Jump to content

miss srbije..


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je najjace kad neko sa arhitekture dodje da prica kako im je fax tezak i jos na to kaze da je beton tezak ispit. Majko mila i andjeli sa neba. Svasta, svasta.

od svih random shit koji si generisao ovaj ti je najbolji.samo zato sto si isao cetiri godine na etf, ne daje ti za pravo da komentarishesh koji je faks lak a koji nije,

za onog ko nece da uchi arhitektura nije najtezhi faks na svetu,ali za onog ko hoce da bude dobar arhitekta to je veoma tezak faks - jer dobar arhitekta koji hoce da zivi u zemlji srbiji, a nema vezu, mora da zna i statiku i fiziku materijala, matematiku i geodinamiku, i josh dosta tehnickih predmeta.... a da ne govorim o estetici. Ovde arhitekta mora da bude i gradjevinac da bi dobio posao

sledeci put kada hocesh da kazesh nesto u ovom stilu, o faksu koji ne studirash,i kome znash samo da kazesh uvredljive konstatacije, odmah povuci lanac od kazanceta i spasi nas muka.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jebote momci kolko kompleksa i forumskog ratovanja.

Evo ako ce vam biti lakse, ja sam se zajebao sto sam zavrsio masinac, i glup je i on a i ja. jebo me onaj ko me nagovori da idem tamo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebote momci kolko kompleksa i forumskog ratovanja.

Evo ako ce vam biti lakse, ja sam se zajebao sto sam zavrsio masinac, i glup je i on a i ja. jebo me onaj ko me nagovori da idem tamo

there there, eto sad imaš Jocu kao saradnika pa možeš da pričaš kako se družiš s kul ljudima!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

oh no! my logic is flawed! i am going to surrender my life upon the fire plains of raal now

normalna reakcija tokom gledanja titanika je olakshanje u trenutku kad se dikrapio smrzne i potone, za smeh stvarno nema razloga. samim tim onaj post sadrzhi dovoljnu dozu fejkovanja da nema razloga da se veruje o to sto pishe u tom postu (a ni mnogo toga oko istog)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...