Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Taman htedoh reći da BOSu apsolutno ništa ne fali, ali onda videh da je reč "igrica" u istoj rečenici sa D3 i JA3, oh tugo...

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Taman htedoh reći da BOSu apsolutno ništa ne fali, ali onda videh da je reč "igrica" u istoj rečenici sa D3 i JA3, oh tugo...

ae da cepidlachimo;p

al nikako ne mogu da stavim u isti kosh fo1&2 i bos, dve(tri) totalno razlicite igre

Za Migšu je vreme stalo 2007!

;p

nije vec 2008, kad je izashao fo3 koji uopshte nije pravi fo3;/

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

ae da cepidlachimo;p

al nikako ne mogu da stavim u isti kosh fo1&2 i bos, dve(tri) totalno razlicite igre

Pa da, zato se BOS i zove Fallout Tactics, as in akcenat je na taktici i borbi, a ne kompletnom RPG iskustvu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Eto, 2007

Nije poenta u FPS-u, poenta je što je Fallout 3 jedna naivna igra sa Bethesdolikim cheesy dijalozima i sranje je. New Vegas je radila ekipa koja u manjoj ili većoj meri ima veze sa starim Falloutima, pa je atmosfera primetno drugačija. Koga zato boli kurac da li je first person ili nije

U stvari, dok ne izađeš iz tog 2007. mindseta, nećemo da pričamo dalje na ovu temu, osećam da me zajebavaš

Link to comment
Share on other sites

Eto, 2007

Nije poenta u FPS-u, poenta je što je Fallout 3 jedna naivna igra sa Bethesdolikim cheesy dijalozima i sranje je. New Vegas je radila ekipa koja u manjoj ili većoj meri ima veze sa starim Falloutima, pa je atmosfera primetno drugačija. Koga zato boli kurac da li je first person ili nije

U stvari, dok ne izađeš iz tog 2007. mindseta, nećemo da pričamo dalje na ovu temu, osećam da me zajebavaš

za nju vegas nisam imao pojma , iskren da budem prestah da se interesujem za bilo sha sho ima veze sa beth`sinim fo`om i njenim nastavcima.

stvar ukusa, al meni je nekako vishe legla ona perspektiva za taj tip igre nego fp.

a mozhda malo vudi:D

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...