Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

e, u drugom chapteru u onoj pecini kod gnaarxa, jel ja treba da stavim socketed sekiru na altar ili mora magic? mislim, trebalo bi da altar konzumira sekiru u procesu, al ne bih da se sjebem bezveze, a posto ima samo save&exit, ne bih da se igram...

i jel vam se cini da shrooms trance trosi previse mane? nesto sam racunao i skontao sam da ne treba ulagati u to, ah well, vec sam se zajebo, sta je tu je...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Shrooms Trance je ionako sranje, ja sam ulagao samo u Gore Urghtal granu. Nije loš ni Neggor Hop, samo što pravi efekat kao potion of darkskin.

neggor hop je sjajan kad se nabudzi, ali je katastrofa na pocetku, jebiga, nova je igra, pa se ne snalazim dobro ko u dvojci. fora je sto se potion of darkskin stackuje sa neggor hopom, tako da je svakako koristan.

izasao je patch 1.0.4

daj fix listu, nadam se da su ispravili onaj kretenizam sa nestajanjem bucklera iz inventara. realno, igram sa samanom, pa mi ne smeta toliko, al je ipak lol major bug.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo iskopo sam:

Diablo III 1.0.4. Retail Patch

october 7. 2009.

Bug fixes:

-Fixed a bug that causes loss of inventory items when teleporting to town

-Fixed famous 'buckler bug' which caused bucklers disappearing from inventory

-Fixed the bug which caused ctd when attempting to give potion of stamina to a hireling

-Fixed the bug that caused a crash if Daurung used his death spawn while there is a wall between him and the player.

Ballance issues:

-shrooms trance mana consumption decreased. it now consumes 3 mana per second instead of 5.

-neggor hop does not stack with potion of darkskin anymore.

-monk's double fisting skill now available even if monk wears head armor.

Game exploits fixes:

-holy vision no longer stays active when mana is depleted in Halls of Decay.

-altar in Sugar Plains no longer gives a permanent STR boost when activated with barbarian character.

New items:

-4 new unique items added (one unique armor set).

-12 new runes aded.

-socketed boxers wpn group added.

ajde, bolje ista nego nista, al ja ne znam dal su oni normalni da ovoliko ujebu samana sa ovim nerfovanjem hopa. da su samo smanjili trosenje mane za shrooms, onda bi bilo okej, ovako je opet krs.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja necu da uninstal, ali jeste jadno sto su izbacili betu kao ful igru i sad mi glumimo beta testere umesto da igramo finalni proizvod. a u sta da ce da vrate restrikciju za double fisting u sledecem patchu, mislim lol, ajmo sad double fistovati u ful armoru, sto bi onda bilo ko birao ista drugo osim monka u multiplejeru...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate ne znam sta je smesno u tome sto su i blizardovci krenuli da izbacuju poluproizvode, postali su jebeni EA...

ili igras sa predrkanim monkom pa te boli patka...

btw, koje sranje onaj altar kod gnaarxa, ubacis socketed sekiru, on ti sjebe sekiru i da ti CHIPPED EMERALD lol, ne kontam cemu to uopste sem da iznervira...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Crashuje mi se igra posle 15 minuta stalno u kolibi na istom mestu ne mogu sada da se pomerim posto odma pukne igra stakovan sam tamo ...

WTF ?

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa Blizz poceo da izbacuje nezavrsene igre...... Class balans je bio smesan u Wow-u ali ovo s monkom stvarno nema smisla......................

al najjace je sto je monk bio overpowered pre patcha u kom su ga overpowerovali wtflol

LOL

pa narezi mu, sta

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...