Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

igi [jupi] ali bas :)

platio parking u 12.28 sat vremne produzio ga u 13.30(kasnila je poruka sto sam slao tako da nisam migao odma bas da produzim) a legende napisale kaznu u 13.29 tacno.naravno poruku o isteku kazni nisam ni dobio...

.Smucila mi se vise i drzava i nepostojece kazen za vojsku,parking,malverzaciju u austriji ...

meni se desilo isto, poslao sam im preteci mail na spk@parking-servis.co.yu i resili su stvar

samo agresivno!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo agresivno!

Funny in so many ways! ;)

A imam jos dve minijature danasnjeg dana ...

- Javili su mi iz turisticke agencije da mi avion za more polece u sest ujutru i da treba da budem na aerodromu u cetiri ujutru. Znaci moram da krenem u pola cetiri najkasnije, sto ce reci, da necu ni spavati.

- Prosle godine kad sam isao na Games Convention, iako su me ubedjivali da su mi poslali pozivno pismo, ono mi nikada nije stiglo regularnom postom, pa sam imao samo PDF (sto je bilo dovoljno). Prijavim se ja i ove godine, posalju oni to meni regularno u PDF-u i kazhu da su poslali i regularnom postom. Stvarno, stigne meni to postom, medjutim u dva pisma. Ja pogledam jedno, pozivno pismo za ovu godinu. Sta li je u drugom pitam se, otvorim pismo, a ono pozivno pismo od prosle godine. I sad vi meni recite gde je to pismo bilo godinu dana? :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, pa koncert se nije cuo ni kod samog Usca, a kamoli na zidinama. Mozda bi se i cuo, ali su organizatori ocigledno razmislili pa su binu okrenuli kontra od kalisha. Onaj vatromet nije bio nista specijalno, iako su najavili ne znam kakvo cudo, ali ako su se ljudi lepo proveli, onda nema tu sta :)

Link to comment
Share on other sites

Smor. Ne pamtim kad sam subotom doshao ranije kuci... :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Stonsi, stonsi, stonsi. Mislio sam da nece biti ljudi zbog cega li vec, a bilo krcato. I sjaaaajno. Ono je bolesno koliko je produkcijski bez greske, muzika takodje. Zelim da mi deda bude Kit Ricards.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

bio na stonsima, fantastichno neshto, prosto en znash kako posle ovoga otici ne neki drugi koncert:)

josh samo par postova do 100 str, ajmo ljudi mozemo mi to:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

koja vrh tezga, pogotovo onaj njihov tehnodrom. dosao gajbi i otisao na rts.co.yu da upalim strim, hocu da gledam exit. kad ono nesto sjebano, na oba kanala mi idu neki narodnjaci :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ona shetnjica u koju sam krenuo se i u mom sluchaju pretvorila u posetu koncerta...istina samo poslednjih 10 pesama no za one 2 koje su bitne bio sam dovoljno blizu da budem zadovoljan...

a to koliko se koncert chuo i gde...malo akustike majkumu...zvuchnici su bili okrenuti u malo u suprotnom smeru od kalemegdanske tvrdjave, al zato kod hotela jugoslavija gruva chule se pesme ko da si tamo...ok ne ko da si tamo ali dovoljno da te naviguju dovoljno blizu ;o)))

Link to comment
Share on other sites

mozes da budes gde hoces, ali dzaba ti ako nisi unutra, ono ludilo od bine je 50% ugodjaja :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ofc, i ono kad sam bio toliko blizu bilo mi zhao sto nisam uzeo kartu ali opet posle sachekali neko drushtvo koje je bilo unutra i ispostavilo se da su oni kao i mi "napolju" gledali video bim (da, bio sam toliko blizu da sam imao chisto vidno polje cele bine i video bima) tako da me je to donekle uteshilo =o))

edit

ima' neko od oficijelnih ljudi da zatvori ovaj topic pre sledeca 4 posta i otvori novi da ne kreshuje forum greota je =o))

Link to comment
Share on other sites

- zasto moram da zhalim svaki dan, sto nisam na ekzitu..

- mrs u picku materinu ..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

bio do grada, jedna mnogo lepa mala sela pored mene, ja je ugrizao za vrat, i ona mene (doduse pizda je mene ugrizla mnogo jace nego ja nju, al neka vraticu joj), i tako...

kao nasisao se piva sa drustvom i sad konacno, posle 4 dana, bleja @home kompom, uz kafu i sve... ma milina jebote [;D]

elem, najverovatnije cu sad da zabodem NWN, asmo da se malo istreznim na chatu [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...