Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

ma gde, si lud

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam onu piratizovanu verziju i pokrenuo da vidim kako ce raditi na mom kompu, sve na max osim shadows (na medium) i radi super.

Komp:

MB Asus Crosshair

CPU Athlon 64 X2 AM2 6000+ Dual Core 3GHz

GPU Zotac GeForce GTS 250 1GB GDDR3

RAM 6GB Geil EvoOne DDR2

LGE L192WS 19.1" (1440x900)

Sve to radi na Win7 ultimate x64.

Sto se tice igre, fino izgleda, mada mi je malo previse pojednostavljeno, videcemo kad izadje.

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sto se lozite da ce igra da bude puno zahtevna ? Ok izgleda pristojno al ono lepo kaze laki neki 3 do 4 godine mator komp bi trebao da sve ono tera na high. AKo vam vec treba komp uzmite nesto do 400 evra i to je to.

:OOOOOOOOOOO

blizzard pre 2 godine :

"

sc2 expanzija izlazi 6 meseci posto izadje igra ... "

yea right :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sto se lozite
:fp:

Niko od nas se 'ne lozi', mi komentarisemo o performansama na svojim kompjuterima, a iskustvo iz prve ruke oko toga na cemu radi je uvek najbolje.

Nikad ne znas kako ce odraditi optimizaciju i kako ce raditi bas na tvojoj konfiguraciji.

Ovo je tek pocetak bete, ko zna na sta ce liciti release.

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

:fp:

Niko od nas se 'ne lozi', mi komentarisemo o performansama na svojim kompjuterima, a iskustvo iz prve ruke oko toga na cemu radi je uvek najbolje.

Nikad ne znas kako ce odraditi optimizaciju i kako ce raditi bas na tvojoj konfiguraciji.

Ovo je tek pocetak bete, ko zna na sta ce liciti release.

Tti mislis da ce oni graficki drasticno da promene d3 ? Igra koliko vidim sa te tehnicke strane je skroz zavrsena a i optimizovana je ok ( za betu ) verovatno ako bude trebalo update drajver i to je to . Mislim da ovo generalno treba uporedjivati sa zahtevnoscu starcrafta ... i na tom nivou bi i ocekivao finalnu zahtevnost. Mozda cak i manje zahtevno od starcraft II.

I nisam rekao lozite u smislu da mi smeta diskusija na temu kako kome radi nego sam ovako preleteo i video ddr4 i navodno da ne radi na ovoj silancerovoj konfiguraciji oO ... posle sam lepo procitao i video da je ddr4 deo zezanje :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ljudi na spec koji sam ja postovao, frapsujem 1920x1080 30 FPS-a sa max detaljima on. Realno ja sam prezadovoljan. Mozda nisam jos video special efekte neke ili nesto mi fali ne znam, ali ovu rezoluciju sa shadow efektima u WoW-u ja nikako ne mogu da frapsujem 30 FPS-a vec moram da smanjaim na 720p da bi to radio.

Mozda je ovo totalno vama nebitno, ali ja sam very happy jer mogu da pravim ljudske video zapise. Za 3 sata bice bas na youtube okacen video od 16 minuta, pa mozete i sami videti.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Za sad je to samo speed hack tj lik moze da se krece brzo. To sam video kod silencera na sajtu btw.

Silencer, da nisi ti taj sto hakuje? :tf:

U principu nijednu igru tako golu (pa ni d3) nije tesko hackovati za ljude koji znaju sta rade. Fora je da se stvari drasticno menjaju kada ukljuce wardena. A wardena ce ukljuciti par meseci nakon pustanja full time igre. I onda ce 90% tih hakova da bude detektovan/banovan. I onda ce najaci samo da ostanu :)/

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...