Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stigoh kuci, stvarno bila dobra partija, steta sto je ne zavrsismo, a nije bila najduza, oko chuku i nesto malo jace je trajala, tako da je to to.

Inace, i ja dos'o kuci, sredio se, istusirao i tako to jer sam se bas bio oznojio i to vise puta danas, okacio one slike majica na forumu i sad i ja idem da spavam :)

Link to comment
Share on other sites

Malo se napio, malo smo se zakachili sa lokalnim brejkerima, kao bice sranja danas, mada, kao i uvek, sve ostane na rechima...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

došao sam kući u 5, a ustao u 8 jer putujem. znam da ovo većini prisutnih nije ništa neuobičajeno, ali meni nije lako, navikao sam da spavam 8h, razumite me.

sinoć bio prvi put na povetarcu i ne ide mi se opet.

Link to comment
Share on other sites

Shatore sram da ti udje postujesh a nisi se isturshirao =oP

i prosho si 68icom pored mog basa gledash u belo totalno, mind /off =o))

on the other hand ja sam se plahnuo i mirishem na neven ;oP sad malo istrolujem i idem da knjavam =o))

Kako sam seo u bas upalio sam stand-by mode :)))) Zamalo da promasim stanicu :)

Link to comment
Share on other sites

Al' sam nesto tesko ustao ... u pola deset, a imao sam utisak kao da je 5, a da sam ja leg'o u tri ... mozda bih tada i lakse ustao zapravo :)

Pa sad da sredim nesto telefon, pa cu da vidim dalje sta cemo i kako cemo.

Pa onda finale u tenisu.

Link to comment
Share on other sites

Sta je to? [:D]

verovatno plastichno "unuche" gorkog lista =o)

il mu je neko liberalno sipao pelinkovac u palstichnu chashu od 3 dl, take your pick =o)

prvi dan bez kishe (juche) i danas se budim sa svim problemima koje alergija vuche za sobom, opet mi droza ne gine =o(

inache chekam da me krene zhelja da napishem neke textove...a treba i da uchim...blargh...

Link to comment
Share on other sites

došao sam kući u 5, a ustao u 8 jer putujem. znam da ovo većini prisutnih nije ništa neuobičajeno, ali meni nije lako, navikao sam da spavam 8h, razumite me.

sinoć bio prvi put na povetarcu i ne ide mi se opet.

meni je bilo kul, samo sledeci put se ne ostaje onoliko na strani nego se ide dole u grotlo, na djuskanje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

e da

kupio cale Danas, jer se uz novine dobija i mala knjizhica coraxovih karikatura, ubavo...

NO!

korice Danasa su deblji/masni papir i na pledjini je mapa srbije

e sad, ne znam za vas ali ja pamtim stara vremena kada su u politici izlazile mape stare juge sa svim i svachim, od auto mapa, pa opshtine, pa demografija...

uglavnom

kad sam video ovu mapu pogiunug bezmalo od smeha JER - mapa je toliko detaljnija nego one stare =o)))

znachi samo se ova domaca politika nastavi kako ide i uskoro cemo imati hiperdetaljne mape svoje opshtine/sreza/mini drzhave/"sao blok 6* ulaz 34 sprat 2" =o))

blok 6 je na b. kosi btw =o))

Link to comment
Share on other sites

odem kod opticara i puknem 3 soma na sociva pogresne dioptrije..glup sam kao kurac.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A tek vodka... Tuga... Staklo ftw!

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

lolnubz, pivo iz plastika najlepse..

evo nocas cu bas da radim esej na tu temu [:D]

on topik

treba prati kosu, piti kafe, a glava malo boli..

kontam, mozda se vratim da spavam [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

gospode boze...znaci jucerasnji "izlazak" u grad je bio takva koma da je to strasno...hvala bogu te se ne secam pola stvari...prvo otisli do ortakinje da se napijemo, pa onda na adu gde smo ostali do 6 jutros...jos uvek ne znam gde se nalazim...a da stvar bude jos gora vozio sam i tamo i nazad, a uopste ne znam kako posto sam jedva mogao da stojim...hvala bogu pa nismo poginuli negde, odsad idem samo taksijem:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...