Jump to content

Recommended Posts

^Evo, na primer ja ne bih u zivotu vishe otishao u CG a da treba da platim smeshtaj/prevoz. Za te pare mozesh... [:)]

Ali tako neka kombinacija privale u nechiju kucu je ok valjda.

A i kad smo vec kod tog hejta prema CG moru, zasluzen je definitivno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E lucky, i ja tada idem u Tursku! U koje mesto ides? :)

U CG cu ici kada naucim ruski; u Bugarsku ne verujem da cu vise ici jer nikad nisam razumeo da se na more ide iskljucivo zbog "zezanja".

Ono, u Beogradu se hiljadu puta bolje zezam, pa mi nije bas to najjasnije...? Pored tog svog "drustva" i "zezanja", Bugarska je opasno govno.

Bio u Grckoj prosle godine, pa ove godine ipak odoh u Tursku.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da Bugarska nije ono sto je bila, govoreci o cenama, cene su slicne Grckoj pa prevashodno zbog toga verovatno cu ici u Grcku. Da vam pravo kazem nemam ideju gde da idem, Grcka me je smorila, Turska takodje za neku egzotiku nemam para a u CG necu da idem iz principa. Onaj rafting Tarom svakako deluje zanimljivo i po slikama koje sam video to je netaknuta priroda i lep dozivljaj u svakom slucaju tako da cu to overiti 100%, ako budem imao vremena od posla verovatno cu probati i padobranstvo :)

kako brate nemash pare? a programiranje i soma jura mesechno? :)

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nisi namcor kao ja, meni se tasos posle krfa, neosmarmarisa, zakintosa i nije nesto svideo...nekako mi more i plaze nisu nesto.

neki mi kazu jedno,drugi drugo... do sad sam bila samo u hrvatskoj i crnoj gori,valjda ce biti cool :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Moji roditelji su isli za 5000 evra, a i ne bih sigurno isao na Kubu sam, devojka mi nema taj kesh a i nikada ne bi prihvatla da joj ja platim...

veruj mi, 2k je da odesh komforno... 1k ti je povratna karta max... a shto se tiche devojchice, pa bash fino, znachi vi nikada necete napustiti beograd ;)

Link to comment
Share on other sites

imate kubu 10 dana, avionska karta i all inclusive u hotelu sa 5 zvezdaja ispod soma jura po choveku a kao last minute offer mozhe da se nadje i za ~700e. ja vec neko vreme hocu da odem tamo, nadam se da cu u blizhoj buducnosti zhelju i ispuniti :) no do tada cg mi ostaje kao najjednostavnija, najjeftinija i najrealnija opcija.

Link to comment
Share on other sites

i zbog onog mesta sa krecnjackim "bazencicima" koje bih tako puno voleo da vidim.

Pamukale?

Ako na to mislis,ja sam bio tamo i ono vredi videti ali nista vise od toga...vise mi se svideo obilazak Efesa :))

i ako ides u Kushadasi reci da ti dam neke hintove ;)

ono sto je mene odusevilo u Turskoj,sto su me jebeni Turci gledali ko boga,znaci ono,ja sam tamo gost i ima da pozelim da se vracam tamo stalno...sve najlepse o Turskoj...osim naravno bombe prvi dan koja je usmrtila 4 coveka :)) ili :(((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pamukale?

Da, mislim da je to. Mada ima isto tako nesto ali na moru, al' to ne mogu da skapiram gde je.

A i tako i hocu da odem, da vidim i nista vise od toga, nisam mislio da letujem tamo :)

A daj hintove za Kushadasi, nece da se baci :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bio u slicno vreme prosle godine (pocetak septembra) i bas je nekako ok, nema toliko guzve ali je jos uvek zivo. A opet nije prevruce uvece.

lazes... ja sam bio prosle godine od 1.septembra do 10.septembra!

gde si bio smeshten?

btw. ako sve bude ok, ove godine idem u paraliju,

propala mi akcija za ios, tako da se nadam da cu to vec nekako da nadoknadim u paraliji... :)

ako i to propadne... zna se... herceg novi, kao i proteklih 20god. :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Kod brata na Menorku pa posle na Ibizu.

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

lazes... ja sam bio prosle godine od 1.septembra do 10.septembra!

gde si bio smeshten?

U, nemam pojma :) Mis'im, ne znam kako se zove, a u pitanju je jedna od onih kuca sto su uzele domace turisticke agencije, i bas je na onoj glavnoj setalisnoj zoni, dijagonalno od onog lokala gde su bili bilijar, koshevi, ona krushka za udaranje i igrice. Ja znam da su bila samo dva takva mesta u naselju, jedno to, i drugo tamo negde na drugom kraju prekoputa one neke picerije i pored rent-a-car-a, pa ces valjda znati.

i smara ona voda, pešačiš i pešačiš i onda skontaš da te je uhvatio grč od hodanja a da ti je voda do struka...

Ja sam to oduvek gotivio kod plazha, ne znam zasto ... pa onda mozes da se bacakas i tako svasta nesto ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...