Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al kad pevao Era i izashla Masha i slozhila neku facu zgrazhavanja i Militj objasnio (ne mogu da se setim tachno rechi) kao : "shta si doshla u rijaliti show, kad ne mozhesh (zaboravio sam, al sam vrishtao)..."

gief linkz za polivazhu!!

reko joj: dosla si u reality show da spavas, i onda krenuli on i era da se cepaju ili valjda tako nesto !

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

haha sad sam cuo da je ova manekenka pricala kao sta je sanjala a san je tipa rodila dete,tako nesto.

i prica u fazonu drzim malog i mazim ga...

a tu ulece militj koji joj kaze a oces ti da mazis mog malog,a? [roflmao]

ova se polse rasplakala,u fazonu,kako vas nije sramota!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

bosanka je lutkica, mnogo bi je rado posedovao

a ta svadja je bila priceless... znaci stoka stoka... ali najjace era "veliki brate isteraj ga iz kuce on je fizicki nasrnuo na mene" "ma jesi ti normalan" "ne ne ti si fizicki nasrnuo na mene"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

haha sad sam cuo da je ova manekenka pricala kao sta je sanjala a san je tipa rodila dete,tako nesto.

i prica u fazonu drzim malog i mazim ga...

a tu ulece militj koji joj kaze a oces ti da mazis mog malog,a? [roflmao]

ova se polse rasplakala,u fazonu,kako vas nije sramota!

Kol'ko ja znam ona je prichala shta je sanjala, a litjMi je rekao da je sanjao kako ona drzi njegovog malog, pa se ova naljutila/plakala/psovala.....

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da je Era pocheo da popushta sa zivcima,mislim svi su,ali on njavishe.

Kad je juche pocheo da pricha one tuzne priche Bratu,u fazonu kako ga Kaja drzi u rezervi,a muva se sa manekenom... [roflmao]

I MIlitj koji povraca na sve to :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bosanka je slatka skroz, ali mi je jadno shto se trudi da otpeva shto vishe cecinih pesama

Jeste slatka, ali je nekako potpuno "bazichna" kao persona.

Ono, voli da baca mnogo komentara i svojih nekih prica posle kojih mozes da kazes samo "ok, u won t3h price, now go away.."

I peva cecu stalno, da.

Sinoc se ona voditeljka naaaaajstrasnije nabacivala wikleru, a ovaj nista jbt. Doduse, zaista je strasno izgledala sa onom nekom sminkom....

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Sinoc se ona voditeljka naaaaajstrasnije nabacivala wikleru, a ovaj nista jbt. Doduse, zaista je strasno izgledala sa onom nekom sminkom....

Chitao sam u Blicu da je zonfa da se Vikler lozi na Bosanku valjda?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mislim da su i jedan i drugi naziv za dobre picke tako da ovo drugo otpada :D mislim da je lambda sonda bosanka ili je ona jagodica a crnogorka lambda .. lol

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...