Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Finding Neverland po 100. put <3

odlichan 5+!

;]

@topik .. sinotj u takvudu.. Elizabeth: The Golden Age.. zaista odlichan! pravi istoriski bez preterane fanazije i izmishljanja..

http://www.imdb.com/title/tt0414055/

posle beovulfa ovo je raj za ochi!

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

30 days of night, horor, onako kraljanje klasichno generalno zabavno ali sa par idiotskih scena

Odgledah ovo ... nemam pojma, ok mi je film, lepo se razvija, ima tu necega, i onda resenje problema na kraju mi je bilo bezveze, plus onaj izlazak sunca i to ... ne'am pojma, bas sam pricao sa boletom ja mislim, kao da su skapirali da moraju sutra da zavrse snimanje, a mislili su da imaju josh mesec dana, i onda daj brzhe bolje :)

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, jeste li citali strip? posto to sto si rekao lici na kraj stripa

Znas kako, kao strip mozda i mozhe tako da se zavrsi, jer u tom "miljeu" ima poente, ali kao film po meni nikako. btw, prilicno je dobra kopija, nije dvd rip ali je krajnje gledljivo, pa ako neko hoce neka javi. Ono sto je mene malo zbunilo je sto je imdb ocena solidno velika, posebno za horor, pa sam bas ocekivao nesto zanimljivo. Sta ga znam.

juce bila boja noci na rts-u,

Predpostavio sam da je to taj film, s obzirom da je RTS drzhao ono "18" obavestenje. Ali ga se ne secam jer je to bash bilo davno kad je bio "hit" pa sam predpostavio da je to taj :)

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana gledam drugu sezonu serijala ROME(by HBO) i naravno bash kao i prvi,i ovaj je fenomenalan!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

au boja noci...lozio sam se oduvek na onu cicu shto je brus cepao,delio bih je sa njim [:D]

ali vishe od filma mi je ostavila utisak main pesma mislim da se zove everything i am>?<,melodija vrh.

lauren christy - the color of the night

sad vidim da je na istom saundtreku i portishead - glory box, čudo kako ona nije ostavila jači utisak.

Link to comment
Share on other sites

juce bila boja noci na rts-u, ko klinac sam 100 puta gledao film. secam se cak i price sa jednim ortakom koji je veliki fan brusa, kad mi je obrazlagao teoriju "kako je holivud ubio brusa u 3 koraka". jednog se ne secam, jedan je sto gine u armagedonu, a treci je sto mu se vidi glavic u boji noci ("ubili su ga, kapiras, on nema kurac, on ima sam pojam kurca"). genijalno [:D]

zasto 100x zaboga... osnovna premisa filma je slichno prestigeu da ljudi ne vide kad neko nosi latex masku na licu.stave periku i lazhne zube - vidish ga jednom i ne okrecesh se...

za spiku sa pojmom - odlichno, mada (verovatno zato sto nisam chuo direktno od tog lika) vishe zvuchi kao tarantinovska "na brzaka" pricha nego nesto razradjeno...armagedon i brusova smrt u njemu chini taj film najboljim die hard filmom uopste.

brus je vishe stete imao od stvari koje je sam forsirao (tipa boja noci(gde se nakon bog zna kako dobre zhurke istripovao da oce svoj basic instinct! ;oP) i tears of the sun) nego od hiperblokbastera koje su ga studiji terali da radi i opet, ako je njegova karijera i u kakvim problemima plx dajte linkove da vidim =o))

jedini njegov "pravi" fijasko (po zapadnim standardima) je hudson hawk - film kome i dan danas volim da se smejem i (slichno staloneovom oskaru) smatram da je vishe nego dobra komedija =o)

on a side note

superbad, klasicna tinejdzerska shit fuck komedijica...cekam american pie 6....

pazljivo ocenjujte filmove deco, poredjenje superbada i ap serijala samo diskredituje vashe kasnije reviewove

also ap6 je vec izashao - band camp je 4, naked mile je 5, beta house je 6....

Link to comment
Share on other sites

naravno, rekoh da njega i oscara uvek volim da pogledam ponovo...no brus je u fazonu da kad mu je film fejlovao na BO da ce mu raja "oprostiti" pre ako i sam pochne da pljuje po njemu tako da on sada oberuchke hejtuje hhawka kad god razgovor dodje do "promashenih" filmova... =o))

Link to comment
Share on other sites

I am legend http://www.imdb.com/title/tt0480249/

kao ljubitelju postapoklaptichne atmosfere meni je film odlichan, americhki je te mu se stoga moze oprostiti doza patetike tu i tamo ali nista preterano

vil smit u ozbiljnoj ulozi (u smislu da nije u pitanju komedija) ??? ko bi rekao... odlicno mu stoji kada ne prosipa lose fore ( ne znam sta mu je toliko trebalo da to shvati...) i sada je pomalo u bad ass cak i psajho fazonu...

sto se mene tice film za svaku preporuku

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je film, iako su preterali sa nepotrebnim i neuverljivim CGI-ijem a i film u zadnjoj trećini počinje da se gubi i da opasno liči na I, Robot. Zato je vučjak najbolje filmsko kuče posle onog iz Mad Maxa, a razoreno/napušteno/postapokaliptični New York je bombona.

Danas izgleda svi skidali taj proper skriner, na sve strane komentari o filmu [:D]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

G!!! nadam se da necu skidati za dzabe. Toliko cu ti verovati da cu progutati Will Smith faktor :)

i ja sam ocekivao neku akciju sa plitkim poshalicama i retardiranim vilovim osmehom, ali toga ovde jednostavno nema... mislim da se u celom filmu vil nasmejao samo jednom ali ne onako debilno...

otkako mi je pukao demonoid ne znam vise odakle da skidam kvalitetne divx-e i dvde (na RSu su u glavnom samo prve verzije divxa), ako nako ima savet (a da nije news:)) ili invite nek javi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i ja sam ocekivao neku akciju sa plitkim poshalicama i retardiranim vilovim osmehom, ali toga ovde jednostavno nema... mislim da se u celom filmu vil nasmejao samo jednom ali ne onako debilno...

otkako mi je pukao demonoid ne znam vise odakle da skidam kvalitetne divx-e i dvde (na RSu su u glavnom samo prve verzije divxa), ako nako ima savet (a da nije news:)) ili invite nek javi

ok neka mi neko objasni koji su ti news serveri i koliko para kostaju mesecno?

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...