Jump to content

Recommended Posts

@TUP I GEEK

Cekaj ... a sta ti stvarno hoces sa pricom ? MIslim na foru ti imas kao neku konstruktivnu ideju kako bi to trebalo da se radi ? Sobzirom da definitivno najbolje price po meni su u SC1 .

Lol pa ti uopste nisi pazljivo citao sta sam pisao, tj skroz si promashio poentu. To je kad se ljudi uvek osecaju prozvanim cim je reply na njihov tekst...

Ovako: Hocu da kazem kako im je za pricu, skrpte tj kampanju potrebno relativno malo vremena, jer se sve stancuje kao na traci. Da li je to dobro ili loshe, zabole me, meni je prica u sc1 super i ne bih imao nikakvih zamerki da bude nesto slicno i sada, cak stavishe, to je najbolja prica u nekoj igrici ikada (izbegao bih ovde samo poredjenje sa fallout1 i 2).

Blizzard aims towards a different experience than WarCraft 3, which means: no creeps, no hero system, less emphasis on micro.

Units attacking from higher-ground will not be revealed to the target player.

Imba! Konacno, jeste wc3 mnogo dobra igra ali meni je sistem bez heroja i preteranog mikra jedinica mnogo drazi

Prosto je to neka osnovna novina, neki minimalni osnov da bi mogao da kazem "da ovo jeste SC II", a ne nova expanzija za keca u 3D-u.I kao shto rekoh negde, mogli su bar izgled intefejsa da promene...

Interfejs ce srediti sigurno, ovo je samo za ove njihove test verzije. Pitanje je samo koliko ce noviteta biti u vezi interfejsa.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha ok sorry istripovao sam se da ne volis staru pricu :) sto bi bilo malo glupo jelte :)

elem ... sto se tiche interfejsa ja volim stari interfejs , sto se mene tiche samo ga treba nadograditi .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

samo jedna stvar ... ove gluposti oko interfejsa tipa da ne bi trebalo da mozes da selektujes vishe zgrada i recimo kao u wowu da tabujes izmedju jedinica istog tipa koje si selektovao da bi igra bila vishe "pro" je toliko debilno koliko traziti i da figure u sahu budu teshke 5 kg da bi shah bio vishe pro i da bi zahtevao vishe "skila" ...

Mislim ljudi gde je mozak

BRE ! .

ajde vrati se na kanter strajk.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

OMG!

We left the best thing for the last. Traditionally, Blizzard was always announcing titles years before they will come to life. My first touch with World of WarCraft happened on ECTS in 2001, first touch with Diablo II and its add-on came during E3 and ECTS 2000 and so on. But now, StarCraft II is not being announced year or two prior to release. Blizzard has stated that the company will release this game in October of this year.

http://theinquirer.net/default.aspx?article=39724

Link to comment
Share on other sites

ajde vrati se na kanter strajk.

Ako bi morao da se vracam vratio bi se na Q3 ili eventualno na UT ... kakav LOLSTRAJK. L3P !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i da

http://sclegacy.com/features/evolution.php

lektira za lozhane

sutra popodne dule testira sve dal ste prochitali gradivo!

dule ce sutra popodne moliti profu da mu odlozi ispit posto nista nije ucio zbog sc2 hajpa:)...ali nema veze, imam poverenja u tvoje poznavanje materije:)

ne verujem:)

btw, jedva cekam da cujem izjave i komentare jedinica, nadam se da ce biti kul kao i u kecu:)

btw2, i dosta s time moj tata je jaci od tvoga...posto kolege voje nesto nema ovlascujem koleta da vas sankcionise u mom odsustvu:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

khm

ili

never happened

ili

didn't happen

trece nema (i da, vac sam ti ovo pisao na wow forumu, da sam ovde mod bio bi brisaT zbog nedostatka zhelje za obrazovanjem)

i naravno da je hoax, em sto je inquierer zhuta novina em sto najavijivati igru sa "when it's done" i onda 2 dana kasnije reci timeframe je smeh

Link to comment
Share on other sites

stvarno:)))

koji ste carevi sa tim pr0 radovima tipa 'zasto su ubacili n00b skrolovanje misem kad se zna da je pr0 skrolovati sa shift+ctrl+dole nazad dole napred A B gore gore Start B C C nazad nazad Z'...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne verujem da ce biti oktobar ove godine, teshko da ce blizz da izbaci 2 naslova iste godine (TBC i SC2), verovatno sledece pred kraj ko shto kaze kole, za desetogodishnjicu prvog dela.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne verujem da ce biti oktobar ove godine, teshko da ce blizz da izbaci 2 naslova iste godine (TBC i SC2), verovatno sledece pred kraj ko shto kaze kole, za desetogodishnjicu prvog dela.

jbg, jedino ako tako veštački budu odlagali... lepo kažu da rade na igri još od izlaska frozen throna, četri godine koji kurac [:(]

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne verujem da ce biti oktobar ove godine, teshko da ce blizz da izbaci 2 naslova iste godine (TBC i SC2), verovatno sledece pred kraj ko shto kaze kole, za desetogodishnjicu prvog dela.

mislim da je kole rekao da ce 2009. da izadje :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma, gotova je igra, sad će im samo trebati 2 godine da izrenduju sve te bolesne sinematike [:D] Tako je bilo sa Diablom 2, u trenutku kada se pojavila igra nije bila tehnički top-notch za to vreme, al su animacije mogle komotno u bioskop.

Bog te *ebo, sad sam skin'o "Hell, it's about time" trailer (i to preko dial-upa!! [:D]), nezdravo, od ovog može da se rikne.

Najjača mi fora (pored toga što regrutuju robijaše) su prekrižene crtice na delu opreme kod ruke, kao skinuli upotrebljavani armor sa neko ubivenog jadnika i nabacili sledećem.

I kad se marinci postroje sa pucama, a nuke u pozadini..... [:p] [:p] [:p]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ma blizzard ftw bre .

Inache u artworkcinematicu 00:45 vide se "Crvi" tj reaveri kako gmizu ispod Kolususa !!!

LOL :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja vidim samo zealote kako jurišaju ispod njih, nema reavera. Al mi se sviđa kako Kolosusi ne jebu terenske prepreke, samo piće. Plus, što su tretirani kao vazdušna jedinica, sjajno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja u trejleru vidim da ce humani imati jos jednog pesadinca koji nije prikazan u gejmpleju, mislim to moraju biti neke veteran/elite baje, mozemo da zakljuciomo da em mogu da skachu em nemaju pistolje vec velike puce :) em da su nekoj vrsti adv. power amora mk2 :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...