Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

JA SAM DIABLO 3 REZERVISAO KADA JE IZASAO DIABLO 2!!!!1

@Pesma: Ja sam danas banuo u Games cisto da pitam da li ce imati Diablo odmah 15-og maja ili ce dobiti kasnije, lik mi je rekao da ce imati 15-og maja. Moje sledece pitanje je bilo da li treba da se rezervise, odnosno da li to uopste rade ljudi, on je rekao da rade i da vec ima poveca lista i onda mi je rekao da kada rezervises igru placas 5.400 umesto 6.000 i imas garantovanu kopiju na dan izlaska, tako da sam rezervisao i mislim da je to skroz logicna opcija za svakog ko planira da kupuje igru odmah po izlasku iste.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Реално ће игра бити игрива негде око 1. јуна... док реше проблем оптерећења сервера и реда на чекање од пар сати. Због тога - нема журбе...

Link to comment
Share on other sites

Реално ће игра бити игрива негде око 1. јуна... док реше проблем оптерећења сервера и реда на чекање од пар сати. Због тога - нема журбе...

Zasto bi bilo tako?

Link to comment
Share on other sites

Preorder CE izdanja preko Computerlanda ili Game-Sa?

Ni jedan ni drugi nemaju na sajtu mogućnost da se naruči online, mora da se pozove, pa ako neko ima iskustva neka preporuči.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Computerland nema vise CE, za game-s ne znam.

Takodje, opet cu da paste-ujem link za download full client-a kako bi svi bili spremni na vreme:

http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe

Evo jos malo zanimljivosti, waller boss:

Ovo ce biti zanimljivo na HC Hell-u i Inferno-u ^_^

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

starcraft 2 midnight release je radio normalno - mogao sam da se logujem odmah po zavrsetku instalacije, bez que-a ili komplikacija.

wow ne igram, pa ne znam kakva je tu situacija.

za vreme open beta vikenda su testirali opterecenost servera i to je bio giga fail - Eu server nije ni radio, pa su molili ljude da se loguju na US, a posto nema que-a, to je bio rulet velikoj vecini, makar u prvih nekoliko sati.

posle takve katastrofe, ako ne poprave nesto - ili ne mogu, ili nece. ne mogu da se setim bilo kog racionalnog razloga, tako da ne znam zasto bi bilo tako.

Link to comment
Share on other sites

Šit, nema CE ni u GameS-u, rasprodali odavno kontigent koji je predviđen za našu zemlju, a lista čekanja duplo veća od toga što su prodali. Jel' zna neko gde ima da se naruči sad?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Artbook je opet brutalan, a i ostatak nije za bacanje. Jebi ga, moraću da se zadovoljim figurom Džima Rejnora za utehu

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Long before the creation of Sanctuary, the Eternal Conflict between angels and demons raged on for untold millennia. Blizzard Entertainment teamed up with renowned director Peter Chung and acclaimed animation studio Titmouse to create this unique vision of a fundamental moment in the battle between the High Heavens and the Burning Hells.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

"So long for your...unity". Najs

Naravno, trebali su CGI overkill da naprave od ovoga, ali šta sad.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jel boxed varijantu šalju odmah, pa ja lepo instaliram igru i samo čekam ponoć između ponedeljka i utorka (što ne verujem), ili šalju slepački tek 15-og i posle?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...