Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I mene ta jedna jedinica podseca ne heroje, ali dali ce mothership moci da se upgrejduje nesto nalik budzenju sa itemiam samo u ovom slucaju sa nekim dodatnim laserima i sl, to je pitanje. Nije mi jasno ste se toliko ljudi plasi heroja, zar ne bi sc2 trebao da ima sve sto ima w3 i plus jos novih poboljsanja!?

Link to comment
Share on other sites

Pa Tychus je viđen za nekog novog Džima Rejnora (a valjda će bi i njega [:D] )

"Thiiiis is Jimmy..."

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Na veliku zalost Excitabo-a Blizzard je naglasio da zeli da potpuno odvoji svetove WC-a i SC-a i da te dve igre treba da presdstavljaju dve razlicite grane i pravce RTS-a.

Tako da heroja nece biti u SC2 to je sigurno.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Srbo nemoj si nub :D. Njih nije bilo u multiplay igrama, samo u kampanji :).

Btw Kole ne hvala, bilo je raznih retarda i u vreme kada je SC bio popularan. Dosta sam se nalgedao, da ne kazem namoderisao, takvih :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije topic o tome da li je StarCraft:BW bolji od WC3-a (iako jeste, za mene [:)]). Tu temu necu dozvoliti opet jer je bila vec 10 puta na ovom forumu a bogami i na WC3 forumu.

Ako neko nastavi na tu temu obrisacu i taj post i ove prethodne, koje cu za sada ostaviti jer nije josh uzelo maha pa nema bash i poente da brishem :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ufufuf al ste se raspisali...net me nesto zeza sad tako da ostavljam kolegi voji da pobrise nepotrebno...a kole, naravno da ja brinem o faksu, evo danas sam stigao vec da dobijem 10 iz psihe, da odem do ade, napijem se i vratim u sd:)

btw, nadam se da ce vratiti i ostale karaktere iz sc-a, a ne samo saru i zeratula...ocu bre artanisa i dzimija baju rejnora:)...a lepo bi bilo kad bi jos jednom rezrektovali feniksa:)

btw, topic se privremeno zatvara dok pobrisem sav trash...hvala

edit, topic has been purged:)...svim akterima ovog nemilog dogadjaja se podize warn, a ubuduce ce biti banovani na 7 dana...hvala

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ko je bio selektivni purger? :O

no,

da li je utvrdjen datum izlaska nove igrice?

jel znate kad ce na sajt staviti nove karaktere da vidim junite od terana i zergova? hmm

Koje igrice?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ah, ne, to je 'video igra' ROFL:)))

kuzmanovicevci:

'igrica' je sleng koji oznacava video igre, niko ne proziva vasu igricu kad je naziva igricom...

sto se stardze tice, brate, nemojte mi to raditi, na kraju cu se ubiti ako ne izadje ove godine, vise me vi ovde hajpujete nego blizzard:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, sta glumite pecurke:)

zna se zasto se kaze igrica i da to uopste nije u smislu deminutiva, kao sto sam i napisao, ali ste iskulirali...

mislim, ja igrice koje mnogo vise gotivim i koje su mi licno bolje od sc takodje zovem igricama...

to ne znaci da to i vi treba da cinite, ali nemojte da smarate, mislim ajmo sad imati pet godina svi...ja vas ne smaram sto kazete 'igra', a ne 'igrica', a mozda se ja daleko vise smorim kad vidim 'igra' nego vi kad vidite 'igrica'...

aj sad uzmite da me jebavate sto pricam 'taj rad' umesto 'u redu'...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pretvara se u napushavanje dakija koji misli da ima nesto da trazhi ovde...+ doolio koji reshava da brani dakija iz misterioznih razloga, stvarno shta mu bi

a Lazhe ne brini, topic ce krenuti u normalnom pravcu za samo 4 nedelje nakon e3 kad bude novih podataka o igri, do tada samo laprdanje, sta cesh =o/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...