Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze nesto da bude izmedju one manekenke i skaja :D lol, gledao sam nesto na sajtu i inace............

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Koji su carevi Ajs i Skaj, ne verujem.

"Ima 6 banki i ovako je lud."

"Ko ? Milic ili Era ?"

"Obojica."

A tek pesma "Isprdim seee, u obrazeee"

[:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

AHAAHAHAHA KOJI LUDAK OVAJ ERA OBJASNJAVA :DDDD

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jebem mu mater :)

Ako cemo realno (aj da izuzmemo voditeljku iz cele price) oni matorci (zorica era milic) deluju 10 puta pametnije i obrazovanije od ove balavurdije. Devojke nevaspitane, momci mutavi, jebote bas jadno.

A ova dva repera imaju super fore, al za 13-godisnjake. Mada ocigledno je da vikler igra ulogu, decko ipak jeste pametan i duhovit, al jebiga mora da igra morona :) Mislim jebemmumisa, ako 2 30-godisnjaka jedinu umeju da vicu bljjj brrr i vutra vopi i tako to :)

Tako da i pored najbolje volje, preskacem da gledam i ovu sezonu :(

brate nemoj da pricas ako ne znas, ako si ikada slusao njihove pesme zna se da ne igraju nikakve morone i ne glume nista sem ono sto jesu.. kao prvo njihovi nastupi su tog tipa zezanja kao i sada... pre bih reko za ove ostale da se foliraju kao jaoo nemoj da si vulgaran blabla.. njih boli uvo takvi su kakvi su..

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jebem mu mater :)

Ako cemo realno (aj da izuzmemo voditeljku iz cele price) oni matorci (zorica era milic) deluju 10 puta pametnije i obrazovanije od ove balavurdije. Devojke nevaspitane, momci mutavi, jebote bas jadno.

A ova dva repera imaju super fore, al za 13-godisnjake. Mada ocigledno je da vikler igra ulogu, decko ipak jeste pametan i duhovit, al jebiga mora da igra morona :) Mislim jebemmumisa, ako 2 30-godisnjaka jedinu umeju da vicu bljjj brrr i vutra vopi i tako to :)

Tako da i pored najbolje volje, preskacem da gledam i ovu sezonu :(

omatorio si. realno

Bring It

Link to comment
Share on other sites

cekaj jel ti vidis sta si ti napisao?

Ne vidim sta je on rekao, a da nije tako? Likovi imaju 30 godina i repuju o pivu i vutri, ali bar pricaju o svom zivotu onakav kakav jeste... Ujedno je to i poenta repa, ali sad sam se setio da ti mrzis crnce i rep, tako da iskuliraj...

Link to comment
Share on other sites

brate nemoj da pricas ako ne znas, ako si ikada slusao njihove pesme zna se da ne igraju nikakve morone i ne glume nista sem ono sto jesu.. kao prvo njihovi nastupi su tog tipa zezanja kao i sada... pre bih reko za ove ostale da se foliraju kao jaoo nemoj da si vulgaran blabla.. njih boli uvo takvi su kakvi su..

Imaju po 30 godina, i kazem neke fore su im kul, ali generalno deluju usiljeno.

A da malo splitujem topic, aj sto ti ja nisam "brat", ali otkud ti znas kako zive ajs i vikler :rofl: Si bio sa njima u bajboku?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kako je omračio onaj jelenko dok je bio u ispovedaonici, kreten od čoveka.Mislim ona rečenica da je duhovit ali da neće da se ističe jer ih je već "previše" duhovitih ljudi u kući, ahhahaha, sam vrhunac je bio da ih on podstiče na to, brate...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fatso je u sustini rekao ono sto sam i mislio...

@longly

ma neka oni pevaju o cemu god hoce, da li ti realno mislis da su oni takvi i u privatnom zivotu?! to je isto kao kad bi rekao da ozzy osbourne u gajbu jede po jednog slepog misa za uzinu zato sto ih jede na bini...

jedno je stvarnost a drugo je soubiznis

tacno se vidi kod njih dvojice, imaju zesce momente kad su realni i normalni, al opet 5 minuta kasnije prave budale od sebe...

a ti si inace njihov mnogo dobar drugar i blejis sa njima svaki dan pa znas da su takvi i u privatnom zivotu...

a ako se zaista u privatnom zivotu i ponasaju tako...

@darko

ah... ah da...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pazi ne znam mnogo o repu i ostalo ali ajsa i njega gotivim bas zbog toga sto su tru uvek bili i ostali.

o kakvom soubiznisu ti pricas? ljudi zive u kotezu i verovao ili ne voze se i busom.secam se da sam ih jednom video pred neki njihov nastup kako bleje ispred trafike i cirkaju vops iz dvolitarke...i da onda je to gluma i soubiznis.

i pazi to,imaju momente kad su normalni? pa wtf si ti ocekivao? da vidis dvojicu kretena kako ceo dan ispijaju pivo kroz nozdrve?

israo si se sad sa ovim postom,relano :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa sve to stoji,ali brate nemaju oni ne znam kakav kes...pa da sad trebaju da ''glume'' gde god se pojave jer je to biznis.

niti su oni toliko popularni bili (pre ulaska u kucu vb-a). evo primer,sad ih cak zna i moja baba koja svakodnevno prati vb.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Likovi žive sasvim "običan" život, viđao sam ih kako cirkaju iz dvolitarke odmah iza fensi kafića, voze se do grada autobusom, igraju basket sa "nama ostalima", oblače se prosečno, sem što ponekad timbe navuče one reperske džakove na noge i to je to. Zajebavaju se boli ih k, ne govorim da tako treba živeti al samo se nadovezujem na Miča.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...