Jump to content

Recommended Posts

vot simz tu bi jor bogl?

"Once a gateway has been established, it can be reconfigured to an even more remarkable device: a warp gate. Functionally a warp gate is similar to a gateway in that both devices open a spatial rift. However, protoss forces moving through a gateway must emerge in close proximity to the structure, whereas those summoned via a warp gate can be projected to any part of the battlefield that lies within the psionic matrix.

When used in combination with the mobile phase prisms, warp gates allow the protoss unprecedented flexibility in their force deployment. Warp gates can transport protoss warriors directly to the front lines, instantly send defenders to a beleaguered outpost, or rapidly build up attack groups in unexpected sectors. Enemy commanders must be constantly on the lookout for phase prisms penetrating their defensive zones or they can quickly find an entire protoss army deployed on their doorstep."

dakle ono u demou nema veze ni sa kakvim kuldaunom nego je samo hteo da ima vecu psionichku zonu da mozhe u pravilnom pravouganoiku da diplouje svih 12 jedinica =o)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drugari ne znam da li vec znate no evo jednog zanimljivog linka

http://games.slashdot.org/article.pl?sid=0...11&from=rss

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Dakle

Protosi mogu da teleportuju gotovu jedinicu gde god hoce gde je pokriveno pilonima , tj njihovom energetskom mrezom . Prilikom teleporta mogu da biraju jedinicu koju ce da manifestuju na bojnom polju . Taj teleport ima cooldown i on se stackuje za sada se ne zna naravno koliko puta ... ali je mogao da teleportuje 12 zealota dakle minimum 12 puta se stackuje trenutno .

Fora sa phase prismovima je sto oni projektuju isto energetsko polje kao i piloni ... dakle oni emuliraju pilone bilo gde na mapi za odredjeno vreme tako da mozes da teleportujes jedinicu iz warpgatea kod phase prisma kao da imas pilon na tom mestu ... dakle pokretna entergetska mreza sa direktnim teleportom iz warpgatea .

Kole verovatno su koristi 2 PPa u demou da bi mogli da razvuku jedinice ... dakle cisto estetske prirode .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sad sam konvertovao cinematic trailer u Philips 3D format i odgledao na 42" 3D LCD ekranu u full 3D HD formatu - mogu samo da kazem:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! [:p][:p][:p]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

nije sto je majka rusija netgo sto je srba imbaH =o)))

damg i'd pay good money to see that =o))

scione brate a sta sam ja rekao nego da je koristio 2 prisma samo radi rasporedjivanja jedinica?

also mora gateway da se upgraduje u warp gate da bi to moglo da se radi bilo gde...

i ok je to sto mozhe jedinica koja se upravo finishira da se stvori bilo gde, ono sto je moj point je da li jedinica koja je vec napravljena mozhe da se TPuje i koliko brzo? jer ako mozhe, i ako je taj kludaiun ista ispod 10 sec onda je protis imba jer mozhe sem maina na 3 mesta na mapi da napravi po 2 gatewaya, upgrade to warp gate i shetanje po mapi kako oce =o)))

Link to comment
Share on other sites

Vidim da si to rekao u drugom postu koji sam preskocio ... odgivarao sam na onaj prethodni :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

vot simz tu bi jor bogl?

"Once a gateway has been established, it can be reconfigured to an even more remarkable device: a warp gate. Functionally a warp gate is similar to a gateway in that both devices open a spatial rift. However, protoss forces moving through a gateway must emerge in close proximity to the structure, whereas those summoned via a warp gate can be projected to any part of the battlefield that lies within the psionic matrix.

When used in combination with the mobile phase prisms, warp gates allow the protoss unprecedented flexibility in their force deployment. Warp gates can transport protoss warriors directly to the front lines, instantly send defenders to a beleaguered outpost, or rapidly build up attack groups in unexpected sectors. Enemy commanders must be constantly on the lookout for phase prisms penetrating their defensive zones or they can quickly find an entire protoss army deployed on their doorstep."

dakle ono u demou nema veze ni sa kakvim kuldaunom nego je samo hteo da ima vecu psionichku zonu da mozhe u pravilnom pravouganoiku da diplouje svih 12 jedinica =o)

uspeo si da sve shto sam napisao shvatish pogreshno

bravo

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

martin je upravu a realno to je imba zabodem pilon ispred expa ispred maina ispred drugog expa i napravim 15 gateova stavim 5 relej na exp 5 u main 5 na drugi exp i idemo :)

ali IT WAS ABOUT DAM TIME :) marinci su tu i medici i idemo dodjite vladoici :D:) svi

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

auh kako dobro zvuche sve jedinice na onom najvecem i najkvalitetnijem gejmplej snimku ... zomg... samo da klikces non stop na njih dok ne zadovoljish tu neku perverznu zelju :P

btw srbo poshalji nam neku fotku tog chuda kako vrti starcraft, cisto da zamislimo kako treba taj trii-dee monitor :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ej a kolko sam skontao iz trejlera i zergovi sad imaju nekog crva umesto nydus canal, koji verovatno moze svuda da se spawnuje i sprovuce svoju bracu

Nydus kanal sada izgledao kao taj crv ... samo sto ocigledno moze da se pravi van creepa .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa i u sajber tehnickom tripu je sigurno sareno kada krenu laserima i granatama da se biju i da eksplodiraju ljudi end vozila raznih tehnologija:))) mozda i sarenije od dvadesetak likova koji se prangijaju magijama:)

sto se mene tice, ne mora da bude ozbiljno, samo da ne bude konfuzno i presareno, tj moze i presareno ako nece uvoditi konfuziju, ali kontam da je to nemoguce:)

sto se tice knjizica, brate, uspeo sam da procitam dvaes, mozda i tries (ali ajde da ne preterujemo) stranica od gospodina salvatorea (a onda sam morao polu-spontano to da sperem karamazovima:))), tako da mislim da nije nikakav problem citati tu starkraft beletristiku:)))

edit: kreten, citam pretposlednju stranu i odgovaram, al dobro, neka ga sad:)

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

auh kako dobro zvuche sve jedinice na onom najvecem i najkvalitetnijem gejmplej snimku ... zomg... samo da klikces non stop na njih dok ne zadovoljish tu neku perverznu zelju :P

btw srbo poshalji nam neku fotku tog chuda kako vrti starcraft, cisto da zamislimo kako treba taj trii-dee monitor :)

Mogu da vam poshaljem fotku, ali 3D efekat necete videti poshto je kamera jelte single view, a ekran je pravljen da se gleda u autostereoskopiji, tj. ochima.

Jeli, može li Porše da se kupi za cenu tog 42inch 3D monsturma, ili samo BMW?

Ekran koshta ~15000 evra.

sta je 42inch 3d?

mislim sta je 3d tv?

To je ono sto ce u Srbiju da stigne pred ulazak u EU lol ! SF bato

http://www.business-sites.philips.com/3dso...bout/Index.html

BTW, predlagao sam Comtrade-u preko burazera ove ekrane (dodushe ne 42" a 20" za igranje) i nisu se neshto zainteresovali (ili moj burazer nije ni pitao).... 20" lcd monitor koshta ~2000 evra trenutno.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sretja vasha da je dule ozbiljan chovek koji vodi rachuna o svom fakultetu =o)

no dobro, kad dodje kutji pre nego sto izadje da se napije i nakon sto obrne sc i bw kampanje doci ce ovo da obrishe nadajmo se

inache do e3 i kraja juna = nema torije ikakav novi info (koji nije lazhan) da se pojavi....

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da su mozda trebali da ubace da postoje heroji kao u w3. To donosi mnogo novih taktika, plus itemi itd. Mozda sam ja navikao na w3 pa mi se zato cini tako, ali mislim da bi sc2 time bio samo obogacen.

Edited by Excitabo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...