Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta ces ti onda ovde dei...jebote, stvarno ste nemoguci...ali ajde, posto je ovo sc2 topic progledacu vam kroz prste sve dok ne se ne hejtujete/flejmujete/svadjate...ili dok mi ne sjebete topic nacisto...a onda cu popizdeti i banovati vas sve sa sc foruma i to ne na 7 dana, nego dok ne izadje sc2...mrtav sam ozbiljan...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

aaa nenene dule, ima da sedish i trpish! pa nismo neo i ja najgori od sve dece da trpimo psiho teror vec preko 2 godine

moderishi forum, brishi postove, upozoravaj, ali banovanja nema...mis'im, necesh amputirati iznad kolena za urasli nokat...ma koliko pimamvljivo bilo s' obzirom da su dakijev i de1jev nokat u pitanju ;oP

Link to comment
Share on other sites

E zamolio bih neke od isqusnijih (prvenstveno kola) da kada bude nabavljao sc2 da nabavi i meni 1 poshto kesh mi nije frka a ja sam to necu uzeti sigurno dugo(ne znam da se snadjem)... a volim sc PREVISHE ...

igrao sam ga premnogo kao klinac i napravio sam dobrih uspeha po turnirima i jedva cekam sc2 :D:D:D:D:D

@kole

ja sam junkev burazer da ne bude da cimam nekog ne poznatog coveka :D (upoznali smo se na RHH)

POZ svima koji me se secaju iz bw :P

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije topic o tome da li je StarCraft:BW bolji od WC3-a (iako jeste, za mene [:)]). Tu temu necu dozvoliti opet jer je bila vec 10 puta na ovom forumu a bogami i na WC3 forumu.

Ako neko nastavi na tu temu obrisacu i taj post i ove prethodne, koje cu za sada ostaviti jer nije josh uzelo maha pa nema bash i poente da brishem :).

obrishi sebi post ;) "nemojte da komentarishete wc3 i sc, ali ipak sc je bolji" ;0))))

Ne mozesh da poredish pozorishte i holivudsku produkciju, svaka ima svoje chari i kvalitetna je na svoj nacin.

Elem, svidja mi se sto su ubacili josh aoe jedinica, koliko vidim i kruzeri napadaju nekoliko meta u isto vreme, nadam se da netje ubacivati chance on hit sranja, to bi ubilo balans u igri.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

SC je najbolja igra svih vremena ... Tako da ono :)

Muci nas blizzard cekanjem standardno .

BtW: Ne mogu sada da linkujem ali mislim da sam negde procitao da bas zele da razdvoje sc i war3 univerzum tj da izbace sve rpg elemente iz starcrafta ... tipa chance on hit xyz-xyz dmg done itd ... sto je naravno super :P .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

predlazem da otvorimo jedan offtopic sc2 topic na kome cete moci da sernjosete do mile volje, a da zvanicni topic ostane samo za normalnu pricu i vesti...videcu sta cu da uradim, sad nazalost nemam vremena, palim za bg, pa ostavljam kolegama da se pozabave time...ali to ne znaci da neki nece biti banovani sa sc foruma na duze vreme...dei, ti si za sad prvi kandidat...

btw, konacno pogledah onaj gameplay trailer u full rezoluciji i moram reci da je ono prosto fantasticno...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neko iz Blizzard-a mora da je doktorirao na temi "Hype - How to make millions of people want something that doesn't even exist" =)

Secam se kad sam za Warcraft 3 citao opise heroja i koje skilove imaju... ili kad sam video onaj prvi trailer za WoW... isti filing kao sad. Cesljas ceo Internet u nadi da ces naci jos neku informaciju, gledas trejlere do besvesti da bio uocio neki detalj koji si propustio... Damn you Blizzard!!!1111 =)

BTW - instalirao sam BW opet i prelazim kampanju.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

E zamolio bih neke od isqusnijih (prvenstveno kola) da kada bude nabavljao sc2 da nabavi i meni 1 poshto kesh mi nije frka a ja sam to necu uzeti sigurno dugo(ne znam da se snadjem)... a volim sc PREVISHE ...

igrao sam ga premnogo kao klinac i napravio sam dobrih uspeha po turnirima i jedva cekam sc2 :D:D:D:D:D

@kole

ja sam junkev burazer da ne bude da cimam nekog ne poznatog coveka :D (upoznali smo se na RHH)

POZ svima koji me se secaju iz bw :P

sad vidim sto oces da okines srpski barabo... i odakle to "kesh nije frka" ... ccc... omladina

@topic

jbt trudim se da zaboravim na sc2 dok ne izadje.... inace zdravo nervi [:D]

Link to comment
Share on other sites

jel bre dzhanki jel tebi brat crnogorac? =o) tek sad sam skapirao da je ovo kolA, zapravo akuzativ, al na CG nachin =o)

a maki ne budi zhena, realno je greh igrati jedno bez drugoga, sta je 3 dana vishe ;oP

Link to comment
Share on other sites

Da, da, a onda ce morati jos jedared da se obrne mesec dana pred izlazak SC2 =)

Ne znam za vas, ali meni u SC i BW kampanjama nema dosadne misije, tj. svaka misija mi je remek delo. Kao da svaka misijia nosi neku emociju =). Neko je rekao da oni samo nastancuju kampanju, e pa, mozda je to bio slucaj sa nesrecnim War-om ali u SC-u nikako.

U SC-u, dizajn mapa ali i raspored neprijatelja je sjajan, ima misija gde bas mozete posteno da se peglate sa kompom. I prica se nekako slaze, slozili su da u svakoj kampanji odigrate sve matchup-ove, PvT, PvZ, PvP.... ma bombona! Svaki put uzivam kad cepam kampanju.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...