Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na bazenu ceo dan , i izgoreo samo tako... evo sad se mazem mozda pomogne... a pece ko ludooo

savet za sve: Cuvajte se sunca , zlo je !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

brate mili kakvih devojaka po gradu. bolje više da ne izlazim, samo se smorim.

shto? sve vole izometrijski pogled, potezno izvodjenje, jaku prichu i kompleksne RP elemente vishe nego zomfg grafiku? ;oP

Link to comment
Share on other sites

Stigoh kuci! :) Covece, ustao sam u sest, otisao na turnir, zavrsio sve oko 22h, i onda seo sa Nikolom u Karadjordjev park i ispricali se malo do pola dvanes', i onda lagano kuci na spavanje. Al' rek'o daj da overim forum posto sam odlucio da potopim stopala u masazher koji sam kupio, stajao sam ceo dan ionako :)

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa slavlja povodom dobijanja vozachke dozvole , instalirao fallout 1 i 2 da se setim starih dobrih vremena...

bice zanimljivo :)))))))

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

damn! ima nesto u ovoj piti sa jabukama za doruchak...

naravno to nesto je cimet i josh samo da imam aromu leshnika u ovoj kaHfi bio mi mi merak josh vetji ;o)

mnogo dobro kad legnesh naveche ko penzos i naspavash ko zmaj...morajtu to da praktikujem malo cheshtje =o)

Link to comment
Share on other sites

Pojeo sam takav dorucak da bi sada mogao da okopavam njivu sledecih 8 sati, ali sam ipak odlucio da prilegnem [:D]

Inace u cilju nastavka igre "aj spaj vid maj litl aj a rur membr" - juce dok sam iso na onaj dota turnir opet radndom enkanterovao malu mIRU.

Sada lagano sitam forume pa na f1 pa mi dolaze ortaci da se konacno dogovorimo za more.

Link to comment
Share on other sites

jedem sladoled :) ne znam kako sam sad ustala, legla sam u pola 4... rurovci su se sa mIRCa preselili na msn, pa smo imali veoma uzbudljiv grupnjak :D

i onda naravno nisam otisla da vozim bajs :/ pa se nisam ni slikala :P slikacu se kad krenem napolje kasnije :))

ako danas ne sretnem statora, bicu nesrecna ceo dan :D

Link to comment
Share on other sites

Da li je to nova RUR romansa na pomolu?? (nova?)

Stay tuned for updates. [:)]

Bio sam juche ceo dan u Novom Sadu, uveche otishao na onu Exit promo zurku, bilo bash dobro. Jedino bedak shto je voz iz Subotice kasnio jutros 80 minuta u dolasku u NS, pa smo blejali na budjavoj stanici pola zivota.

Idem sad malo da spavam...

Link to comment
Share on other sites

Ustao sam, u polu-blagom raspadu :) Zvao sam Aleta, koji je bio jos raspadnutiji, pa je razgovor tekao ovako:

- Aaaa

- Eeeee

- Aaaa pooopppooodneee

- Aaaaeee

- Vaaaaaziiiii

- Aaaaa

- Eeeeee

:) Sad idem kod babe na kachamak! Eto radosti! A posle do redakcije, pa verovatno do kuce chaja na chaj i tako.

Link to comment
Share on other sites

krenuo krajnje optimisticno da skidam resident evil 4 i lost planet, 10 giga ukupno. da su ok torenti skinuo bi za 3 dana, ovako...jedno 2 nedelje cekanja :P

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jedem neki novi smoki sa ukusom sira, i uopshte nije losh...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

krenuo krajnje optimisticno da skidam resident evil 4

Ja mislim da imam RE4, ako hoces mogu da ti srezhem za RHH na primer, a Lost Planet nemam :)

Jedem neki novi smoki sa ukusom sira, i uopshte nije losh...

Meni se taj nesto nije dopao, ali onaj sa ljutom paprikom je skroz ok!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...