Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

ma kakva crna seljanka. nisi ti video selo vudu prijatelju :]

sladja je skroz kul kao osoba. puna zhivota i pozitivne energije. jbga, slusha narodnjake, niko nije savrshen.

Buahaahah

Dal je to pozitivna energija il zelja da se bude u centru paznje dragi moj Stiv™.

Isuvise se uklapa u profil :)

Ma ko jos u ranu zoru uvija i nabada cim cuje pesmu.

™ - stiv, decko od one iz pejzazi u magli :))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne citas

Bosanka je DEBIL zato sto igra uz sve zivo, u bilo koje doba dana i noci. To je izvestaaceno

A ja bih za onolko prozivanja na freestajlu, da sam na njenom mestu, iskreno, briznuo u plac :) A ona je igrala i krenula da se izuva.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Anastasija Buđić, nova ukućanka, čiji se ulazak poklopio sa izbacivanjem Zorice, odmah se uklopila u atmosferu, a i ostali su je prilično lepo primili. Ipak, Anastasija je već prvo veče pokazala jedan od svojih atributa – golu guzu. Nameštajući svoj krevet (pomagala joj je Slađa), nagnula se i sevnula je lepo oblikovana zadnjica. Veliki Brat je snimio sve!

gief linak !!1 :D

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...