivo i okej sve odradjeno. naravno film bi bio jedno 3x bolji da nema uzhasnih emo scena i da lik ne govori toliko. realno kakva radnja u igri (mozhda samo da su ubacili vishe garota scena [:D]) takva i u filmu .. solidna akcija.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni je sereniti vrh film

ima ekstra momenata kurcenja sto mi je do jaja :)

mel nastavlja :)

teorija zavere - kako je to jebeno sjajan film. sad sam se setio, jel zna neko koja je ona pesma sto se provlaci kroz ceo film? i pri tom ne mislim na "i love you babeeee" vec na onaj instrumental

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Terminator 1-2 na tvu [:)]

bozhe koji su to filmovi jebote .. znachi 24 i 17 godina. gledao ih milion puta i svaki put kad su na tvu ih odlgedam od pochetka do kraja. jebeni masterpiece. kamera, rezhija, gluma, pricha .. neverovatno. linda faking hamilton koja transformacija. dao bih joj oskara ako mozhe nekako za najbolju glumu i transformaciju u ta dva dela zajedno. jedino shto mozhda smeta su efekti iz prvog dela al to je zanemarljivo pogotovo sa aspekta da je taj film snimljen pre 24 jebene godine.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Jel vredi da skidam ovaj novi film sa Bred Pitom(mrzi me kucam onaj naziv), We own the night i Gone baybe gone ?

Ako misliš na ovo:

Assassination_poster.jpg

onda vredi, ali samo ako si raspoložen za 2 i po sata najrealnijih i najdepresivnijih prizora Američkog Zapada i ljudi koji su ga nastanjivali. Pit je odradio standardno dobar posao, ali ovaj lik što glumi Boba Forda ih je oduvao sve redom. Ima i par baš brutalnih scena.

On a side note, izašo AVP2 dvd screener, jipee, skidaj, skidaj... [:D]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

dude...dont dis teh max...

ja odgledah ovaj novi avp...reci cu samo ovo, prvi avp sam branio kad ga drugi hejtuju, ovaj necu....also sramota je u tresh filmu besmisleno ubiti dobru ribu koja se iz chista mira skida u kupatji dok se ne pokazhe malo vishe! stvaaarno...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...