Jump to content

EURO U21


domiNus

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

ahahaha Z se toliko usro da je prodao 90% lopti koje je dobio,umro sam od smeha kako se dechko odsekao,bice to mnogo bolje u nekim sledecim utakmicama

realno prokenjalo nas najgore,tuzno je sto nemamo shpica,ja kad sam video prvo poluvreme prognozirao sam nam tri remija u grupi uz gol razliku 0:0 :))

Sad da drmnemo one nule od Engleza i to je to :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

ahahaha Z se toliko usro da je prodao 90% lopti koje je dobio,umro sam od smeha kako se dechko odsekao,bice to mnogo bolje u nekim sledecim utakmicama

realno prokenjalo nas najgore,tuzno je sto nemamo shpica,ja kad sam video prvo poluvreme prognozirao sam nam tri remija u grupi uz gol razliku 0:0 :))

Sad da drmnemo one nule od Engleza i to je to :))

Mrdja je drvoseca, a ovo za neresene smo bas sinoc manager i ja komentarisali, ko dobije jednu prosao je ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

i mene je isto odusevio z.tosic super je decko odigrao,objasnili smo italijanima sada neka placu i kukaju :) samo da dobijemo cesku i prolazimo a englezi odigrali nereseno xixixi

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ae manje vise da li ima splavova,nego nema Bole sa kim da ide iz ove generacije,mozda eventualno sa Bastom :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ono sto mi se svidja kod nase reprezentacije je to sto igramo odlicno sa 8 igracha u polju

jos reko' necu da kenjam posle prve tekme,i to tekme koju smo pobedili,pa odmah da me optuzite da sam hejter,ali

JEBO VAS Z.TOSIC,prosto ne mogu da verujem da je neko mogao da kaze da je on odigrao dobro prvu tekmu,a ja jos cutim,reko ae da sacekam drugu tekmu,svaka lopta upucena njemu je jednostavno unapred izgubljena

i jebo nas Babovic,posto kontam da se svi slazemo i zapitkujemo dokle ce vise tata Verano da mu placa igre u reprezentaciji,izgleda da je Babovic odigrao utakmicu zivota u Svedskoj i to je to

njihov uticaj u ovih 135minuta je toliki,da mislim da ih iskljuce da se nasa igra ne bi ni najmanje promenila,eventualno bi nastao problem u zatvaranju

i da,Mrdja za sad igra odlicno

i jos jedno da,Smiljanic me zaista sve vise odusevljava

i opet novo da,raduje me to sto jos uvek nisam video Bastu na terenu,mada kad vidim Z.Tosica,opet bih vise voleo da vidim Bastu na desnoj strani ispred Rukavine a Boleta na levoj

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovakvu cesku smo realno morali da napunimo jedno 3-0.

Ne mogu da verujem koliko nemaju pregled igre, posebno u zavrsnici, kada samo sutiraju sa distance ka golu.

Ali dobro je, imamo sportske srece, neka mi samo pobedjujemo...

Dobro nam idu ova EU za mlade u ovom milenijumu. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

uze mi komentar iz usta dovla. ja inache volim da vidim te shuteve van 16 ka golu, ali ne iskljuchivo i ne tako traljave :]

p.s.

taman sad da pogledam engleze kako igraju. svi ih neshto svrstavaju u favorite (kao i a repku) a ja ih josh nisam gledao, mada kapiram da su bulje (kao i a repka:))

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...