Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ubacen neogranicen select jedinica...bullcrap

ostatak izgleda da ide u pravom smeru

Zalice se koreanci samo tako za ovo, mada ja mislim da je to uradjeno zbog toga sto ce biti vise jedinica i bas bi morao da baratas sa 5-6 grupa sto je zajebano :)

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

- u samom blizardu kazhu da je igra u "pre-alpha" fazi

- svi znamo koliko treba blizzu da finishira proizvod

- niko nigde nije rekao da ce ova grafika biti u finalnoj igri, sve je i dalje u stanju fluxa

- samim tim misliti da mogu da izdaju igru na 10. godishnjicu keca (za manje od godinu dana) ili za xmass 2008 je za moje standarde preoptimistichno, naravno svi se nadamo da ce izaci ranije ali istorija nas uchi drugachije...

e da duleH

jel si pod "Skinuo sam gameplay film" mislish na ono youtube/cam snimak? posto na official sajtu pishe i dalje coming soon za gameplay movie

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se malo razocarao sto nece biti nova rasa. Koja je onda bila poenta one secret misije kad vodis Zeratula na nekom napustenom mesecu i otkrijes eksperimentisanja i ukrstanja rasa, sto je vodio onaj Duran koji nije ni zerg ni human, nego po njegovim recima predstavlja silu mnogo jacu od svih njih tu sto su se prchkali. Cvrc!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ljudi imaju pogreshnu percepciju o razmeru starcrafta, on se deshava samo u jednom sektoru galaksije koji je prilichno daleko od Zemlje...tako da kerrigan ne dominira celom galaksijom, samo tim delom iste...sta se sve nalazi izvan opisanog game universea je na blizzardovim scenaristima da ubace kad im se tjefne =o)

also, bolje imati delikatno balansirane 3 rase nego razvaljene 4...+ sto ne sumnjam da ce u vishe trenutaka tokom kampanja biti barem pominjanja drugih rasa/frakcija sem ove 3...samo ako budu u igri bice npc zbog balansa...

Link to comment
Share on other sites

NJaravno cak i kerigan masta da bude kole jednog dana....zato i vezba da nosi stikle i gazi njima

Hvala

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma sta vam je ljudi kakve 2 godine, vidite da je 90% uradjeno, osecam da cemo za koji mesec imati betu a gotovu igru za 6 meseci do godinu dana. Vidimo da jedinice josh nisu smisljene, ali grafika je odradjena i izgleda odlicno, prica je pretpostavljam smisljena, ostaje da se smisle jedinice, izbalansiraju i beta je vec tu, posle se par meseci rade ispravke, nastancuju kampanje i vozi. Kad imash engine kompletan dalja izrada nece biti mnogo komplikovanija od starcrafta 1....

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

LOL ? Burazeru ... ovo se vidi da ima posla uzasno da se radi na igri ... kraj 2008 pocetak 2009 minimum .

Sto se tiche cetvte rase ... ja sam 99% siguran kao i Kole da ce se pojavljivati nova rasa/e u kampanji ... ali jednostavno u multiplejer se nece ubacivati cetvrta zbog savrshenog balansa koji jure iz keca sto je vishe nego pametan i pravi potez .

Takodje sto se tiche rotiranja kamere ... kapiram da bi najbolje reshenje bilo da se u singplayeru ostavi otkljucana kamera do nekog stepena a u multiju da bude zakljucana kamera kako i treba da bude .

Inache za sve vas koji govorite sranje je ovo sranje je ono ... kao sto rece onaj batica iz blizzarda , sve sto vidite ovde nije konachno" .

Tako da ne brinte se sve sto je sranje bice sredjeno .

ffs stop beeing punkz and be happy !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kolko ja znam Blizzard nikada nije štancovao kampanje.

Starcraft1 je imao najbolju fabulu ikada, ništa Warcraft, ništa Diablo. Treba to dostojno nastaviti, a da ne ispadne priča u fazonu Matrix 3

U potpunosti se slazem da je sc1 imao najbolju pricu u bilo kojoj igrici, ali sve se to radi po kalupu, heroj prvi, neprijatelj prvi, heroj drugi, izdajnik prvi, heroj treci, neprijatelj drugi, izdaja prva, preokret prvi, heroj cetrvrti itd... Prica je bila super jer je okruzenje odlicno (protosi, space marinci i zergovi) i ocigledno su imali nekog talentovanog baju da im pishe to, ali kako god prica cak i u starcraftu 1 je bash nastancovana. Kad naprave 10 misija kazu baji piscu e sutra pravimo taj i taj nivo, smisli nesto. Da ne spominjem ceo brood war, znaci samo smisljaju nove stvari po randomu. A WC3 isto, samo sto je u njemu prica mnogo loshija, takodje i wow koji se nadovezuje na njega.

Znaci da se prica i kampanje smisle ne treba nikako vishe od mesec dana, mozda josh malo duze da se te misije lepo izskriptuju i snime glasovi junaka. Cak sta vishe verujem da ce prica u starcraftu2 biti isto super kao u prvom, ali radice je kao i sve ostalo, repeat izmsli misiju until sve kampanje zavrshene.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ljudi imaju pogreshnu percepciju o razmeru starcrafta, on se deshava samo u jednom sektoru galaksije koji je prilichno daleko od Zemlje...tako da kerrigan ne dominira celom galaksijom, samo tim delom iste...sta se sve nalazi izvan opisanog game universea je na blizzardovim scenaristima da ubace kad im se tjefne =o)

also, bolje imati delikatno balansirane 3 rase nego razvaljene 4...+ sto ne sumnjam da ce u vishe trenutaka tokom kampanja biti barem pominjanja drugih rasa/frakcija sem ove 3...samo ako budu u igri bice npc zbog balansa...

Mislim da ce ubaciti josh jednu rasu u expansion. Zvuchi logichno, zar ne? :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja kako sc2 izgleda. Samo se nadam da nece smoriti sa gameplayom i staviti one gluposti kao u wc3, da mozes da selektujes vise gradjevina i da autocastuje magije.

zashto su to gluposti?

ok u prvoj verziji je bilo retardirano

sedi sad i igraj war

videcesh da ima sve smisla

nemojte da pljujete war 3. odkako je izashao tft i odkako su se iscimali da izbalansiraju igra je totalno dobra. mozhda ne koliko sc ali...

Kampanje su smisljene i cela prica je vec smisljena odavno sada samo treba to napraviti i kraj price, ja mislim da su oni skoro sve zavrsili sad rade samo na doradjivanju da bude profi i to je to :)

care, pricha nije smishljena

kojom logikom si doshao do tog zakljuchka

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

care, pricha nije smishljena

kojom logikom si doshao do tog zakljuchka

Koliko se ja secam oni su pricu napravili jos posle BWa, rekli su da imaju nastavak price, ne znam da li prave novu verziju.

Sto se tice tog selektovanja jedinica to ce mozda moci da se iskljuci, treba prvo probati igru pa videti da li je to stvarno bilo potrebno ili ne.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

jaoooo

terate me da vas psujem i vredjam vam inteligenciju i garderobu i frizuru i familiju i njihove kucne ljubimce ko da sam mohi

znachi

pishe da je igra u pre-alfa fazi

ne pishe da je igra 90% gotova

i onda ko je ovde lud/van kontakta sa realnoshtju?

uostalom

da je igra danas, 20 maja, gotova 250%, kao sto nije

oni bi chekali vishe od godinu dana sa releaseom da hajpuju/prichekaju da wow izgubi malo vetra u jedrima - jer ko igra sc2 po ceo dan ne placa pretplatu za wow!...i ne pomishljajte da oni ne razmisljaju o tome 'cause they do...

pogotovo pricha da prave prichu/kampanje formulaichno

chak i da to rade, to njihovo formulaichno je promiljeno 10000 puta, ne budite smeshni, ako ste 98me igral sc1 sa 12 godina sad imate preko 20 molim vas malo ozbiljnosti pre upotrebe tastature...

srbo sto se tice 4te rase...

sve jedinice iz brood wara su POVUCHENE iz originalnog SC da bi posle bila "ubachene", slichno su radili i sa wc3 i sa wowom, tako da ako prave nesto full novo pravice ga sad odmah, a morhaime je rekao "samo 3 rase"...a svi znamo da moramo verovati blizardu... "davitelj me ne bi lagao!" =o))

ja na to gledam kao na bentuze i kadeshije iz HW - napraviti imba rasu da bude PC je jako teshko, ali ako je stavish da je NPC onda je sweet jer doprinosi i prichi i atmosferi

ono, somewhere down the line sigurno ce staviti 4 ili cak 5 rasa ali koji ce to SC biti samo korejski psykeri znaju ;o))

i da

http://sclegacy.com/features/evolution.php

lektira za lozhane

sutra popodne dule testira sve dal ste prochitali gradivo!

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja secam oni su pricu napravili jos posle BWa, rekli su da imaju nastavak price, ne znam da li prave novu verziju.

Sto se tice tog selektovanja jedinica to ce mozda moci da se iskljuci, treba prvo probati igru pa videti da li je to stvarno bilo potrebno ili ne.

ako imaju prichu onda ih to ogranichava da prave igru kako hoce

kao shto su "imali prichu" za war3 da bude 5 rasa pa su na kraju imali prichu za 4 a peta se tu i tamo pojavljivala

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

samo jedna stvar ... ove gluposti oko interfejsa tipa da ne bi trebalo da mozes da selektujes vishe zgrada i recimo kao u wowu da tabujes izmedju jedinica istog tipa koje si selektovao da bi igra bila vishe "pro" je toliko debilno koliko traziti i da figure u sahu budu teshke 5 kg da bi shah bio vishe pro i da bi zahtevao vishe "skila" ...

Mislim ljudi gde je mozak

BRE ! .

@TUP I GEEK

Cekaj ... a sta ti stvarno hoces sa pricom ? MIslim na foru ti imas kao neku konstruktivnu ideju kako bi to trebalo da se radi ? Sobzirom da definitivno najbolje price po meni su u SC1 .

Blago meni opet ja .

Evo sa sclegacy.com

Update 2: GameSpot published 2 long articles after sitting in a panel with different developers of the game. The articles supply lots of new information:

Story:

StarCraft 2 story takes place 4 years after the events of Brood War.

The UED forces were destroyed by Kerrigan's armies (though a few surviving companies may still be around somewhere).

The Xel'naga will figure into the story "in a rather epic tale."

The Terran faction in the game will primarily consist of the "evil empire" of the Terran Dominion.

The planets Char and Braxis ("Braxis Alpha") are coming back, along with new ones (such as Belshir, a Protoss jungle world).

Gameplay & Units:

Blizzard aims towards a different experience than WarCraft 3, which means: no creeps, no hero system, less emphasis on micro.

Units attacking from higher-ground will not be revealed to the target player.

High Templars and Psi-Storms will be in the game.

No plans for naval combat.

Art:

The graphics of the game will be based on DirectX 9 (incase some of you worried about a Vista-only version).

The new map editor for the game will be called "Scumedit".

Starcraft II's units will have multiple "move cycle" animations so they don't all move in unison with the exact same frames of animation.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

oni bi chekali vishe od godinu dana sa releaseom da hajpuju/prichekaju da wow izgubi malo vetra u jedrima - jer ko igra sc2 po ceo dan ne placa pretplatu za wow!...i ne pomishljajte da oni ne razmisljaju o tome 'cause they do...

Ovde mislimda gresis da ne igraju ista ciljna publika wow i sc. Cak i war3 i sc nemaju identicnu publiku.

Link to comment
Share on other sites

Meni je odmah palo na pamet da chuvaju pojavu chetvrte rase za exp. kao shto neko reche,i normalno je da govore kako netje biti 4. rase ukoliko planiraju da je plasiraju sa exp. setom,jer ne bi onda imao smisla.

Prosto je to neka osnovna novina, neki minimalni osnov da bi mogao da kazem "da ovo jeste SC II", a ne nova expanzija za keca u 3D-u.I kao shto rekoh negde, mogli su bar izgled intefejsa da promene...

EDIT:Inache ni meni se ne svidja sva ta zbijenost i fragmentalnost kod mapa,ali sachekajmo da vidimo kako to izgleda kad se stavi na hard,kad nam dodje pod ruke...ako me razumete :)

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...