Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

skini običnu betu sa warez-bba, pokreni launcher, updateovace se, skini d3sharp(google) sa githuba, builduj, pokreni, startuj igru direktno preko exe-a sa parametrima -launch -auroraaddress localhost:1345

na login screenu unesi koji god mail koji god username, i voila moci ces da ... *gasp* ...napravis lika i hodas naokolo po mapi, bez npca bez itema bez išta, samo da vidiš grafiku, realno ti je bolje idi kod nekog ko ima betu pa probaj [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

jel moguće da se kompletan svet streamuje tj procesira server-side? nisam očekivao da će da se odluče na tako drastičan korak. Single player igre stvarno dižu na nove nivoe da bi sprečili pirateriju ... pitam se kolike server farme su uzeli radi toga, da li će to stvarno da im se isplati in the long run i šta ako želim da igram D3 kroz 20 godina.

jebem ti gaming industriju, this is not the future I signed up for.

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Gledaćeš ga na youtube 2 :)

Čekaj, jel stvarno moguće da se sve ovo strimuje sa servera? Sad sam probao betu malo na "suvo" (bez protivnika i bilo čega), i, ono, kao tražio mi je 14 giga za instalaciju, ali na kraju nije iskoristio toliko (dal je zbog toga, meni je folder oko 3 giga).

Inače mi se jako sviđa, mehanika i gameplay je jednostavan i funkcionalan, nisam bio preterano oduševljen grafičkim kvalitetom likova ali posle nekog vremena mi je to bilo minorno kada se uporedi sa lepotom sveta i detaljima. Muzika odvaljuje, stvara fantastičnu atmoferu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne strimuje, skoro sve je na klijentu, server samo viče mhm mhm mhm koliko sam skapirao i potvrdjuje akcije klijenta sa nekim timeoutom valjda...

Emulacija je sada na nivou da možeš da spawnuješ idle mobove, radi još par mapa u suštini stvar je vremena i broja očiju/prstiju koji rade na emulaciji, pitanje je samo koliko dugo će Blizzard tolerisati ovako javno pišanje u oko pre nego što počne da šalje preteća cease&desist pisma :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Makes ferpect sense. Zašto imati inferioran skill-tree naspram PoEa kad možeš da nemaš skill tree i ne budeš uopšte hack&slashRPG nego obična dobro izreklamirana akciona igra u diablo univerzumu "RPG-elements" su izgleda downward trend u mainstreamu :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Relano, ko je igrao WoW (a na WoW-u je Blizzard debelo ispekao zanat za Diablo 3), od šarenolikog i razgranatog skill stabla se na kraju izbistri nekoliko buildova zavisno od uloge, sa sve sajtovima na kojima piše u šta tačno da ulažeš ako hoćeš tu i tu funkciju u partiju, tako da se na kraju svede na to da si se verovatno zajebao i da si trebao onako kako su oni zamislili da bi igrao normalno.

Zato ovo što su sklonili uklanja tu "magiju" i iluziju slobode u rpg-u, a u praksi je isti kurac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...