Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

G>>> glavni lik u seriji je carobnjak koji ima lobanju arhimaga iz proslosti ciji duh mu pomaze, znaci isto fazon dilan dog

na momente je bas kul a na momente teski smor :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

nastavljam maraton mel gibsona

the bounty - u svakom pogledu sjajan film, odlicna gluma i gibsona i hopkinsa, brilliant

million dollars hotel - fantasticno, film me je skorz oduvao. genijalan film! jedino sto mi je malo zasmetalo je "iznenadna" privrzenost i budjenje mile jovovic, od zombija postaje normalna posle jednog razgovora, al dobro ako zazmurimo na to, film mi je sjajan

tequila sunrise - prosek film, ima par sjajnih momenata, ali sve u svemu nije nista posebno, mada je sama radnja skroz interesantna :)

idemo dalje :)

jel ima neko slucajno pobesnelog maksa sva tri, teoriju zavere i jos neke filmove od mel gibsona? :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

no country for old men - zanimljiv je ali ne i epohalan. najveća vrlina ovog filma je što priča standardnu priču na nekonvencionalan način, zbog čega ne može da koristi standardne pojačavače pažnje. film traje dugo, tempo je izuzetno spor, ima srazmerno malo dijaloga i skoro da nema akcionih scena, a opet mu uspeva da sve vreme bude zanimljiv.

gone baby gone - nisam skoro gledao dobar whodunnit, a ovaj je solidan, izvalio sam šta je bilo tek na dve trećine filma (mada je ovo možda zato što sam jeo dok sam ga gledao). morao bih ponovo da ga gledam da bih dao ocenu o aflekovoj režiji (što mi ne pada na pamet da radim), ovako ne znam da li nisam primetio da je loša zato što je dobra ili zato što nemam pojma šta je režija :)

Link to comment
Share on other sites

nastavljamo sa mel gibsonom

bird on the wire - pa sta ja znam, nista posebno, ok filmic, par dobrih fora al ga ponovo necu gledati 7/10

gallipoli - cudan film, ali dobar, bas dobar 8/10

the year of living dangerously - odlican 9/10

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Golden Compass - sranjce "klinac/klinkica spasava svet" fim. Jedino sto ga vadi je relativno dobar casting (mada ne zna se da li su Kreg i Kidman skupa imali vishe od 50 rechenica od kojih 40 otpada na Kidmanovu) i produkcija. Ocigledno je da je ovo samo prvi film u nizu

edit: btw also ne kapiram kako je vishe ikome Nikol Kidman seksi. Postala je totalna definicija ledene kraljice (chitaj : kuchke)

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

veceras gledam mandolinu kapetana korelija, po 2. put. film radjen po knjizi, nikolas kejdz i penelope kruz u glavnim ulogama.

Glavni junak je italijanski oficir - okupator na grckom ostrvu u vreme Drugog svetskog rata, koji se zaljubljuje u mladu prelepu Grkinju, ukljucenu u Pokret otpora... "Ovo delo obuhvata surovost, humor, ljubav i prijateljstvo, nadu i uzas... Knjiga je istovremeno zabavna i duboko potresna"

nije skroz ljubavni, vredi pogledati :)

a golden kompas prva (iako ne dovoljno dobra) pretnja hariju.

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

nema sta da se skonta film je los :)

poenta filma je da je on obican dosadni covek koji zivi dosadan zivot u kome preovladava njegovi tripovi, tj tacan raspored obaveza svakodnevno, i da ne bi "poludeo" od te kolotecine on stvara sebi zivot, tj bezi od realnosti u njegov svet u kome on ima "bogat" zivot prozet raznim (bolesnim) zadovoljstvima

knjiga je vrhunska, film nisam gledao al sam cuo da je sranje

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

leptiricu chak i da nije dobar film kao sto jeste valja pogledati iz edukativnih razloga =o)

nikol kidmen - nakon sto sam je video 3-4x po talk showovima onako generalno rasejanu ko da je na nekim blagim psihotropnim stvarima njena baseline gluma mi vishe nije toliko dopadljiva...naravno ima i dalje uloga u kojima se potrudi, ali u poslednje vreme samo otaljava neke stvari...sto se mene tiche ako nece da glumi ozbiljno nek se drzhi reklama za kozmetiku...

i za kraj - prezrivi osmeh u generalno pravcu svakoga ko misli da je american psycho losh film, naravno da je knjiga bolja ali ovo nije losh film =o)

Link to comment
Share on other sites

nema sta da se skonta film je los :)

poenta filma je da je on obican dosadni covek koji zivi dosadan zivot u kome preovladava njegovi tripovi, tj tacan raspored obaveza svakodnevno, i da ne bi "poludeo" od te kolotecine on stvara sebi zivot, tj bezi od realnosti u njegov svet u kome on ima "bogat" zivot prozet raznim (bolesnim) zadovoljstvima

knjiga je vrhunska, film nisam gledao al sam cuo da je sranje

On kontrer, Rodni, on kontrer. Film je je toliko dobar da sam posle njega poželeo da pročitam knjigu (što je i najbolji efekat koji film po knjizi može da postigne), plus glume Vilijem Defo i Džared Leto. A, da, i onaj mali Bejl [:D]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao Kung Pow: Enter the Fist

Umro sam od smeha [roflmao] [roflmao] [roflmao]

Najjaca scena u filmu:

- Hey, who is he ??

- ... I don't know.

ko je gledao film shvatice [:D]

a dobra je i ona 'stidljiva' sa onim "viuviuviiiii"

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

pitch black + dark fury + chronicles

ne da mi je legao ovaj mini serijal ne nego ne znam :) prvi deo pogotovo .. neverovatno kako i za 0$ budzheta mozhesh da snimish akciju koja je i vishe nego solidna, al naravno to je sve zbog Vin Dizela [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja moram još jednom da se setim Pitch Blacka ... nabavio ja film, ali u gomili nekih, i ne znam šta je. I pustim ga, i krenem da FF-ujem tj. preskačem scene, i uspem da od onakvog filma ubodem samo i isključivo scene neke priče, diskusije i tako toga, što je učinilo da film izgleda kao drama koju nisam hteo da pogledam. Posle kad sam pročitao o čemu se radi, pa i pogledao film, uopšte ne znam kako mi je pošlo za rukom da preskočim sve one akcione scene :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...