Jump to content

Recommended Posts

Ja vidim samo zealote kako jurišaju ispod njih, nema reavera. Al mi se sviđa kako Kolosusi ne jebu terenske prepreke, samo piće. Plus, što su tretirani kao vazdušna jedinica, sjajno.

Gledas pogreshan film ... rekao sam artworktrailer ( ono sa slikama ) sto se skida sa starcraft2 sajta . Pogledaj ponovo i na jednoj slici se vide kolosusi a ispod njih 3 crva ako ne gresim .

@de1 koletovo srednje ime je Immortal !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@pip

prochitajte na sajtu tychusov full dosije, a i u trejleru se vidi da ima ozhiljak od ranijeg noshenja oklopa....

elem, gross insubordination = odbijanje poslushnosti = vojni prekrshaj, on je bio marinac ranije...

@G

nije iskljucheno ali gameplay wise imati takvu jedinicu je malko brutalno =o)

also, scion je u pravu, slika iz artwork trejlera pokazuje 2 reavera i 1 old style dragoona ispod colosusa

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, cime da se human odbrani od 200 zerlinga samoubica :P

mislim kapiram da bi bili imba, ali ono mozda neki limit tipa max 10 komada, skupoca, vreme izrade i tako te finese, al zato da ima +5 na harizmu ;)

hocu neku cool jedinicu za humane a da isto tako izgleda :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sigurno ce svaka rasa imati svoju vrstu odbrane protiv eksplozivnih zerglinga (imba u gameplay filmu kad se kolosus popne na uzvishenje i nastavi da puca a zergovi pobegnu =o)) to sto mi trenutno sad za njih ne znamo ne znachi da ih nece biti =o)

verovatno suicide ling ima slabiji oklop i hp od obichnog

also mislim da reaperi imaju i veliku pushketinu za normalne encountere (vs terana i zergova) a da je shtoljpi opcija/secondary fire samo za protose jer ignorishu stitove

takodje suiciding je garant malo vishe na tech tree-u inache bi u early game bio preterano nebalansiran =o)

uostalno blizz nije za badava izbacio prvo protose a ostale dve rase skoro ne pominju ni po imenima jedinica ni po statsima - josh se balansira/premislja o svemu tome...samo se nadam da nece da bidne ko sa protosima u kecu, da su bili preterani tokom bete i onda u final verzsiji bili sakati za mp =o(

...do kog vec pecha =o))

Link to comment
Share on other sites

:) ma naravno, to su sve opcije, ja samo kazem sta bih ja ;)

ali i to sto kazes kada se kolosus popenje na visi teren i cepa zergove, odmah sam posmislio omg koji pwn! ... znaci kakvo ludilo da svaka strana ima takve dve tri cake ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@pip

prochitajte na sajtu tychusov full dosije, a i u trejleru se vidi da ima ozhiljak od ranijeg noshenja oklopa....

elem, gross insubordination = odbijanje poslushnosti = vojni prekrshaj, on je bio marinac ranije...

@G

nije iskljucheno ali gameplay wise imati takvu jedinicu je malko brutalno =o)

also, scion je u pravu, slika iz artwork trejlera pokazuje 2 reavera i 1 old style dragoona ispod colosusa

Onda je u pitanju neki drugi trailer, ja imam neki od 02:10, isto sa masom artworka i gameplaya i baš na 45 sekundi se vide 4 kolosusa, masa zealota i 2 ove nove jedinice što liče na droideke kako napadaju terransku bazu.

Extra je ovo za Tychusa, sigurno će biti jedan od heroja u kampanji, ja mislio neki generički rmpalija samo za potrebe trejlera. Dobar mu CV [:D]

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Takodje ako pazljivo gledate artwork trailer u onom masovnom fajtu gde zelinzi napadaju protosovsku expanziju sa 3 photon cannona i malo zealota mogu se primetiti i 2 jedenice koje neodoljivo podesecaju na svima nam drage High templare . Ako pazljivo zagledate na gornjoj strani kod ona 2 bliza photon cannona moze se videti nesta sto neodoljivo podseca na psionic storm <3 :P !

Onda je u pitanju neki drugi trailer, ja imam neki od 02:10, isto sa masom artworka i gameplaya i baš na 45 sekundi se vide 4 kolosusa, masa zealota i 2 ove nove jedinice što liče na droideke kako napadaju terransku bazu.

Extra je ovo za Tychusa, sigurno će biti jedan od heroja u kampanji, ja mislio neki generički rmpalija samo za potrebe trejlera. Dobar mu CV [:D]

Cini mi se da imas isti trejler samo neku skracenu verziju ... prelistaj josh malo , radi se o slici , tj bash artworku a ne onim medju gameplay scenama !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Checked, to je to, zato sam se i istripovao jer sam mislio da je u gameplay animaciji koja ide odma posle te slike.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kole, ne mislim da Reaper-i imaju pistolje koji probijaju protoss shield, vec da su samo gadjali Immortal-e. Immortal-ima se shield pali samo kod zescih napada, od Siege tank-a npr., kao sto kazu. Kod obicnih napada ne.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se . Taj stit se pali samo pod udarom jacih napada ...tako sam ja bar skapirao .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hmmm....ondak mi se pomeshalo par stvari kanda...moracu opet chitanje svega ispochetka ;o))

za pipa - ono sto zhelish da vidish je slika koja se pojavljuje u 44. i traje do 46. sekunde tog trejlere od 2:10, tj ide neposredno pre tog gameplay footagea...

Link to comment
Share on other sites

OK ljudi ...

Nego da mi pocnemo o nekim malo ozbiljnijim i konkretnim temama .

Dakle gde je najsigurnije da se naruchi colectors edition ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Meni roka ovaj manji na 12-15 kbs sa 128 wirelessom od lokalnog provajdera iz prkosave ... tako da je sasvim pristojno ... bar ovaj manji fajl .

Verujem da nema razlike izmedju manjeg i veceg fajla sem u kvalitetu video formata ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na 98mb od 268, upload mi ide 20kb/s a dl mi je 10kb/s sramota :(

Name					  RX Rate		 #   %	 TX Rate		 #   %

eth1					  11.69KiB	   21		 19.37KiB	   28

eth1					  11.69KiB	   21		 19.37KiB	   28

eth1					  10.90KiB	   26		 18.48KiB	   28

eth1					  10.90KiB	   26		 18.48KiB	   28

eth1					   9.04KiB	   23		 16.04KiB	   27

eth1					   9.04KiB	   23		 16.04KiB	   27

A imam 768/196 :(

Link to comment
Share on other sites

nisi dobro povezao 512 sa 256 :P

btw negde sam nasao da se igra radi od 2003. godine tako da je mozda dobijemo ranije nego sto se cini Onom-koji-nikad-ne-gresi i koji ima svoj Random Facts topik :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam u sebi rekao Yeeeeeiiiiiii (kao u filmu fredi je pipan kad je onaj mali pitao tatu jel mogu da pojedem parce torte tata .. naravno sine rodjendan ti je .. sin : Yeeeiiiiiiii tata: Yeeeeeiiiiiii ......

Link to comment
Share on other sites

znam ja otkad se igra pravi, no da se ne ponavljam...blizardova alfa...trenutak najavljivanja...chekanje... ;o)))

a nesto mi se ne kachi da skidam gameplay film sada, ionako je to ovo sto je neko je okachio rascepkano na 9 delova...zato i nema smisla skidati ga u manjoj razoluciji =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...