Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Nema nikakve pretplate, kupis igru i vozis.

Inace je i sam J(g)ay Willson u intervjuu izjavio, na pitanje sta ako neko hoce da igra kad je u avionu ili uopste offline, da za te situacije postoje druge igrice!?! a ovim novim DRM-om se postize do jaja sigurnost.... Ova praksa mi je toliko retardirana da i dalje ne mogu da verujem da su je usvojili, ne daj boze da moras da se preselis ili sl. pa da nemas net danima/nedeljama, onda igras neke druge igrice jer hej, nije sigurno igrati D3 ako nisi na netu...

Realno bi bilo da su ostavili pederski DRM iz SC2 koji ti je za single player trazio samo inicijalnu konekciju ka netu prilikom autentifikacije, a posle mozes da iscupas net i da peglas bez problema, ali ovo sa nonstop konekcijom je bas bas retardirano.

Link to comment
Share on other sites

A ko sprečava Blizzard da preko "običnih" naloga prodaje šta god hoće i "šteluje" cene na AH?

Zakon, jebiga. To više nije ni razumna sumnja nego teorija zavere. :)

A ovo za permakonekciju je čista svinjarija, dabogda im se obilo u glavu. Živela piraterija (mame mi)! :))))

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Brate, pričamo o virtuelnim ajtemima koji se kreiraju maltene nasumičnom metodom, i kojima se ne može utvrditi poreklo (u smislu da li je nekom zaista dropovalo ili je generisano malopre za potrebe aukcije) osim ako neko ne sedne i krene da češlja logove (ako uopšte postoje). Koji zakon to može da reguliše? :D

Link to comment
Share on other sites

Brate, pričamo o virtuelnim ajtemima koji se kreiraju maltene nasumičnom metodom, i kojima se ne može utvrditi poreklo (u smislu da li je nekom zaista dropovalo ili je generisano malopre za potrebe aukcije) osim ako neko ne sedne i krene da češlja logove (ako uopšte postoje). Koji zakon to može da reguliše? :D

E Voodoo, molim te nemoj da me proglasiš trolom, zato što ne znam pravo napamet i neću tražiti potkrepljenje svojih tvrdnji, al' ispao si naivan. Tako Perica zamišlja da može da zajebe sistem jer nije regulisano samo što to nije tačno.

Link to comment
Share on other sites

Па не, не смета ником то у смислу да не могу да постигну, ја сам увек онлајн, невезано за Диабло.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da, ko sto kaze doolio, nije poenta da li mi imamo stalan net, nego nam je net govnjav i kisa/sneg/mokro desi se da prekine. Zamisli ides neki opasan run, dobra nagrada, i taman da roknes bosa i DC "No internet connection" poruka, nema loot, nema nista.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Gejstvo je strašno i protiv toga se treba boriti :) Nema to veze sa internetom, ima ako ništa sa pokušajima da se smanji piraterija, što ne volimo naravno :) ali i sa time što to ne čini igranje ništa lagodnijim i zanimljivijim, zapravo ga komplikuje.

Link to comment
Share on other sites

jebe mi se za ah i real money koji se daje za iteme, kao i da li moram da budem online da bih igrao, svejedno cu da se surim, a i koliko kosta da kosta ! vise me zanima kada ce prvi srbin da dobije betu, tako da srecni srbine pisi ovde kad do toga dodje :D

Link to comment
Share on other sites

Naglasili su da neće biti razdvajanja igrača što je realno sranje jer onda PvP ne postoji ako ti je server pun wallet-warriora, tako da taj aspekt igranja bez puno para ćao zdravo ne pravi fagtivision igre za našu cigan-malu [:(!]

Sa druge strane, igranje krekovanog singla je pointless, posle trećeg patcha već igraš neku sedmu igru u odnosu na poslednju krekovanu verziju a biće mikropatcheva i uvođenja itema kroz AH sigurno tako da u piratskoj verziji neće ni postojati ceo DIII na kraju... da je kotick peder ko što jeste prodavao bi ekspanzije i ekskluzivne dandžne kroz AH, nešto kao one mape u Mythosu... ah muda su nam u procepu :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Znaci bice ili ostavi mladost sa dobre iteme ili plati pa se klati...Jebes ti tu igru

Jedva čekam da vidim do koje cene će ići itemi...

Mislim da će se Blizzard sa time sjebati do jaja, chinese gold farmer i rumanian sweatshop će dobiti novu definiciju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...