Jump to content

EURO U21


domiNus

Recommended Posts

ja bih i dalje vishe voleo da smo dobili mogutjnost da prebijemo engleze u finalu pa da se pognute glave zagledau posle finala :/

uplatio bih singl na nas protiv engleza za sve pare koje imam (shto i nije mnogo [:D] ) kolko sam siguran da bi ih dobili.

a ova tekma je bila... pfft, shta me briga kad smo proshli. ali nije mi se svidelo to shto su ovakvi belgijanci imali periode da nas satru na polovinu. lepo mi igramo odbranu, bash lepo, i sredina je ok, dosta pasova ima. samo nekako slaba zavrshnica :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrdja ni sam ne zna gde je shutnuo

true true,mrdja je chovek majsss,kapiram da je gadjao 6 red severa :D

@sale: Nismo 3x za redom :S Proshlo evropsko smo izgubili na penale od Ukraine u polufinalu(purovic bog otac) promashio tada penal,koliko tog choveka ne podnosim.

@TEMA: Samo smo pokazali svim dushmanima da mogu samo da nas mrze,i da nasha zemlja ima igrache koji mogu da se nose sa svima,i da nam predstoji lepa buducnost u fudbalu (Naravno ,ako bog da) Posle prvog gola u 4 minutu znao sam da cemo dobiti,gledao sam tekmu sa ortacima i celu tekmu sam smarao shto ne uvodi mrdju... poshto je on dement ,osecao sam da mozhe da da gol,kada ga je uveo toliko sam bio srecan,on onako pogubljen kao i uvek,juri kao muva bez glave... kad eto posle 5,6 minuta bum tras GOL... \o/ \o/

Kada se igra finale,u nedelju?

Sabijamo holandiju u najavi

Uleteo neki matori u kladzu dok smo gledali i krenuo da njake kako ne mozhemo da dobijemo Holandjane dok ne predamo mladica,kaze nece nam dati karla del ponte :D:D:D Vrishtali smo.... :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

FUDBAL - IZVINJENJE ENGLESKOG PREDSEDNIKA

SPORT - VESTI - Četvrtak, Jun 21, 2007 15:56

Predsednik Fudbalske federacije Engleske Džefri Tomson razgovarao je jutros sa prvim čovekom našeg fudbala Zvezdanom Terzićem i izvinio se zbog žestokih reakcija i nekorektnih izjava koje su usledile nakon duela Engleske i Srbije.

Reprezentativci Engleske su žestoko optuživali naše navijače, ali i neke igrače, zbog rasizma, što je izazvalo dosta revolta u našem timu, a izrečene su čak i uvrede na račun našeg naroda i države.

Prema rečima Terzića, Tomson se izvinio zbog takve reakcije, jer smatra da ona nije bila primerena i da se to sigurno ne bi desilo da je on u tom trenutku bio uz reprezentaciju.

SRCE MI JE SAD NA MESTU...SAMO JOS DA DERBISAJER SLOMI NOGU :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

Derbishajeru ce da slomi nogu Boris Bakic :))))

Joj kako sam ja nalozen,u subotu rostilj/chorba/cirka+tekma,pa plus posle party

JOJJJJ

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

uf dobra tekma, kako je djukic taktichki savrsheno odigrao, i one izmene chini se d asu bile u poslednjem trenutku

ja sam vec pocheo da pizdim sto ne menja rakica koji je odigrao majstorski (uz svirane neke idiotske faule od njega u napadu) ali shovek umorio nije vishe mogao da zapreti

a ona mala dvadestdvojka znachi setio sam se svojih fusbalskih dana kada uzmesh nekog na zub pa samo chekash priliku da ti pridje da ga ochepish uklizash ushitnesh mamicu mu bezobraznu jebo ga mish :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Đukić je stvarno dobar trener i nebi me čudilo da preuzme A tim kada Klemente odpjeva svoje, a što se tiče momaka ne mogu da se načudim kako dobro igraju. Očekivao sam finale i pre početka ali ovako dobru igru nisam. Boško, Smiljanić, Milovanović, D. Tošić... ljudi igraju kao da im od svake lopte život zavisi. I Kahriman je odlično odograo protiv Belgije. Jeste da i 200 menadžera na tribinama malo pomaže :) ali nema veze. Ona lopta Milovanovića za Mrđu savršenstvo Božije. Malo me Ivanović razočarao u ove tri utakmice što je odigrao ali valjda će Đukić konačno da mu utjera u glavu da ne luta u sredinu kada ljudi igraju sa četiri špica.

I ja ne mogu da prežalim što ne igramo sa onim engleskim seljačinama ali bar su im holanđani vratili malo na kraju.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

a ona mala dvadestdvojka znachi setio sam se svojih fusbalskih dana kada uzmesh nekog na zub pa samo chekash priliku da ti pridje da ga ochepish uklizash ushitnesh mamicu mu bezobraznu jebo ga mish :P

Jep, lik je imao tri stara za crveni, od kojih sam najviše popizdfeo na onaj poslednji, kada je putnuo Jankovića u nogu nezavisno od lopte.

Jebem mu mater, ne znam koje pare da su u pitanju ne bih mogao samo da ustanem i da nastavim da igram...

Link to comment
Share on other sites

Jep, lik je imao tri stara za crveni, od kojih sam najviše popizdfeo na onaj poslednji, kada je putnuo Jankovića u nogu nezavisno od lopte.

Jebem mu mater, ne znam koje pare da su u pitanju ne bih mogao samo da ustanem i da nastavim da igram...

;D

btw napred nashi ololo!

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ma da, sastavili se oni i dogovorili se kako ce da igraju i kada ce izmene da izvrse, mnogo su talentovani !!!

po meni najzrelije igrao ivanovic, znachi kakav odbrambeni igrach choveche, jeste da pwnuje zbog svoje trenutne fizichke nadmoci, ali ja i moji dugari nismo primetili neku kardinalniju greshku

milovanovic malo pasivno delovao i bio neprimetan do onog pasa glavom, ali on je taj tip igracha, cuti i trchi :)

mada nebitno, najveca je fora posle ovog spustiti ih na zemlju da napreduju dalje i da se usavrshavaju... mnogo smo mi imali talentovanih i naprednih mladih generacija u svakom sportu koje su posle olako propale

e da jankovicev potez leva-noga-iza-ledja-pas-desno imba totalno :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma da, sastavili se oni i dogovorili se kako ce da igraju i kada ce izmene da izvrse, mnogo su talentovani !!!

iz mog posta se da zakljuciti da sam ciljao na to da bi svaki iole normalniji trener (na to mislim trenera koji zna da se igra sa 11 igraca i da mogu 3 izmene da se izvse, i naravno, jedan mora da brani gol) napravio posao sa ovom grupom igraca...

Link to comment
Share on other sites

iz mog posta se da zakljuciti da sam ciljao na to da bi svaki iole normalniji trener (na to mislim trenera koji zna da se igra sa 11 igraca i da mogu 3 izmene da se izvse, i naravno, jedan mora da brani gol) napravio posao sa ovom grupom igraca...

word

ovoj ekipi nije potreban trener vec motivator ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

e da jankovicev potez leva-noga-iza-ledja-pas-desno imba totalno :P

samo sto mi je delovalo u trenutku,mada i dalje nisam siguran,da nije to hteo da ucini

ali posto je to ipak Bole fenser moj brat,onda sigurno jeste ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...