Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

nashao sam pre 2 patch-a, taj black mushroom koji mi je ispao od nekog mage-a koji stoji kod nekih knjiga recimo dungeon pre nego shto trebash da ubijesh sk, negde zavucenog skroz levo na mapi [;)]

a griswold's edge ispada kad udjesh u spaljeni tristram i odmah ispod waypoint-a s desne strane je griswold's shop i tamo ima weapon rack ili kako god vec pishe, i tu moze da ti ispadne griswold's edge ali shansa je 0.000001 ili tako neshto poshto sam nedelju dana jurcao i nije uspelo da mi ispadne. [V]

Link to comment
Share on other sites

ima kokoshku na glavi :)

[roflmao]

A Black mushrom sam nashao sa oba chara kojima sam obrnuo betu. Cenim da ima kvest, samo je turn in verovatno posle kinga. I u kecu je turn in bio negde u petjinama chini mi se, davno bilo ne setjam se vishe... godine, godine... :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ах, нисам био одређенији. Мислио сам на место где се играч налази... јел то улаз у Тристрам? Ладно сам на прву од вичдоктора и лешина около мислио да се ради о орцима :)

А ову печурку сам нашао на поду. Само се лутују неке печурке и испадне ова (не сећам се на којој локацији, можда је рандом потпуни).

Link to comment
Share on other sites

jednom mi je u grizvoldovom shopu bio anvil of fury, ko je pikao d1 mozda se seca tog kvesta... kliknuo sam na njega, ali nista nije dropovao.

black mushroom sam pokupio sa black mushroom patcha, ali mislim da je samo referenca iz d1 - u samom opisu pise red herring...

Link to comment
Share on other sites

Pa black mushroom je bio side quest u d1, cenim da je i ovde.

Ima dosta toga revizitovanog iz keca. Naleteo sam na nekog pajsera u katedrali koji je popizdeo i napao kad sam pokushao da mu chachkam knjige, Zar the Mad flashback u momentu...

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ja bih voleo da ubace paladina, i to da bude ono maksimalno zadrt u dijalozima i questovima, uz celu lepezu divine moći koje bi prštale na ekranu.

Barbariana ne mirišem mnogo, ali mislim da ću sa njim prvim da igram, jer se više, jače i spektakularnije razleću neprijatelji kad on počne da treska melje :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

неко нек покрене пројекат на кickstartes-у:

Project 21st century: Pimp Dule's Ride

Project budget: 2.000 $

2k долара, да можеш да будеш миран у овој деценији са новом конфигурацијом [:p]

Link to comment
Share on other sites

leap pa stomp !

Ne moze.

Tj makar ja nisam provalio kako ali nisam zalazio u podesavanja gejmpleja. Enivej odredjeni skilovi sheruju slot i kad menjas iz jednog u drugi skil dobijes 10-20s cooldown pre nego sto mozes da koristis novi skil koji si stavio, a leap i stomp su ako se dobro secam na slotu 1.

Btw ovo mi je jedino bilo smor koliko sam provalio u d3 open beti. Ne znam cemu taj cd i zasto nema shortcuta na tastaturi za menjanje skilova.

Primera radi hocu cleave kad je masa pa kad ostane jedan da promenim na single target skil itd itd.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dve najjace aure u igri phea!:Dbtw, ja mislim da cu biti jedini covek koji ce pikati d2 kad izadje trojka:)

fear not dule, ne napustam ja dvojku tako lako :)

nego vezano za trojku... jebes ti sve ostalo, mene ne interesuje ni prica, ni grafika, ni razletanje leshova ni vickasti dijalozi. mene interesuje samo sledece:

- gde je najbolji exp

- gde je najbolji drop

- koji su atkspeed breakpoints

btw nisam citao, ali neka mi neko molim vas kaze da su zadrzali 25fps sistem racunanja, ili makar smislili i obelodanili neki novi na koji mozemo da se pouzdamo ?

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

solo, like a barb.

btw moze da se dodeli na oba dugmetaisti tip skillova (meni bitan npr samo fury generator u beti, spenderi su kanta).

sto mi je dojaja zato sto na rclick metnem cleave pa mogu da vozam kroz mobove, a leorica samo leftclick lockujem na frenzy i gledam kako pada :)

a kad spawnuje skelije maznem 1-2 cleave-a i svi padnu pa mogu da se vratim leoricu.

barb je zakon, jebes mi sve :)

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Realno mislim da mi je najlakse bilo sa barbom doduse usrali su me itemi u prvom runu pa je svaki sledeci bio mega lak

@ch1zra kakav je bre to barb sa 1h i stitom ... dual wield/2h or bust!

Mozes da stavis leap na keca a stomp na 2. Ali da, ako menjas imas cd.

Nisam se preterano zajebavao sa time jer sam hteo da probam sto vise klasa za mali period.

Znaci moze leap na keca i stomp na 2 i da ih koristis jednu za drugom bez cd-a? Jel ima neka fora kako se to podesava ili je ocigledno u opcijama (koje uopste nisam ni gledao jbg).

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nista posebno, kad otvoris skill slot koji zelis, imas levo i desno strelice pomocu kojih listas iz koje grupe skilova hoces da ubacis skill. Mozes na vise slotova da stavis istu grupu. Ja sam na slot gde stoji ancient spear stavio stomp, a leap na prvi.

Probaj calc skilova na netu, i tu imas tu opciju.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...