Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Nije tragedija, ocigledno je stari engine i druga tematika. Sad imas mocvare, tamnice i opustosene zemlje a tad se planirao raj, andjeoska zemlja i toranj, sta god ovo zadnje znacilo jer bukvalni prevod "Keep" je toranj, zamak na uzvisenju, osmatracnica, bla bla bla.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

get a room you two!

aj malo o d3 :)

meni je izgled ovog iz 2005. mnogo bolji od ovoga sto se sada budzi ala wow... i extra je fora ta ideja da si treba da ides po raju i tamanis sve redom XD originalno zapravo! i cudi da takva ideja nije procurela sve do danas

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da blizzard nece da fejluje u tim stvarima (bar ne jos neko vreme, ali kroz par godina ce sigurno da odu u kurac). problem sa blizardom je sto su postali EA gej cobani, samo sto, na srecu, to izgleda jos uvek ne prodire u igre per se, ali zato to zestoko nadoknadjuju sa proseravanjima druge vrste (prebahato i prelenjo bavljenje wowom, rofl fazon sa tri starkrafta...)

e sad, diablo je pred vratima, ali jos nije izasao, tako da, nadajmo se da ce da bude zasran samo u 'irl' varijanti, a gotivan 'ingame'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A šta ako je ekstra gotivan "ingame" a blizz ode u potpuni clusterfuck_retarded mod i nalepi "MMO" na igru uz isključivo online co-op, hubovi, instance a da za local single treba konekcija da bi retreivovao svoje likove sa servera olololo zbogom pirati itd :D Koliko bi to pokvarilo "ingame" ? :tf2:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

A šta ako je ekstra gotivan "ingame" a blizz ode u potpuni clusterfuck_retarded mod i nalepi "MMO" na igru uz isključivo online co-op, hubovi, instance a da za local single treba konekcija da bi retreivovao svoje likove sa servera olololo zbogom pirati itd :D Koliko bi to pokvarilo "ingame" ? :tf2:

isto koliko i sve ostale igre u tom fazonu:)

ako uspes da odseces sebi kurac i podas se blizardu, onda ces dati tu kintu (koja per se nije velika, samo sto boli dusa, pa je zato frka) pa ces srecno skakutati po instanciranim kuricma i palcima sa ristama i mnomima:)

ili cemo da sedimo na balkonu ko ona dva cara iz mapetovaca:)

ja licno ne znam sta cu od ova dva, posto blizard stvarno pravi dobre ingame stvari, da me je neko ovo pitao pre tri godine, iz topa bi reko ovo prvo. ali sad sam prosto zgadjen, ne principlom of kondakt, vec brzinom implementacije tog EA principa:), da stvarno naginjem ka drugoj opciji. stardzu recimo nisam igrao bas zato. ne mogu da budem racionalan i da matematicki racunam jel gotivno ili nije gotivno pikati starkraft suma sumarum, kad neko oce da mi proda jednu igru ko tri i da me tera da igram singl onlajn (?!).

a otkud znam, pretpostavljam da cu biti u nekom polu-fazonu, tipa uzecu oridjidji diabla jer ce biti do jaja (i jer ce biti verovatno previse osakacen kao pajrat) i igracu ga uz izlive nerdragea i psovanja groznih ea kapitalista.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Plakaćeš al ćeš da pušiš! :tf2:

Pa samo mi ide na kurac ako već odu na tu opciju što će da zacepe 50e igru (i po 50e chapter II i III :tf:) i još pretplatu i kurac, ne mogu sebi da opravdam toliki trošak posle lifetimea neplaćanja ničega za "gubljenje vremena" :D

Šta je fora sa SC2 btw? Jel ne može singl offline "skrimiš" ili ne može ni kampanja (pošto sam kampanju pretrčao sa čitovima za 0 vremena da vidim "jel će da se uzmu" i ono - može da se igra kampanja :tf:)) al nisam probao singl singl sa AIjem niti multi, smaraju me RTS ako me ne ubije komp odma nemam vremena da me ubije kasnije :D :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

lol, pa ako je nesto sigurno, to je da ce da bude kvadrilion oruzja i kuraca:) sto vise droze i pokemona, to veca navlakusa, pa makar i budu zasrali sve ostalo, to je valjda jasno.

"nisu mi nesto ovi pokemoni, AL MORAM DA IH KUPIM SVE, A NEKE JOS NISAM NI VIDEO KOLKO IH IMA JEBOTE" :)

mozes offline da igras kampanju i skirmish vs kompa, al su ti disejblovani achivmenti (ko da nekoga boli kurac)...ne znam, ja se stvarno nadam da ce diablo 3 biti pravi diablo, a ne neko wowoliko mmo sranje

ja mislim da ce biti pravi diablo, ali ostaje da se vidi koliko ce to biti propraceno fundamentalnim kvalitetima i istinskom podrskom.

na konto 'ko da nekog boli kurac':

boli mene:)

mislim, jeste da coveka bas briga za te gluposti generalno, al nek puse kurac:) ono, "dobijes ful igru za dz ako stavis user name 'dule gej'. ajde, sta ti fali, ko da to utice na nesto" :)

necu da moram da radim retardirane stvari zato sto neki tamo blizard oce da smanji piratizovanje svoje igrice. mars bre, sredjujte vi to kako ocete, mene nemojte da smarate.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

al realno, to je jebena real time strategija, koji ce ti tu kurac neki achivmenti...nije sc diablo, pa da bude, jao vidi, meni baal dropovao natalya armor sa 3 socketa, a tebi sa 2:)...ok nije bas na mestu poredjenje, ali mi je to sa achivementima potpuno bzvze

ti ko da si pijan pa ne citas sta sam napisao :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nema sanse da bude igra a da nije u EA fazonu :P

pazte Blizzard i Activision su dva brata sada, a veliki tata im je Vivendi... nema tu vise onog starog dobrog blizza koji je pravio igru toliko dugo jer je hteo da bude savrsena... sada za to vreme prave savrsen sistem kako da vam izmame pare

lana nece biti hiljadu miliona posto, isto tako ce morati da se bude online... prosto skoro sve AAA igre to danas podrazumevaju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nema sanse da bude igra a da nije u EA fazonu :P

pazte Blizzard i Activision su dva brata sada, a veliki tata im je Vivendi... nema tu vise onog starog dobrog blizza koji je pravio igru toliko dugo jer je hteo da bude savrsena... sada za to vreme prave savrsen sistem kako da vam izmame pare

lana nece biti hiljadu miliona posto, isto tako ce morati da se bude online... prosto skoro sve AAA igre to danas podrazumevaju

A koje su to igre koje su "pravili tako dugo da bi bile savršene" koje je Blizz napravio?

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...